1

0

@turhiay no właśnie widzę że xGOT maja większe niż Real xd

0

@bezalkoholowy opłaceni

0

I cyk na kolanko

0

@RoberDzik Leganes wiele lepsze nie jest

0

@Eto'o9 R10 Gavi nigdzie się nie rusza, to jest cule z krwi i kości

1

@luna666moon madryciokom pękło dupsko z tego powodu, bo wymyślają jakieś z dupy teorię że ma więcej lat niż niecałe 18 xd

1

@tbas i to nie raz

0

@Pawci023x kariera i rozwój, dziewczyny same się znajdą

5

To teraz nie ma co nawet startować w nowym sezonie. Wszystko przegrane we wrześniu

2

@Transu96 są pewne niedociągnięcia, ale bez przesady, póki co Deco się obronił wyborem Herr Flicka

2

@Tasde wolne somdy

29

Wojtula zaśpiewał kawałek hymnu :D

4

@Katalończyk 99 porządny chłopak z warszawskiego Grochowa

0

@pluszek ruszy z kopyta żeby wyprzedać resztki niemcom xd

1

@John_Doe w uśmiechniętej koalicji sam pasma przypadków xd

0

@RosjaninBut a masz dowody ze to oni płacili? XDXD

1

@Pulpethinho bo to marginalna sprawa

0

@Deathwing112 trolluje, na poważnie dla mnie to jest ten sam ściek, a nawet gorzej za koalicji

0

@Deathwing112 nie porównuj reżimu Kaczyńskiego do silnej koalicji...

0

@tristan87 a ile lik mistrzuf ha?

1

Nacieszyli się? Pasmo zupełnych przypadków:


2

@Lautaro jak dla mnie to prześcieradła mogą grać następne 5 sezonów w ten sposób

2

@Stagiryta sprzedać wszystkich kupić wszystkich

1

@Matheu12 madrycka część Barcelony, czego się spodziewać

0

@clyde hiszpana sydney zrobić

6

Flick za morde i do szatni

0

@SinMistico trzeba sie gdzieś tego nauczyć

4

No brawo soto grado, nie myślałem że to napisze xd

1

Frenkie w końcu zapaśnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?