11

@sergio5 tak, w tej chwili nic nie wiadomo

0

@barcelonaLM RT już powiedział że bedzie prezydentem wszystkich Polaków

0

@OzzyFCB no cóż

0

@draxidox to zagranica

1

@SuperPatsonFCB nie wiem czy wynik nie bedzie pokazywwny dopiero od jakiegoś % zliczonych głosów

0

@Criss18Barca Trzaskowski słaba kampania, plus koledzy nie pomagali xd

0

@TR3YWAY nic nie wiadomo, do jutra się moze odwrócić

2

@Xwowrak tu nic nie wiadomo

1

@BorzyKrzys na dziewczynki z siusiaczkami

0

@tbas skąd informacje?

2

@Criss18Barca daj mu spokój, Lewy zaraz 37 lat ma, mnie to tylko dziwi że wcześniej sobie nie dał siana z tą kadrą

1

@Gaucho szkoda, że nie było widać zaangażowania w pracy dla klubu jego marzeń

1

@Kgorecki2500 warto byłoby to odpowiednio skomentować, ale cisza wyborcza

1

@marcin62 skomentowałbym to odpowiednio ale mamy ciszę wyborczą

0

@Tasde to jest kwestia adaptacji, czyli specyfiki prowadzenia samochodu. Ja w to nie wierzę że czlowiek, który ma jedną z najlepszych wydolności na świecie nie jest w skończonym czasie się do tego zaadaptować.
Mówisz najpierw o ciągłym obciążeniu a teraz się tego wypierasz. Widać totalnie, że masz zerową wiedzę jak ciężkie są treningi pilkarzy. Zwłaszcza interwałowe. Zrób sobie kiedyś takie 40 min interwałów to zobaczysz. Ale nie na pół gwizdka. Oni walą po 90 min w meczu.

1

@Kgorecki2500 za późno xd

0

@Tasde stałe obciążenie nawet nie może się równać do ciągłych interwałów przez 90 min. Lewy jest idealnym człowiekiem do tego żeby po piłce nożnej robić takie rzeczy jak jazda w F1.

0

@Kgorecki2500 zapłacone było żeby słaby Inter wszedl do finału

6

@blakkudium inżynierowie w akcji

0

Fizycznie nawet jako 40-letni dziadek by zjadł i wypluł większość kierowców F1, bardziej tu chodzi o trening typowo pod jazdę samochodem

0

@Reviven oczywiście, trzeba dodać że nie mają godnych przeciwników w lidze to pozwala rotować ile chcesz.

2

@baarcelona to by była młócka na gołe pięści bez sprzętu jak jeden z kandydatów

0

@Gall 2 tygodnie od wygranje ligi to sporo czasu na regen

2

@Robsonrmcf czekaj czekaj. Patrząc w przeszłość to nie tylko Real wygrał 3 x z rzędu LM. Skoro sobie liczycie 15 LM

0

@KacperVEB Barcole bym z chęcią przyjął, ale biedota nie ma na co liczyć xd

0

@Pedri16Future ból dupy że tak cienki Inter grał w finale

0

@KacperVEB ktoś musi siedzieć na ławce, złota klatka ma swoje zasady

0

@Snajper10 jest okazja to trzeba brać, rynek w bramkarzy z dużym potencjałem ubogi. Wojtek zaraz emerytura, Ter Stegen emerytura już w kolanach

1

@Derean Araujo out

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?