1

@kanver_ no zajebiście, jedna okazja na to co wszedł, nie chce mówić ile miała płotka

0

Araujo zabrał złote pilki, kolejny argument żeby go sprzedać xd

2

Yamal kosmos, 14 udanych dryblingów! Łącznie 20 prób

0

@Keson araujo się zesral metr przed kiblem

6

@pato1234 patologia, w takiej sytuacji wchodzisz na 200% i walil w aut. On się potknął o własne nogi xd

0

@Roobo z karnym można się zgodzić, ale fsul na martinie to żart. Znowu zagrał jak łamaga i się wywalił. Od takiego kontaktu się nie wywracasz

2

@Pnog37 ale byl na wypożyczeniu, a nie sprzedaż definitywna

1

@Hosh nie obowiązuje

0

Lepiej przegrać teraz z autobusem niż z p$g w finale xd

0

@AlexDark00 inter przynajmniej potrafi strzelać, strzały nie do obrony. A u nas to w sommera ładowali albo jakieś malo precyzyjne strzały

0

@LukaszFan lepiej żeby z czerwem wyleciał xd

0

@PatrychoO nikt się nie spodziewał że chlop zaliczy taki zjazd

2

Araujo do opierdolenia w lecie, dramat

0

Ja pierdole, co to jest za bramka

0

Wchodzi ten co nie umie bronić, ale może da z przodu xd

0

@Iniesta8i i nie będzie powtórki

0

Komentatorzy jaki smutek xd żenada

0

@Hubertusk spalonego płotki xd

2

Ten co się poszedl odlać xd miałeś racje xdd

1

Jebany brazol xdd

0

@Matt_i1992 no a brazol stoi i się patrzy zamiast wyjść na pozycję

0

Rafinia to juz nie daje rady biegać?

0

Martin druga polowa po profesorsku xd

3

Pedri już chyba fizycznie siadł

0

Proszę Flick zdejmij tego ferrana, nie da się na niego patrzeć

1

Inigo do bazy bo ma żółtko

0

@Piotrek1993 flick się szykuje na dogrywkę

0

Masakra, ten ferran to jest zagubiony w tym polu karnym

0

Dobra decyzja Marciniaka

0

Ferran jest tragiczny, totalnie nic nie daje. Dawać nasze polskie drewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?