0

W tym sezonie Barca grała tylko z dwoma poważnymi przeciwnikami czyli z PSG i dzisiaj z Realem. Dwa mecze- dwie porażki ale ten zespół cały czas jest w budowie. Niektórzy piszą, że trzeba zatrudnić Kloppa ale oni chyba nie wiedzą, że on też nie od początku odnosił sukcesy. Przyszedł do Dortmundu i zaczął budować nową drużynę.To jednak trochę trwało w pierwszym sezonie pod wodzą Kloppa BVB zajęło 6 miejsce. Jednak zaufano mu i dali mu czas. W kolejnym sezonie BVB było 5, a w kolejnym zostali mistrzami Niemiec. Ja wiem, że Barca to co innego, że tu mistrzostwa i wygrywania każdego meczu oczekuje się od razu i trudno się dziwić.Ale bądźmy cierpliwi i dajmy choć trochę więcej czasu LE.

0

Myślałem, że będzie 3-2 dla Barcy a tu 3-1 dla Realu, szkoda.
Ale mówi się trudno, sezon jest długi, jeszcze wiele meczy do rozegrania. Nie rozumiem tylko krytykowania Lucho. Jak Barca wygrywa i nie traci bramek to jest ,,nowym Guardiolą'', a jak jest porażka to już teksty typu Lucho out itp. Oczywiści mógł dać inny skład np. Masche na defensywnego czy Albe zamiast Mathieu ale cóż podjął taką decyzje, Barca przegrała ale to nie koniec świata. Prawdziwy kibic to taki, który jest dumny po zwycięstwie i wierny po porażce. Trzeba wyciągnąć konsekwencje i grać dalej. W rundzie wiosennej rewanż na CN mam nadzieje, że Barca się tam odegra.
VeB!

1

Dzięki za link. Jak się to ogląda to w obu drużynach same legendy się widzi.
Chociaż pewnie jak ktoś za kilka lat będzie oglądał jutrzejszy mecz to też będzie same legendy widział

0

Zgadzam się w 100%.

0

Racja, mój komentarz nie jest na temat lecz chciałem wyrazić moją opinie, a na chwile obecną jest to najczęściej komentowany artykuł więc napisałem to tu. A kawałek tekstu zacytowałem by mieć jakiś dobry wstęp. Mam nadzieję, że rozumiesz.

0

Nie, wręcz przeciwnie. Jeśli Ronaldo będzie na koniec sozonu królem strzelców to napisze tu komentarz z gratulacjami dla niego.

0

Wiedziałem, że ktoś to w końcu napisze. W gruncie rzeczy ten rekord Messiego nie miał znaczenia, ponieważ bramki te nie miały na tego najważniejszego znaczeania czyli przełożenia na tytuły.
Oczywiście przekładają się na rekordy czy indywidualne nagrody lecz nie mają znaczenia dla klubu a dla mnie najważniejsze jest właśnie dobro klubu, a nie jednostki. Tylko to miałem na myśli, nic innego.

0

,,Po przeciwnej stronie barykady mamy przede wszystkim Cristiano Ronaldo dla którego obecny sezon jest niebotyczny. Portugalczyk jest prawdziwym liderem Królewskim i na chwilę obecną zdecydowanie najskuteczniejszym piłkarzem w Europie. W samej La Liga as Los Blancos do siatki rywali trafiał 15 razy… w 7 meczach!''Z całym szacunkiem do Ronaldo ale dla mnie może strzelić w lidze nawet 100 goli jeśli jednak na koniec sezonu to Barca a nie Real będzie pierwsza to te gole nie będą mieć żadnego znaczenia.

0

Fajnie by było w dodatku na Santiago Bernabéu ale raczej wątpię .

0

Ja również.

0

No oby. Jeśli obrona, a w szczególności Pique (jeśli zagra) będzie skupiona to raczej 3 bramek nie damy sobie strzelić :)

0

Też tak sądzę ale myślę, że nie skończy się 1:0 tylko 2:1 albo 3:2 - choć dla widowiska to lepiej.

0

Wszystkie Gran Derbi w zeszłym sezonie i ostatnie w sezonie 2012/13 kończyły się zwycięstwem, którejś z tych drużyn ale różnicą tylko jednej bramki. Dlatego przypuszczam, że jutro będzie tak samo choć wątpię, patrząc na siłę rażenia ataku obydwu drużyn by jutro padła tylko jedna bramka. Mam nadzieje, że jutro to Barca będzie zwycięska. Visca el Barca!

0

Właśnie cały czas Mathieu kogoś mi przypominał ale nie wiedziałem kogo. Teraz już wiem.

0

Sorry, faktycznie źle to ująłem. Miałem na myśli perfekcjonizm Lucho. Oczywiście Guardiola jest dużo lepszym trenerem, a Enrique na dzień dzisiejszy jeszcze nic nie osiągnął.

1

Perfekcjonista w każdym calu. Guardiola przy nim to nikt.

6

Mathieu zagrał całkiem dobry mecz. Mam nadzieje, że będzie nadal dobrze grał i osoby, które na niego gwizdały podczas jego prezentacji będą się tego wstydzić.

2

Messi po raz kolejny udowadnia, że jest najlepszym piłkarzem na świecie. Cieszy też coraz lepsza współpraca Neymara z Leo.

0

Myślę, że w tym sezonie współpraca pomiędzy nimi będzie dużo lepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?