wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 jest to trudny temat, ale zamiatanie tego pod dywan nie jest rozwiązaniem, a to właśnie robią główni politycy w Polsce
2
@michal26 a niemcy to nie rozkradli? Do dzisiaj próbujemy odzyskiwać dzieła sztuki
1
@Roobo no i kolejny raz potwierdza, że to nie żaden wyśmienity polityk dbający o Polskę tylko śliski typ na uslugach obcych
3
@michal26 no gdzie, Trzaskowski już w 2015 roku załatwił że Ukraincy się będą liczyć
0
@mkord aha to nawet przy pierwszym poziomie certyfikatu nikt dogłębnie nie sprawdza, to fajne mamy służby
0
@Kinginiesta już było to wałkowane dlaczego tego nie zrobi i nie chodzi tu o to czy jest winny czy nie
19
Złoto:
https://zapodaj.net/plik-vMg3HdFHFR
12
@urbipl bajki z mchu i paproci
0
@Kinginiesta mam niesmak co do niego i chciałbym żeby to było wyjaśnione.
1
@July_6_BcN dzięki, podkradlem pomysł jednego z użytkowników xd
1
@RosjaninBut dlatego dla mnie to jest śliski typ
19
@barcelonaLM takimi słowami się kompromitują, Rymanowski zacna persona, jedyny profesjonalista w tym zawodzie stojącym na żenującym poziomie
0
@LOPEZ16 w dzisiejszej Polsce Piłsudski byłby wyzywany od faszystów.
1
@barcelonaLM dziaddyy z polityki na emeryturę
0
@barteq no zgoda, ale spójrz na poprzednie rządy, wiedział że musi się schować i to zrobił, wyciągał po kolei z kapelusza różnych ludzi i to robiło robotę. Koniec końców władza zdeprawowała i się skończyło
0
@Prorokk minister obywatelski xdxdxd
0
@tbas no nie tylko on
6
@tbas niby zgoda, ale Kaczor wie, żeby rządzić to musi siedzieć z tyłu.
1
@Sulimo nie wiem, ja np. pamiętam jego działania w rządzie Tuska w poprzednich latach i zupełnie nie mam o nim dobrego zdania pod względem wierzytelności. Może kłamać umie bez mrugnięcia okiem, ale to w sumie na tym polega polityka
3
@Metempsychosis no podobno elita, czysta woda i takie tam superlatywy w tej platformie. Na to wychodzi że Jarek wszystkich wciąga dupą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@urbipl i generalnie takie jest orzecznictwo w większości. Zupełnie zrozumiałe, że tego nie chce robić bo to strzał w głowę przy tej strukturze mediów i sądów xd
4
@tbas u Gozdyry ocenili szanse przeciw 60:40 za, więc to jest zupełnie nieopłacalne dla niego. Mam na myśli odrzucenie pozwu w trybie wyborczym.
W przypadku odrzucenia pozwu wiadomo, że główny ściek medialny będzie grzał temat, że przegral jak to z Mentzenem było
Nie oceniam tutaj prawdziwości doniesień onetu.
0
@Barca_Big_Moment tam to był Lech, Jarka akurat nie było :)
1
@michal26 uważa że Tusk jest największym Polakiem xdd
Przepraszam, drugim po JPII
0
@mkord musisz spytać ABW, skoro konieczne jest wydanie certyfikatu
0
@Przemek2323 no jak widać masz zrównanie poziomu tvpis xd
0
@radzioleg aha xd oni już sami nie wiedzą co mówić żeby to zażarło. Właśnie sprowadzili ten artykuł onetu na same dno
0
@kazbychu jak się znajdą to do łagru
4
@Comentateiro chory jesteś