wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk wow
0
@turhiay no właśnie widzę że xGOT maja większe niż Real xd
0
@bezalkoholowy opłaceni
0
I cyk na kolanko
0
@RoberDzik Leganes wiele lepsze nie jest
0
@Eto'o9 R10 Gavi nigdzie się nie rusza, to jest cule z krwi i kości
1
@luna666moon madryciokom pękło dupsko z tego powodu, bo wymyślają jakieś z dupy teorię że ma więcej lat niż niecałe 18 xd
1
@tbas i to nie raz
0
@Pawci023x kariera i rozwój, dziewczyny same się znajdą
5
To teraz nie ma co nawet startować w nowym sezonie. Wszystko przegrane we wrześniu
2
@Transu96 są pewne niedociągnięcia, ale bez przesady, póki co Deco się obronił wyborem Herr Flicka
2
@Tasde wolne somdy
29
Wojtula zaśpiewał kawałek hymnu :D
4
@Katalończyk 99 porządny chłopak z warszawskiego Grochowa
0
@pluszek ruszy z kopyta żeby wyprzedać resztki niemcom xd
1
@John_Doe w uśmiechniętej koalicji sam pasma przypadków xd
0
@RosjaninBut a masz dowody ze to oni płacili? XDXD
1
@Pulpethinho bo to marginalna sprawa
0
@Deathwing112 trolluje, na poważnie dla mnie to jest ten sam ściek, a nawet gorzej za koalicji
0
@Deathwing112 nie porównuj reżimu Kaczyńskiego do silnej koalicji...
0
@tristan87 a ile lik mistrzuf ha?
1
Nacieszyli się? Pasmo zupełnych przypadków:
2
@Lautaro jak dla mnie to prześcieradła mogą grać następne 5 sezonów w ten sposób
2
@Stagiryta sprzedać wszystkich kupić wszystkich
1
@Matheu12 madrycka część Barcelony, czego się spodziewać
0
@clyde hiszpana sydney zrobić
6
Flick za morde i do szatni
0
@SinMistico trzeba sie gdzieś tego nauczyć
4
No brawo soto grado, nie myślałem że to napisze xd
1
Frenkie w końcu zapaśnik