wariacik96
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a widziałes chociaż jeden mecz w wykonaniu sakho? nie raz dupe ratował psg
0
media podają ze nikt z zarządu nie rozmawiał z martino o vertonghenie, bo nie jest on w stylu barcy i martino szuka innego stopera więc jak z luizem nie wyjdzie to pozostaje sakho, bo już są spekulacje o zainteresowaniu tym obrońca
0
no przecież był, agent luiza umożliwił negocjacje barcy z chelsea i teraz negocjują
0
To niech się stara i na staraniu się zakończy.
0
Już tak nie dramatyzuj. On nie chciał nic mówić bo negocjacje prowadzą po cichu i nie chce robić rozgłosu.
0
a co tam jest do komentowania?
0
oj poczekaj co ty taki pesymista jesteś cierpliwości a obrońca będzie
0
davidluizz jak ci się tu ta barcelona nie podoba to na chuj tu przyszedłes ludzi denerwować!
0
davidluizz wpierdollo to ty chyba powinieneś dostać
0
A skąd ty możesz wiedzieć na jakim etapie jest zarząd? Oni chyba sie na tym znają i wiedzą co robić.
0
Bo napisałes ze wszyscy wiemy ze nie przyjdzie tak jakby nam to powiedział. Nie wiesz do końca czy przyjdzie czy nie wiec nie pisz nic na ten temat jak nie masz pojęcia o tym.
0
No nic trzeba poczekac kilka dni az sie sprawa wyjasni do konca.
0
To chyba ze tak.
0
A to Luiz nam cos mowil bo ja sobie nie przypominam?
0
a moglbym sie dowiedziec gdzie to przeczytales?
0
Luiz na konferencji prasowej na zgrupowaniu nie chcial nic mowic mediom. Nie zaprzeczyl spekulacjom, wiec moze cos jest na rzeczy. Moze chelsea wezmie te 35 milionow funtow.
0
jakby go chcieli za wszelką cene zatrzymać to by nie podawali żadnej ceny
0
ciekawe czy to MD wogóle prawdziwą cene podaje czy tylko sobie tak napisali
0
tylko to czekanie jest najgorsze
0
tylko ze potem mówił też że chciałby grać razem w klubie ze swoimi przyjaciółmi(alves, neymar)
0
już to czekanie na jakieś reakcje klubu doprowadza mnie do szału
0
tylko ze mówił tak jakiś czas temu
0
a skąd ty to możesz wiedzieć ze on nie chce?
0
oby było tak jak piszesz
0
zobaczymy czy to prawda czy luiz naprawdę będzcie gadał z władzami chelsea ze chce odejść
0
dobrze mówi polac mu jeden z mądrzejszych ludzi na tej stronie
0
a co analitykiem sportowym jesteś?
0
bez przesady żaden tonący okręt
0
może coś się święci
0
Thiago jest w gorącej wodzie kąpany. On by wszystko chciał na teraz.