wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston tylko wtedy wiadomo, że będzie grzany temat, że przegrał xD za duże ryzyko moim zdaniem.
1
@plutonio komunizm to nie prawica xd jeśli chodzi o Rosję
0
@Toretto chłopie na razie to ty jesteś randomem z internetu z wiedzą z dupy. Ja przynajmniej nie udaje, że się na tym znam xD
To szkodzi, że jak zostanie odrzucony to będą grzać że przegrał.
2
@Deathwing112 der onet i prawda, ja bym tutaj się nie napalał na jakąkolwiek prawdę patrząc historycznie.
0
@mekston ale to już zależy od interpretacji sędziego czy to tak zakwalifikuje.
0
@Toretto na razie to ty piszesz tak, że masz jedną linię.
0
@Toretto jaki random? Wydaje się kompetentną osobą, dr nauk prawnych z doświadczeniem w tej materii. Podjeżdżasz betonem xd
3
@michal26 pozew w trybie wyborczym byłby odrzucony...
https://pbs.twimg.com/media/Gr4FMJwXMAA1WiW?format=png&name=small
1
@Toretto przecież idiotyzmem byłoby założenie pozwu w trybie wyborczym bo nie ma podstaw prawnych do pozwu w trybie wyborczym, wg linii orzecznictwa artykuł w prasie nie jest agitacją wyborczą.
https://pbs.twimg.com/media/Gr4FMJwXMAA1WiW?format=png&name=small
2
@mekston nie ma podstaw prawnych do pozwu w trybie wyborczym, bo wg linii orzecznictwa artykuł w prasie nie jest agitacją wyborczą.
0
@pax PO robi to dla gawiedzi, oprócz paru miesięcy aresztu dla paru pionków to nic konkretnego się nie wydarzyło. Poza tym Wipler to koń trojański w Konfederacji.
0
@arasz1819 ja mam to w dupie
0
@pioz123 a potem się obudziłeś... nie będzie żadnego rozliczania.
1
To się przyznał Pan Donald:
https://www.facebook.com/reel/1106796584588726
5
@AlwaysBlaugrana niesamowici jesteście myśląc, że ktokolwiek z PISu z wysokiego szczebla pójdzie siedzieć.
1
@Kgorecki2500 nie jest to najostrzejszy ołówek w piórniku xd
0
@Toretto mogę wskazać premiera kraju xd
2
@michal26 idioci z PiSu zamiast gotować Trzaskowskiego za wypowiedzi to się przyczepiają Slawka xd
1
@gadzian na temat tego modelu się nie wypowiem, mam natomiast OP12 i jest to jeden z lepszych jakie miałem
0
@Safrani jeśli przyjmiemy ETS2 to tutaj też byłbym ostrożny.
0
@Safrani i dlatego koalicja rządząca z lewicą w składzie nic nie robi, żeby trochę te idiotyzmy naprostować :)
0
Powinien się kłaść Lewy i wywalić tego głąba Yuriego
0
Polskie narodowe drewno dokłada sęka
0
Jazda Lewyyyyyyy
1
@NeroTFP1 w wielu kościołach tak jest, mnie jako katolika to wkurza niemiłosiernie. Można wspomnieć o głosowaniu zgodnie z wartościami i sumieniem, ale bez jakiś długich wywodów i konkretnym zasugerowaniu wyboru.
2
@Roobo niektórzy to mają dobrze sprane łby xd
6
@Kozinho. Spokojnie będą pisać o pisfederacji i o faszystach xd
5
@SeWo77 a co to Mentzen ma mnie na usługach że mi będzie dyktować na kogo mam głosować? Poza tym odniósł się do tego na TT i wystarczająco tam wytłumaczył
0
@tomek8756 zupełnie jak tutaj
0
@tbas a no tak Tusk nic nie może bo ma prezydenta z przeciwnej partii, zapomniałem, sorry.