1

@michal26 jest to trudny temat, ale zamiatanie tego pod dywan nie jest rozwiązaniem, a to właśnie robią główni politycy w Polsce

2

@michal26 a niemcy to nie rozkradli? Do dzisiaj próbujemy odzyskiwać dzieła sztuki

1

@Roobo no i kolejny raz potwierdza, że to nie żaden wyśmienity polityk dbający o Polskę tylko śliski typ na uslugach obcych

3

@michal26 no gdzie, Trzaskowski już w 2015 roku załatwił że Ukraincy się będą liczyć

0

@mkord aha to nawet przy pierwszym poziomie certyfikatu nikt dogłębnie nie sprawdza, to fajne mamy służby

0

@Kinginiesta już było to wałkowane dlaczego tego nie zrobi i nie chodzi tu o to czy jest winny czy nie

19

12

@urbipl bajki z mchu i paproci

0

@Kinginiesta mam niesmak co do niego i chciałbym żeby to było wyjaśnione.

1

@July_6_BcN dzięki, podkradlem pomysł jednego z użytkowników xd

1

@RosjaninBut dlatego dla mnie to jest śliski typ

19

@barcelonaLM takimi słowami się kompromitują, Rymanowski zacna persona, jedyny profesjonalista w tym zawodzie stojącym na żenującym poziomie

0

@LOPEZ16 w dzisiejszej Polsce Piłsudski byłby wyzywany od faszystów.

1

@barcelonaLM dziaddyy z polityki na emeryturę

0

@barteq no zgoda, ale spójrz na poprzednie rządy, wiedział że musi się schować i to zrobił, wyciągał po kolei z kapelusza różnych ludzi i to robiło robotę. Koniec końców władza zdeprawowała i się skończyło

0

@Prorokk minister obywatelski xdxdxd

0

@tbas no nie tylko on

6

@tbas niby zgoda, ale Kaczor wie, żeby rządzić to musi siedzieć z tyłu.

1

@Sulimo nie wiem, ja np. pamiętam jego działania w rządzie Tuska w poprzednich latach i zupełnie nie mam o nim dobrego zdania pod względem wierzytelności. Może kłamać umie bez mrugnięcia okiem, ale to w sumie na tym polega polityka

3

@Metempsychosis no podobno elita, czysta woda i takie tam superlatywy w tej platformie. Na to wychodzi że Jarek wszystkich wciąga dupą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@urbipl i generalnie takie jest orzecznictwo w większości. Zupełnie zrozumiałe, że tego nie chce robić bo to strzał w głowę przy tej strukturze mediów i sądów xd

4

@tbas u Gozdyry ocenili szanse przeciw 60:40 za, więc to jest zupełnie nieopłacalne dla niego. Mam na myśli odrzucenie pozwu w trybie wyborczym.
W przypadku odrzucenia pozwu wiadomo, że główny ściek medialny będzie grzał temat, że przegral jak to z Mentzenem było

Nie oceniam tutaj prawdziwości doniesień onetu.

0

@Barca_Big_Moment tam to był Lech, Jarka akurat nie było :)

1

@michal26 uważa że Tusk jest największym Polakiem xdd

Przepraszam, drugim po JPII

0

@mkord musisz spytać ABW, skoro konieczne jest wydanie certyfikatu

0

@Przemek2323 no jak widać masz zrównanie poziomu tvpis xd

0

@radzioleg aha xd oni już sami nie wiedzą co mówić żeby to zażarło. Właśnie sprowadzili ten artykuł onetu na same dno

0

@kazbychu jak się znajdą to do łagru

4

@Comentateiro chory jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?