wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ no zajebiście, jedna okazja na to co wszedł, nie chce mówić ile miała płotka
0
Araujo zabrał złote pilki, kolejny argument żeby go sprzedać xd
2
Yamal kosmos, 14 udanych dryblingów! Łącznie 20 prób
0
@Keson araujo się zesral metr przed kiblem
6
@pato1234 patologia, w takiej sytuacji wchodzisz na 200% i walil w aut. On się potknął o własne nogi xd
0
@Roobo z karnym można się zgodzić, ale fsul na martinie to żart. Znowu zagrał jak łamaga i się wywalił. Od takiego kontaktu się nie wywracasz
2
@Pnog37 ale byl na wypożyczeniu, a nie sprzedaż definitywna
1
@Hosh nie obowiązuje
0
Lepiej przegrać teraz z autobusem niż z p$g w finale xd
0
@AlexDark00 inter przynajmniej potrafi strzelać, strzały nie do obrony. A u nas to w sommera ładowali albo jakieś malo precyzyjne strzały
0
@LukaszFan lepiej żeby z czerwem wyleciał xd
0
@PatrychoO nikt się nie spodziewał że chlop zaliczy taki zjazd
2
Araujo do opierdolenia w lecie, dramat
0
Ja pierdole, co to jest za bramka
0
Wchodzi ten co nie umie bronić, ale może da z przodu xd
0
@Iniesta8i i nie będzie powtórki
0
Komentatorzy jaki smutek xd żenada
0
@Hubertusk spalonego płotki xd
2
Ten co się poszedl odlać xd miałeś racje xdd
1
Jebany brazol xdd
0
@Matt_i1992 no a brazol stoi i się patrzy zamiast wyjść na pozycję
0
Rafinia to juz nie daje rady biegać?
0
Martin druga polowa po profesorsku xd
3
Pedri już chyba fizycznie siadł
0
Proszę Flick zdejmij tego ferrana, nie da się na niego patrzeć
1
Inigo do bazy bo ma żółtko
0
@Piotrek1993 flick się szykuje na dogrywkę
0
Masakra, ten ferran to jest zagubiony w tym polu karnym
0
Dobra decyzja Marciniaka
0
Ferran jest tragiczny, totalnie nic nie daje. Dawać nasze polskie drewno