0

@mekston tylko wtedy wiadomo, że będzie grzany temat, że przegrał xD za duże ryzyko moim zdaniem.

1

@plutonio komunizm to nie prawica xd jeśli chodzi o Rosję

0

@Toretto chłopie na razie to ty jesteś randomem z internetu z wiedzą z dupy. Ja przynajmniej nie udaje, że się na tym znam xD
To szkodzi, że jak zostanie odrzucony to będą grzać że przegrał.

2

@Deathwing112 der onet i prawda, ja bym tutaj się nie napalał na jakąkolwiek prawdę patrząc historycznie.

0

@mekston ale to już zależy od interpretacji sędziego czy to tak zakwalifikuje.

0

@Toretto na razie to ty piszesz tak, że masz jedną linię.

0

@Toretto jaki random? Wydaje się kompetentną osobą, dr nauk prawnych z doświadczeniem w tej materii. Podjeżdżasz betonem xd

3

1

@Toretto przecież idiotyzmem byłoby założenie pozwu w trybie wyborczym bo nie ma podstaw prawnych do pozwu w trybie wyborczym, wg linii orzecznictwa artykuł w prasie nie jest agitacją wyborczą.

https://pbs.twimg.com/media/Gr4FMJwXMAA1WiW?format=png&name=small

2

@mekston nie ma podstaw prawnych do pozwu w trybie wyborczym, bo wg linii orzecznictwa artykuł w prasie nie jest agitacją wyborczą.

0

@pax PO robi to dla gawiedzi, oprócz paru miesięcy aresztu dla paru pionków to nic konkretnego się nie wydarzyło. Poza tym Wipler to koń trojański w Konfederacji.

0

@arasz1819 ja mam to w dupie

0

@pioz123 a potem się obudziłeś... nie będzie żadnego rozliczania.

1

To się przyznał Pan Donald:

https://www.facebook.com/reel/1106796584588726

5

@AlwaysBlaugrana niesamowici jesteście myśląc, że ktokolwiek z PISu z wysokiego szczebla pójdzie siedzieć.

1

@Kgorecki2500 nie jest to najostrzejszy ołówek w piórniku xd

0

@Toretto mogę wskazać premiera kraju xd

2

@michal26 idioci z PiSu zamiast gotować Trzaskowskiego za wypowiedzi to się przyczepiają Slawka xd

1

@gadzian na temat tego modelu się nie wypowiem, mam natomiast OP12 i jest to jeden z lepszych jakie miałem

0

@Safrani jeśli przyjmiemy ETS2 to tutaj też byłbym ostrożny.

0

@Safrani i dlatego koalicja rządząca z lewicą w składzie nic nie robi, żeby trochę te idiotyzmy naprostować :)

0

Powinien się kłaść Lewy i wywalić tego głąba Yuriego

0

Polskie narodowe drewno dokłada sęka

0

Jazda Lewyyyyyyy

1

@NeroTFP1 w wielu kościołach tak jest, mnie jako katolika to wkurza niemiłosiernie. Można wspomnieć o głosowaniu zgodnie z wartościami i sumieniem, ale bez jakiś długich wywodów i konkretnym zasugerowaniu wyboru.

2

@Roobo niektórzy to mają dobrze sprane łby xd

6

@Kozinho. Spokojnie będą pisać o pisfederacji i o faszystach xd

5

@SeWo77 a co to Mentzen ma mnie na usługach że mi będzie dyktować na kogo mam głosować? Poza tym odniósł się do tego na TT i wystarczająco tam wytłumaczył

0

@tomek8756 zupełnie jak tutaj

0

@tbas a no tak Tusk nic nie może bo ma prezydenta z przeciwnej partii, zapomniałem, sorry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?