0

Uwielbiam mecze, po których kolorem czerwonym jest przeciwnik, zła murawa itp.

0

Ze względu na to, że w środę bardzo ważny mecz z Atletico skład wręcz idealny, jedynie wg mnie powinien odpocząć Neymar, a grać Suarez, który potrzebuje minut, ale skład jest naprawdę dobry więc nie ma co narzekać.

0

Racja. To był mecz przeciwko Levante sezon 2012/13. Skład był taki :Valdes, Montoya, Puyol, Pique, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi, Fabregas.

0

Do odrobienia, ale gra Polaków nie wygląda zbyt dobrze. Proste błędy, słaba skuteczność. Oby w drugiej połowie ich gra wyglądała lepiej.

2

Na początku myślałem, że chodzi o tego ze zdjęcia, który ma szalik, na którym pisze Puta Barca. Jeśli chodzi o jakiegoś innego, a z opisu wynika, że właśnie kogoś innego wyrzucili, to dziwie się, że nie ukarali tego ze zdjęcia.

1

Może tak, ale on jest lubiany za wolę walki. Wygrał z ciężką chorobą i nie skończył z piłką nożną, a jestem pewien, że wielu by się poddało i zakończyło karierę. Na boisku odznaczał się charyzmą i walką do końca. Jest tak lubiany, bo wygrał walkę dużo ważniejszą niż jakikolwiek puchar - walkę o życie.

1

Pamiętam jak nie trafił na pustą bramkę w meczu z Bayernem. Myślałem, że w rewanżu pokaże na co go stać i trafi bramkę Bayernowi, a tu coś takiego. Wielka szkoda.

1

Dokładnie. Pisałem już o tym wczoraj. Gdyby teraz zwolniono LE to przyszedłby za niego ktoś typu Roura, Eusebio. W takiej sytuacji lepiej, żeby został Lucho bo on już zna tych piłkarzy itp.

0

Też bym go widział, ale dopiero od przyszłego sezonu. Wtedy będzie pewnie nowy zarząd, więc wtedy powinien być nowy trener. Gdyby teraz przyszedł i nic nie zdobył to by niektórzy zaczęli by narzekać i chcieli jego zwolnienia. Lepiej, żeby przyszedł dopiero gdy wszystko będzie nowe.

0

Bielsa od przyszłego sezonu jak najbardziej. Teraz wątpię by przyszedł. W lecie będą na to większe szanse oraz pewnie nowy zarząd. Poza tym teraz i tak by nic nie zrobił bo jest ban.

0

Nie bardzo zaczyna. On już w 2000 roku był asystentem trenera Danii. Nie twierdzę, że jest zły ale nie widzę sensu w zatrudnianiu trenera na pół roku, zwłaszcza, że jest ban na transfery.

0

A kogo proponujesz ?

0

Chodzi ci o Laudrupa co do jeszcze jakiś czas temu trenował Swansea ? Jeśli tak to warto zastanowić się czy nie jest on gorszy od Lucho. Nie osiągnął żadnych sukcesów i nie trenował żadnych dużych klubów. Według mnie lepiej poczekać do końca sezonu. Wtedy najprawdopodobniej będzie nowy zarząd, nowe pomysły, więc najlepiej by wtedy przyszedł nowy trener. I jak najbardziej mógłby być nim Bielsa.

0

No tak, ale jeśli na jego miejsce ma przyjść ktoś na takim poziomie jak on, to lepiej, żeby on został bo zna tych zawodników. Wiem, że może przyjść na jego miejsce jeszcze Rijkaard, ale często bywało tak, że gdy trener wracał do klubu to zespół grał słabo tak jak np. gdy LVG wrócił do Barcy czy Scolari do Brazylii.

2

Jeśli konflikt pomiędzy Messim, a Enrique jest to również jestem za zwolnieniem Lucho. Ale jeśli go nie ma to się waham. Wiem, że gra obecnej Barcelony nie zachwyca, podczas meczów nie ma pomysłu na grę, a często Lucho wystawia zły skład. Tylko jeśli zostanie zwolniony to kto go zastąpi ? Wiele osób piszę, że widzieliby w roli trenera Barcy Mou, Simeone, Kloppa itd. Jednak ja wątpię by jakiś trener z wyższej półki przyszedł teraz do Barcy. Uważam, tak ponieważ: po pierwsze mamy połowę sezonu, a trenerzy wolą zacząć pracować od początku sezonu, żeby dokonać zmian, wprowadzić swoją wizję gry itp, a teraz nie mieliby na to czasu. Po drugie mamy bana i żaden trener nie mógłby sprowadzić zawodników jakich chce. Przypuszczam, że gdyby teraz zwolniono LE to na jego miejsce przyszedłby ktoś typu Roura czy Eusebio. W takiej sytuacji wolę LE, który zna tych zawodników.Nie ma co liczyć, że specjalnie dla nas Ferguson czy Heynckes wrócą z emerytury. Klopp już dawno mówił, że do Barcy nie przyjdzie, bo nie podoba mu się jej styl. Natomiast Mou i Simeone dobrze idzie w swoich klubach i nie widzę powodów by mieli z nich odejść. Jednak jeśli istnieje konflikt pomiędzy LE, a Messim i trzeba będzie wybrać kto ma zostać to wtedy oczywiste jest, że LE musi odejść.

