wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki jaki narkoman, snus to jest tytoń w woreczku.
1
@Szmulek ale nie twarde narkotyki, bez szału. Cała skandynawia wali te wory aż zęby wypadają
1
@Ryoumen już na kibolk3 się przyznał, także wystrzelali się z amunicji. Mieszkanie już nie grzeje, awantury także, a nawet motywują elektorat do głosowania.
4
@albi cóż szkodzi obiecać :)
3
@John_Doe pisoski demagog manipuluje xdd
8
@Eto'o9 R10 następny co i tak głosował na Trzaskowskiego i dorabia historie
0
@norbi77 no to skoro jest w innej formie to nie że go nie ma. No przestań robić z k. logiki
0
@pax ale to nie ja wklejałem xd można sobie w nitkę wejść i poczytać
0
@Mixtape przynajmniej nie skłamał, a czy to dobre czy złe to już każdy sam oceni wg siebie
1
@Mixtape twój ulubiony portal factcheckingowy demagog gruzuje kandydata koalicji xd no ciekawe
3
@KamQiX przynajmniej Mentzen zarobił na tym xd
1
@norbi77 chlopie, demagog wziął jego wypowiedź wprost xd
0
@Croocers kukle pieką wyborców, szkoda że do małej liczby osób to dotrze
0
@barcelonaLM @Irmscher10 opinia?
1
Uhh klamczuszek Trzaskowski:
Polecam prześledzić posty.
1
@clyde autorytetem faszystą i homofobem
0
@Objectivo Mentzen ma do pustej wystawione to, że Trzaskowski jest związany z partią. Na pewno będą też ataki o faszystów i inne epitety. Dlatego uważam że lepiej niż Nawrocki nie wypadnie
1
@cules100pro nie zgodzę się
0
@Objectivo dlatego jutro masz prawdziwą weryfikację. Swoboda wypowiedzi, ale nie będzie znanych pytań i gotowych odpowiedzi
0
@Comentateiro twoje zdanie mnie nie obchodzi frustracie
0
Sądzę że remis w tej debacie. Jeden i drugi się motał. Obaj kłamali. Na minus na pewno częsta nerwowość Trzaskowskiego
0
@Encore może schorowany jest
0
@Tasde no nie żartuj :)
0
@Szymemdymek obaj gafy, jeden to drugi tamto. Bez wygranego
5
@Tasde przecież i tak głosowałeś to nie dorabiaj tu historii xd
2
A to ciekawe, bo organizacja terrorystyczna Ostatnie Pokolenie nadal jest bezkarna?
0
@zgutek oczywiście
0
@Wojciech123 lepsza odpowiedź
2
@zgutek oczywiście
3
Wolność słowa i ustawa o mowie nienawiści wg Trzaskowskiego xd