wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 bo Tusk chciał mieć podnóżka a nie równorzędnego polityka
0
@JBgomeS poprosze opinię o tym @Azazel_Pazuzu @MesQueUnClub96 @Tasde , kto tam jeszcze narzekal na wynik brauna?
5
@jacobFCB i to jest właśnie kwintesencja tego kandydata
2
@draxidox koroluk odklejeniec jak najgłośniejsi tutaj
0
@Starrk kupuj bilet
0
@Mixtape palestyna tez jest antysemicka?
1
@John_Doe przecież tojest klasyka tej koalicji, po 5 minutach mówią co innego xd
0
@Stinger_ za 2.5 roku bez konfy nie będzie mozna utworzyć rządu
0
@Lionel_Messi10 kupuj bylet jak stonoga
0
@BorzyKrzys jak piecze komuchow wynik brauna to chyba jest to dobry znak xd
0
@AlphaNumeric szykuj paszport za pare lat i wyjazd do USA do @kamyk_23
0
@jacobFCB jakbym slyszal połowę tutejszych użytkowników xdd mózgi wyprane
6
@Kgorecki2500 przy takiej frekwencji wynik mentzena cieszy podwojnie ;)
0
@fenix1983 no to tym bardziej powinieneś wspomnieć o dwóch kandydatach w 2 turze :)
0
@fenix1983 pewnie wyborca typa który ma dziwne powiazania ze szkodliwym sorosem xd dodatkow afera nielegalnego finansowania spotów wyborczych, oczywiście zostanie to bez konsekwencji. Skoro juz tak najezdzasz na jednego to może o drugim coś opowiesz?
0
@icon3520 holownia tak jak i petru razem z kukizem to jest ten sam projekt utworzony na potrzeby zgarniecia głosów prawicy xd ten sam model życia politycznego
0
@Roobo przestan, o jakich konsekwencjach mowisz xd
11
Ale tutaj piecze pewna część ciala niektóre osoby, że Mentzen w demokratycznych wyborach zrobił prawie 16%. Zupełnie jak madrycioków po 4 przegranej w tym sezonie. Niesamowite zjawisko.
0
@PatrychoO twardoglowi nie są w stanie zrozumiec, albo przeboleć tego że znienawidzona konfederacja bedzie rozdawać karty za 2.5 roku
0
@Sulimo jaka prlnia wladzy pis? Jak tak dalej pojdzie to bez konfy nikt rządu nie utworzy xd
0
@Tasde całe szczęście jest to nic nie znaczące twoje zdanie
1
@Rhaan mokry sen uśmiechniętych
0
@OBSERWATOR2021 opłacone wiadomo
3
@MesQueUnClub96 usuń konto lepiej
3
Ter Stegen prawie noge w kolanie wyłamał xd
1
@Kapitan hawk wow
0
@turhiay no właśnie widzę że xGOT maja większe niż Real xd
0
@bezalkoholowy opłaceni
0
I cyk na kolanko
0
@RoberDzik Leganes wiele lepsze nie jest