1

Uważam tak samo jak ty. Owszem wiele błędów LE popełnił, ale nie może być tak, że zawodnik nie słucha trenera, nawet jeśli zawodnik zrobił więcej dla klubu niż trener. Musi być dyscyplina.

0

Niech weźmie ze sobą Douglasa i najlepiej Bartomeu.

0

W zasadzie dobrze. Lepiej, żeby odszedł teraz i wrócił jak będzie nowy zarząd jako np. trener jednej ze szkółek Barcy, niż, żeby teraz miał zostać dyrektorem sportowym i skończyć jak Zubi- z legendy klubu do pośmiewiska kibiców.

0

Też mam nadzieję, że nikt na to się nie nabierze, bo nie wytrzymam jeśli ten zarząd zostanie wybrany ponownie w 2016.

0

To i tak nic nie zmieni w obliczu bana transferowego. Bartomeu sprytnie to zrobił. Zubi, który nie jest winien sankcji został zwolniony krótko po tym jak zakaz został podtrzymany. Pewnie Bartomeu chce, zwalniając Zubi'ego , zwalić na niego winę. Zatrudni nowego dyrektora sportowego w momencie kiedy to nic nie zmieni, bo Barca nie może wykonywać transferów przez 2 okienka. Jestem pewien, że gdyby ban został zawieszony Zubi nadal byłby dyrektorem sportowym

0

Ciekawe kto teraz zostanie dyrektorem sportowym. Osobiście nie chcę, żeby został nim Puyol. Zubi był świetnym bramkarzem, a teraz kojarzy się tylko negatywnie. Nie chcę by tak stało sie Puyol'em. Mam nadzieję, że dyrektorem sportowym zostanie osoba, która ma w tym doświadczenie i wprawę.

0

Czytaj dalej. Napisałem, że wynik 0-0 na Anoeta to wynik przyzwoity, a taki pewnie by był gdyby nie samobój Alby, a gol samobójczy nie jest zależny od trenera. Radze czytać do końca, a nie przeczytać pół zdania i obrażać innych.

1

Narzekacie na Lucho, a przecież wynik 0-0 do przerwy na Anoeta to wynik przyzwoity, a to nie wina trenera, że zawodnik strzela samobója. Mecz trwa 90 minut, a nie 45. Chcę przypomnieć, że Messi i Neymar wrócili później niż reszta więc chyba lepiej, żeby weszli w 2 połowie niż mieliby zacząć mecz od początku i dostać kontuzji. LE dla żartów nie wystawiłby takiego składu tylko czymś się kierował.

0

Nie ma co narzekać na skład już przed meczem. Też myślałem, że Messi i Neymar zagrają od początku, ale to Lucho jest trenerem. Przed rewanżem na Camp Nou z PSG też wielu narzekało na skład. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się jak z Almerią, że brak Neymara i Suareza okazał się błędem. Uwagi co do składu radze zachować do końca meczu.

0

Genialny zawodnik, legenda.
Dla osób, które chcą sobie przypomnieć jego grę polecam ten film:


0

Może ten:

0

Tak, ten.

1

Teraz takiego ciężko wskazać, ale w zasadzie Di Canio był zadeklarowanym faszystą, wielokrotnie wykonywał rzymski salut, a jeśli dobrze pamiętam to kiedyś (już jako trener) zaatakował trenera drużyny przeciwnej. Więc być może w takiej sytuacji zachowała by się tak samo osoba, po której nikt by się tego nie spodziewał np. Balotelli, Ibra.

0

Raczej Atlético Madryt nie puściło by Mirande, ale racja, że mogliby kupić kogoś lepszego. No ale cóż trzeba cieszyć się tym co się ma

0

Też się nad tym zastanawiałem. Jedynego dobrego jakiego znam to Mandanda, ale nie jest to najwyższa półka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?