1

@Gibbon_FCB no skoro Nawrocki chciał się poddać testom to do kogo pijesz?

0

Oho teraz męczennik pisoski xd

0

@spacer przecież Duda zawetował najwięcej ustaw swojej partii w postkomunistycznej RP

0

@Roobo niedobra o tym wspominać

0

@Who_you_mam i tak 13 lat

0

@Toretto jak nie ma dowodów jak meta przedstawiła kto kierowal jego profilem xd

0

@albi bo wydawał publiczne pieniądze na głupoty, ciężko to zrozumieć??

0

@Roobo @Matheu12 tzw okno overtona

0

@Encore @norbi77 powiedział że istnieje ale w innej formie xdd

0

3

@norbi77 nic mi nie udowodnileś bo oglądałem na żywo. Wiem co słyszałem i twoje urojenia tego nie zmienią, poza tym typie ja nie oglądam telewizji, ale co innego może napisać frustrat wyznawca Rafała xd bez odbioru

5

@norbi77 to tobie się wydaje, mi się nawet nie chciało odpowiadać bo to jest jak granie z gołębiem w szachy

Masz linka do saszetek:
https://www.velo.com/pl/pl/produkty-velo

Zachowujesz się jak typowy beton

2

@KamQiX bo rzadkie po nogawce już płynie. Ale to chwilowo, po wyborach wróci do normy

4

@norbi77 kupił nielegalne substancje w żabce, weź lepiej się nie wypowiadaj xd

1

@capoN przecież wytłumaczył, a co złego widzisz w sprawdzeniu czystości polityka od narkotyków? Cały sejm powinien regularnie takie badania przechodzić

0

@Aragorn33 koledzy z koalicji obywatelskiej ładnego psikusa mu zrobili :)

0

@Przemek2323 nic nie napisałem o nawrockim, nawet nie chodzi o chronologię wydarzeń co się działo i kiedy nagle zaczął być pdfem :)
Chodzi o brak kompetencji w sprawach umów z wykorzystaniem środków publicznych przy tak dobrze rządzącym Trzaskowskim :)

2

1

@gumaz no jak widać ma jedno i drugie jak mu się udało uciec

0

@BillyButcher przecież go nie bronię, wyglądało to słabo, ale kłamiesz i manipulujesz. Klasycznie dla wyznawcy Rafała

1

@maroon no tylko zamiast sprawdzić co to jest i jak się używa to dorabiają teorie i kłamią.

0

Bardzo ciekawa argumentacja xd chyba sama w to nie wierzy:
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/2097982637345063/

2

@maroon nie wiedzą bo mówią że walił w nos xd

2

@BillyButcher przecież nie walnął w nos, tylko użył woreczka tytoniowego xd nie wykrzywialo go jak Zelenskiego

1

@gumaz bo to nie był snus do końca, w każdym sklepie z wyrobami tytoniowymi masz właśnie woreczki nikotynowe o różnej mocy i smakach.

1

@sokot tyle razy o UE wspominał że powinien tę flagę zamienić

0

@pluszek zachowuje się jak jakiś oszołom. Masakra

1

@Szmulek no wyglądało to słabo, ale nie przedstawiałbym tego jako najgorsza rzecz xd

2

@barcanawieki jaki narkoman, snus to jest tytoń w woreczku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?