wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Snajper10 jest okazja to trzeba brać, rynek w bramkarzy z dużym potencjałem ubogi. Wojtek zaraz emerytura, Ter Stegen emerytura już w kolanach
1
@Derean Araujo out
1
@Adran360 taka metafora tylko..
1
@Adran360 Inter gra na poziomie stalowej woli
1
@DLFCB i 26 letni Araujo nie dał mu rady
0
Doue piekny grajek, przydałby się u nas
1
@MsBarca za takie coś definitywnie powinien zostać odpalony
13
Z Barceloną Thuram ładuje w okno xd
0
@Sysia11 LN nie będzie mialo znaczenia jak Dembele wygra LM
0
@ZwyklyKibicBarcy04 PSG raczej gra to co zwykle, natomiast Inter 2 klasy gorzej niz z nami
0
@Eto'o9 R10 bez przesady.
0
Ten Inter to jakiś dramat, zapomnieli że PSG ma szybkich pilkarzy? Z nami to wyrastalo 20 w jednym miejscu a tutaj xd
1
@Messi1000000 kasuje bo definitywna sprzedaż
2
@Rupert_Haubica gdyby Araujo nie pozwolił strzelać 50 letniemu Acerbiemu....
3
Z nami Inter takich dziur nie robił xd
1
Co dzisiaj wylosuje Dzbanbele?
0
@Encore jednak bardziej nie lubię szejków
4
Oczywiście reklamy na anal plus xd
1
@jacobFCB wheaty tak średnio lubię, bo za dużo pszenicy. Czasami wypije, ale wolę jęczmień. APA jak najbardziej, z chmielami citra i cascade. Ogólnie z zagraniczniaków w takim świeżym stylu to polecam Duvel Triple Hop Citra.
1
@jacobFCB a Komesy to wszystkie próbowałem :) dodam jeszcze barley wine i porter malinowy
1
@jacobFCB a to ciekawa pozycja, muszę spróbować. Póki co z Pinty to Atak Chmielu dla mnie najlepszy
1
@barcelonaLM to właśnie ciekawe, bo to właśnie na korzyść RT byly wypuszczane spoty nielegalnie finansowane. A to jest poważniejszy problem
2
@Pedri16Future jeszcze Cypis w tle, no poziom top xdd
1
@Charizard99 Towarzysz Saszka na zawsze czerwony
0
@mekston nie zrobi tego tak czy siak
1
@Alex1995 różnice minimalne więc sondaże to wróżenie z fusów
0
@fenix1983 nie będzie sytuacji weta budżetu
1
@michal26 patrząc po tej kampanii to cisza wyborcza powinna trwać co najmniej tydzień przed xd
0
@jacobFCB wątpię że będzie grał na nowe wybory z tego względu, że patrząc na PiS to potrzebują jeszcze ten rok do dwóch lat kompromitacji koalicji. Nagła jazda prezydenta na rządzących spowoduje negatywny wydźwięk wśród społeczeństwa.
1
@jacobFCB taki scenariusz raczej jest mało prawdopodobny