wariacik96
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago jest w gorącej wodzie kąpany. On by wszystko chciał na teraz.
0
Gdyby Tata był już wtedy trenerem jak Thiago zastanawiał się nad odejściem to by go Maritno sobie zostawił. Tito na niego nie stawiał i dlatego odszedł.
0
Tu się z tobą nie zgodzę. Zobaczymy jak będzie grał Sergi jak pogra w pierwszej drużynie tyle co grał Thiago.
1
co ty jakieś reklamy wstawiasz?
0
ale meczu z milanem jak alba zostawal to nie pamietasz? wtedy milan nie wiedzial co się dzieje
0
z levante to roberto mógłby zagrać dobry pomysł
0
nie wiem po co to napisałes, ale myślę że tyle to już by nie dal choć znając real to wszystko jest możliwe
0
co ty pieprzysz jak pique będzie miał obok siebie dobrego obrońcę takiego jak puyol to będzie grał zaje****** tak jak było jak grał puyol obok niego
0
ale się rozegrali teraz
0
pique
0
Te przeciążenia mięśni mogą być spowodowane tym że wcześniejsi trenerzy za kadencji tito źle ich przygotowywali i teraz te ćwiczenia które zawodnicy wykonują z obecnym trenerem są dużo bardziej wymagające dla miesni i
zawodnicy odczuwają przemeczenie w nogach. Takie rzeczy są normalne. U mnie w klubie w drużynie seniorskiej była podobna sytuacja(ja gram w młodzieżowej lidze) Po jakimś miesiącu wszystko się uspokoiło.
0
trzeba mu dawac szanse bo nastepny zaraz na wypozyczenie pojdzie
0
Mielismy szanse, ale nie dalismy rady. Kazdy sobie tak moze mowic. Trzeba bedzie sie wziac w garsc i wygrac z milanem. SARSIK dobrze mowisz. Mlodzi tacy jak thiago, tello czy deulofeu dostaja szanse wtedy jak ktos jest kontuzjowany albo wchodza na 10 minut drugiej polowy. Ale moze Barca sie odrodzi. Luty zawsze wychodzil slabiej.
0
Będzie ciężko wygrać z realem, ale wierze że wygramy. Boje sie trochę o Leo i jego forme. Ostatnio coś mu nie idzie.