0

Wiele osób płacze teraz za Alexisem i twierdzi ,że Barca mogłaby grać z Messim, neymarem, suarezem i Sanchezem. Ale pomyślcie. Czy w tym sezonie choć raz na boisku w tej samej chwili był Messi, neymar, suarez i Pedro ? NIE. Dlatego uważam, że gdyby Sanchez został to byłby rezerwowym. Pedro może nim być, ale Sanchez jest zbyt dobry. W dodatku w Arsenalu jest największą gwiazdą, a u nas zawsze byłby w cieniu np. Messiego. Wiem, że zarząd powiedział, że on nie odejdzie, ale to było chyba przed wybrykiem suareza ,a wtedy była mała szansa, że odejdzie z Liverpoolu. Dla dobra Sancheza to dobrze, że odszedł.

0

Dopiero 1 minuta to znaczy, że najlepsze dopiero przed tobą :)

0

Ja również polecam. Ja najbardziej lubię ten odcinek

1

Miałem sen, piękny sen, iż pewnego dnia Vermaelen zadebiutuję w
pierwszym zespole Barcy !

0

A prawie uwierzyłem, że nie jest kontuzjowany.

5

Fabregas w 2010 ,,Jeśli kiedykolwiek założę koszulkę Chelsea, macie moją zgodę na zabicie mnie''.
Mourinho w 1997 : ,,Teraz, jutro i na zawsze Barça w moim sercu"

Niestety to tylko nic nie warte słowa wypowiedziane po to by zdobyć sympatię kibiców.

0

Marvin Bakalorz w brutalny sposób zaatakował nogi Reusa, który chwilę później został zniesiony na noszach. Za to zagranie pomocnik gospodarzy zobaczył żółtą kartkę, choć później okazało się, że powinien zostać ukarany czerwoną. Szkoda go, szkoda BVB :(

0

Każdy by chciał. Ale wątpię ,żeby Bayern wydał by tyle $. Oni nie są głupi i nie wydają takich kwot, zwłaszcza, że ich atak nie jest słaby i mają na tą pozycję wielu zawodników.

0

Watzke (dyrektor sportowy BVB) powiedział, że jeśli nawet nie zagrają w lidze mistrzów to tragedi nie będzie ponieważ klub jest stabilny finansowo. Większym problemem będzie to, że w takiej sytuacji wielu zawodników oraz trener może odejść z klubu.

0

W twoim poście jest błąd. Arsenal nigdy nie wygrał ligi mistrzów. W sezonie 2005/ 2006 dotarł do finału,a tam przegrał z... właśnie z FC Barcelona.

0

Ostatnie zdanie idealne na cytat tygodnia.

0

Fajny artykuł, gratuluję.

1

Zubi mu powie, że to transfer na kolejny sezon.

0

VV odszedł z Barcy w poszukiwaniu nowych wyzwań. Tutaj był podstawowym bramkarzem więc dziwne by było, żeby miał odejść do innego klubu by nie grać, a w MU nie ma szans z De Gea, który wg mnie jest świetnym bramkarzem, a z bramkarzy młodego pokolenia ustępuje jedynie Courtois. Patrząc na najlepsze angielskie kluby VV ma szanse na grę tylko w Liverpoolu.W Chelsea jest Courtois i Cech więc tam nie ma po co iść. W Arsenalu jest Szczęsny i Arsenal raczej tam nikogo na bramkę nie będzie ściągać. W City jest Hart, z którym VV ma nawet szanse rywalizować jak ten ma słabszą formę jednak wątpię by VV trafił tam. A w Liverpoolu jest Mignolet, a wg mnie Valdes jest od niego lepszy.

0

Lewandowski ma 4 bramki w Eliminacjach do Euro. On zadebiutował 10.09.2008 w reprezentacji czyli nie grał w elim. do ME 2008. Polska nie brała udziału w elim. do ME 2012 bo ta impreza była w Polsce. W elim. do ME 2016 dotychczas zdobył 4 bramki.

1

Tiki-taka to nie tylko posiadanie piłki, ale szybkie, krótkie podania. I nie stworzył tego Pep. To było stosowane już za Rijkaard i wcześniejszych. Z tego co wiem to Cruyff stworzył taktykę polegającą na grze w trójkątach i szanowaniu piłki. I to jest ten styl, o którym tak często się pisze.

1

Gol życia Kramera. Tylko , że to własnej bramki.

0

Teraz by się strasznie przydał.

1

Ja uważam, że jest trenerem na miarę Barcy. On jest dobrym motywatorem ale nie jest wielkim taktykiem. Przydałby się jakiś asystent, który jest dobrym taktykiem. Myślę, że dzięki takiemu połączeniu gra Barcy wyglądała by całkiem inaczej niż obecna.

0

Tak jak mówili wczoraj komentatorzy Lucho nie jest wielkim taktykiem ale potrafi zmobilizować. Czyli ma to czego nie miał Tata. Teraz Barcy przydałby się asystent, który jest dobrym taktykiem. Dla mnie Lucho nie jest słabym trenerem ale jest to inny rodzaj trenera i człowieka niż Guardiola. Niestety wszyscy chcą by każdy nowy trener taki był, a kiedy tak nie jest to są zawiedzeni i twierdzą, że jest to trener słaby.

0

Dokładnie. Już myślałem, że tylko ja tak uważam. Dodałbym jeszcze, że wszyscy widzą tylko minusy w porównaniu do zeszłego sezonu, a plusów nie. A przecież są jak np. zdecydowanie lepszy Neymar czy dużo lepsza obrona.

0

Dla mnie Mourinho jest niewątpliwie świetnym trenerem jednak gdy słyszę o nim przychodzi mi na myśl jego arogancja i chamskie zachowanie, a szczególnie mecz, w którym włożył palec do oka śp. Tito. Niestety ale mi on nigdy nie będzie się dobrze kojarzyć. Poza tym do 2016 może się jeszcze wydarzyć. Na razie dałbym jeszcze czas Lucho. Martino dostał jeden sezon więc niech on tyle dostania. Bądźmy dobrej myśli!

0

Mi się też twój artykuł podobał. Dobrze się go czytało :)

5

Dla mnie Messi nadal jest najlepszy. Może zmieniała się trochę jego rola, ale jest genialny. Messi cały czas jest w formie, a ten film jest tego dowodem :

0

Mi nigdy się nie podobały. Noszę to co mi się podoba, a nie to co jest modne ale tak jak ty takie chętnie bym sobie wziął :)

0

Sprawdziłem po ile chodzi euro i wynika z tego, że 145,00 EUR = 613,50 PLN. Czyli masz racje.

0

Ja dokładnie tak samo.

0

Ja oglądam. Na chwilę obecną gundogan nie gra jeszcze regularnie w pierwszym składzie. Klopp na razie stawia na 2 defensywnych pomocników czyli Bendera i Kehla. Jednak zagrał już trochę minut, a jeśli dobrze pamiętam to zaliczył już asystę w meczu w lm chyba z anderlechtem.

1

Dokładnie tak trzeba myśleć.

10

Bądźmy prawdziwymi kibicami czyli takimi, którzy są dumni po zwycięstwie i wierni po porażce. To dopiero pierwsza porażka w lidze. Ja wiem, że to Gran Derbi i wszyscy są zdenerwowani. Radzę posłuchać jakiejś piosenki o Barcie np.

albo po prostu hymnu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?