0

@Snajper10 jest okazja to trzeba brać, rynek w bramkarzy z dużym potencjałem ubogi. Wojtek zaraz emerytura, Ter Stegen emerytura już w kolanach

1

@Derean Araujo out

1

@Adran360 taka metafora tylko..

1

@Adran360 Inter gra na poziomie stalowej woli

1

@DLFCB i 26 letni Araujo nie dał mu rady

0

Doue piekny grajek, przydałby się u nas

1

@MsBarca za takie coś definitywnie powinien zostać odpalony

13

Z Barceloną Thuram ładuje w okno xd

0

@Sysia11 LN nie będzie mialo znaczenia jak Dembele wygra LM

0

@ZwyklyKibicBarcy04 PSG raczej gra to co zwykle, natomiast Inter 2 klasy gorzej niz z nami

0

@Eto'o9 R10 bez przesady.

0

Ten Inter to jakiś dramat, zapomnieli że PSG ma szybkich pilkarzy? Z nami to wyrastalo 20 w jednym miejscu a tutaj xd

1

@Messi1000000 kasuje bo definitywna sprzedaż

2

@Rupert_Haubica gdyby Araujo nie pozwolił strzelać 50 letniemu Acerbiemu....

3

Z nami Inter takich dziur nie robił xd

1

Co dzisiaj wylosuje Dzbanbele?

0

@Encore jednak bardziej nie lubię szejków

4

Oczywiście reklamy na anal plus xd

1

@jacobFCB wheaty tak średnio lubię, bo za dużo pszenicy. Czasami wypije, ale wolę jęczmień. APA jak najbardziej, z chmielami citra i cascade. Ogólnie z zagraniczniaków w takim świeżym stylu to polecam Duvel Triple Hop Citra.

1

@jacobFCB a Komesy to wszystkie próbowałem :) dodam jeszcze barley wine i porter malinowy

1

@jacobFCB a to ciekawa pozycja, muszę spróbować. Póki co z Pinty to Atak Chmielu dla mnie najlepszy

1

@barcelonaLM to właśnie ciekawe, bo to właśnie na korzyść RT byly wypuszczane spoty nielegalnie finansowane. A to jest poważniejszy problem

2

@Pedri16Future jeszcze Cypis w tle, no poziom top xdd

1

@Charizard99 Towarzysz Saszka na zawsze czerwony

0

@mekston nie zrobi tego tak czy siak

1

@Alex1995 różnice minimalne więc sondaże to wróżenie z fusów

0

@fenix1983 nie będzie sytuacji weta budżetu

1

@michal26 patrząc po tej kampanii to cisza wyborcza powinna trwać co najmniej tydzień przed xd

0

@jacobFCB wątpię że będzie grał na nowe wybory z tego względu, że patrząc na PiS to potrzebują jeszcze ten rok do dwóch lat kompromitacji koalicji. Nagła jazda prezydenta na rządzących spowoduje negatywny wydźwięk wśród społeczeństwa.

1

@jacobFCB taki scenariusz raczej jest mało prawdopodobny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?