wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy nową gminę z deklasacja:
https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/2/wynik/gm/60504
1
@kamiVeB matematyka nie jest jego mocną stroną
0
@Hosh zielony ład by to jeszcze pogorszył, pakt mercosur
2
@barcelonaLM jak im to przeszło przez klawiaturę
0
@Criss18Barca nic nadzwyczajnego
3
@YNOSVT co tu rozkminiać, late poll mówi wszystko i prezes OGB
2
@GTBTP piękny jest Świat Według Kiepskich
5
@aspr1me nikt mu nie powiedział wcześniej jak działa exit poll i jaki ma błąd statystyczny
11
@Marusek efekt nagonki medialnej
5
@parpe no już już, weź chusteczkę
2
To co Nawrocki i Tusk na stadionie będą razem krzyczeć Arka Gdynia....
0
@Barcanajlepszyteam z 90% late poll
0
@draxidox u buków najniższy kurs był na różnice około 300 tys.
1
@BulaKG Mazurek poszedł spać
0
@Kgorecki2500 w teorii może mieć
0
@Criss18Barca kolega RT za bardzo ze statystyka nie ma wspólnego
1
@Xpert77 kompromitacja nasku
0
@sergio5 zależy jak patrzeć, spokojnie w W-wa bierze wszystko
0
@Sulimo może za 20 lat
0
@TaughtMule Jarek szef totalny xd
1
@GTBTP Sikorski musi prostować zdanie że Tusk top polityków
1
@GTBTP szef wciągnął dupą całą platformę jakimś kibolem i gangsterem
0
@olejtm kto zapłaci ten ma
0
@Uukasz_93 sypie szczury na zawołanie
2
@sergio5 Sikorski ma za dużo wspólnego z rządem. Co by nie mówić to Trzaskowski sobie siedzi w tej wawie i wiele na poziomie panstwowym mu zarzucić nie można
1
@GeneralXavi chyba nie miał kogo xd
7
Zakaz sondaży przedwyborczych.
Tak czy nie?
2
@kamiVeB niech dzwoni po karetke po late pollu
1
@Gaz wszystko zgoda, tylko po co to kontynuować?
0
@Kgorecki2500 jak to kto, JKM