wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pluszek 1-szy nos Warszawy
0
@BorzyKrzys reżimowe metody platformy? Nowe nie znałem.
0
@Nieznajomy bezpośrednio możliwe, że nikt nie mówił. Natomiast wymijanki tego tematu były nagminne.
0
@Ls0811 zero przypadku.
1
@Toretto nie rozumiem tego nazywania długopisem. Jest prezydentem, który zawetował najwięcej ustaw swojej partii w prezydenturze w wolnej Polsce. Komorowski podpisał więcej ustaw przez 5 lat niż Duda przez 10.
Poza tym zarzuty obecnej koalicji względem prezydenta, że wetuje wszystko znowu są nie trafione. Zawetował 6 ze 120.
3
@Nieznajomy za ich poprzednich rządów też mówili, że tego nie zrobią. I co? Zrobili dokładnie odwrotnie XD
0
@konajoncek poczytaj na wirtualnej polsce, tam jest wszystko opisane. Podobno ludzie powiązani z amerykańską partią demokratyczną.
1
@maroon to ciekawa wypowiedź ruskiego agenta :)
0
@Kondziu_FCB za 23 złote to sobie można obiad u chińczyka kupić, a w W-wa to nawet nie xd
4
@lithotripter u niektórych zostały znormalizowane poglądy w postaci 200 płci i kontruktu psychicznego płci. Co się dziwisz?
4
@Kondziu_FCB trzeba to przykryć ruskimi botami xdd
0
@kamiVeB no właśnie z lodówki wyszedł.
3
@July_6_BcN zachowuje się jak funkcjonariusz w pisowskiej telewizji
3
@RafiVeB obejrzałem jeszcze raz wywiad Tuska wczoraj. I ten piękny uśmiech Wielce Czcigodnego Pana Redaktora Rymanowskiego na słowa Tuska o tym, że wszyscy go szanują w UE zmusił mnie do zmiany XD
0
Kaczyński uruchomił kontakty:
https://wiadomosci.wp.pl/usa-wkraczaja-do-gry-pytaja-przewodniczaca-komisji-europejskiej-o-nielegalna-agitacje-wyborcza-7161316543343584a
0
@Toretto to jaki jest sens dla Nawrockiego badać po łebkach? W takim etapie kampanii nie ma to żadnego sensu.
3
@Toretto Czarnek to przygłup, ale nie da się zbadać tak poważnej sprawy w 24 h
1
@jacobFCB dokładnie tak
0
@Tasde dokładnie
0
@RosjaninBut polski NASK siedzi cicho, to Kaczor jednym telefonem uruchomił Amerykanów. Ten to ma kontakty
0
@Tasde ale on mówi o audytach przeprowadzonych przez koalicję xd
0
@barcelonaLM łatwo 72% do 28% dla RT, frekwencja 105%.
2
@RosjaninBut tzw. "socjolożka"
5
0
@RosjaninBut to jest patologia, że w ogóle to nie jest podnoszone
0
@Deathwing112 medialny ściek w rękach Ringer Axel Springer.
1
@Roobo koleś wspomina o audytach przeprowadzonych przez rząd. Czy powoływałby się na to nie mając pewności? Mimo, że jest w kancelarii prezydenta, to jednak służby.
0
@tbas @Tasde a audyty o których mówi to też fejk?
0
@Roobo i to nie jest fejk?
0
@pax tak, ABW podlega pod MSWiA, ale jak widać nie ma żadnego oficjalnego komunikatu od nich na swojej stronie. W komunikaty polityków nie za bardzo wierzę.
Idąc do meritum, wiadomo że nic nie wiadomo i ten kwik Tuska i popleczników ośmiesza nasze służby.