wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB no skoro Nawrocki chciał się poddać testom to do kogo pijesz?
0
Oho teraz męczennik pisoski xd
0
@spacer przecież Duda zawetował najwięcej ustaw swojej partii w postkomunistycznej RP
0
@Roobo niedobra o tym wspominać
0
@Who_you_mam i tak 13 lat
0
@Toretto jak nie ma dowodów jak meta przedstawiła kto kierowal jego profilem xd
0
@albi bo wydawał publiczne pieniądze na głupoty, ciężko to zrozumieć??
0
@Roobo @Matheu12 tzw okno overtona
0
@Encore @norbi77 powiedział że istnieje ale w innej formie xdd
0
@Encore pewnie @Comentateiro
3
@norbi77 nic mi nie udowodnileś bo oglądałem na żywo. Wiem co słyszałem i twoje urojenia tego nie zmienią, poza tym typie ja nie oglądam telewizji, ale co innego może napisać frustrat wyznawca Rafała xd bez odbioru
5
@norbi77 to tobie się wydaje, mi się nawet nie chciało odpowiadać bo to jest jak granie z gołębiem w szachy
Masz linka do saszetek:
https://www.velo.com/pl/pl/produkty-velo
Zachowujesz się jak typowy beton
2
@KamQiX bo rzadkie po nogawce już płynie. Ale to chwilowo, po wyborach wróci do normy
4
@norbi77 kupił nielegalne substancje w żabce, weź lepiej się nie wypowiadaj xd
1
@capoN przecież wytłumaczył, a co złego widzisz w sprawdzeniu czystości polityka od narkotyków? Cały sejm powinien regularnie takie badania przechodzić
0
@Aragorn33 koledzy z koalicji obywatelskiej ładnego psikusa mu zrobili :)
0
@Przemek2323 nic nie napisałem o nawrockim, nawet nie chodzi o chronologię wydarzeń co się działo i kiedy nagle zaczął być pdfem :)
Chodzi o brak kompetencji w sprawach umów z wykorzystaniem środków publicznych przy tak dobrze rządzącym Trzaskowskim :)
2
Trzaskowski sobie tylko zdjęcia robił i kasę rozdawał XD
https://warszawa.naszemiasto.pl/robert-k-oskarzony-o-pedofilie-szereg-nieprawidlowego-w/ar/c1-8990771
0
Dokładnie prześwietlony kandydat:
https://www.facebook.com/razproza/posts/pfbid0DnmzUdAeog7JwGt1D3sAFtcdxxwnSErmhG1sVoaovGAGk5tGvy2ZhtDSi6bdXTFTl
1
@gumaz no jak widać ma jedno i drugie jak mu się udało uciec
0
@BillyButcher przecież go nie bronię, wyglądało to słabo, ale kłamiesz i manipulujesz. Klasycznie dla wyznawcy Rafała
1
@maroon no tylko zamiast sprawdzić co to jest i jak się używa to dorabiają teorie i kłamią.
0
Bardzo ciekawa argumentacja xd chyba sama w to nie wierzy:
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/2097982637345063/
2
@maroon nie wiedzą bo mówią że walił w nos xd
2
@BillyButcher przecież nie walnął w nos, tylko użył woreczka tytoniowego xd nie wykrzywialo go jak Zelenskiego
1
@gumaz bo to nie był snus do końca, w każdym sklepie z wyrobami tytoniowymi masz właśnie woreczki nikotynowe o różnej mocy i smakach.
1
@sokot tyle razy o UE wspominał że powinien tę flagę zamienić
0
@pluszek zachowuje się jak jakiś oszołom. Masakra
1
@Szmulek no wyglądało to słabo, ale nie przedstawiałbym tego jako najgorsza rzecz xd
2
@barcanawieki jaki narkoman, snus to jest tytoń w woreczku.