0

@Kasy zajechany? Typ odpoczywał tyle po reprze, potem też oszczędzany, a został w Brazylii

0

Rafinia placek jak za ksawiego

0

@Stagiryta wystarczylo na Kłapouchego

0

Dobra może coś z tego będzie xd musi inter zapiąć z 5 do obrony Yamala

0

Frajerskie bramki, w ataku indolencja, złote pilki się marzyły. Brazol klasycznie jak to brazol sie zesrał metr przed kiblem

0

To jest efekt braku Lewandowskiego, daje dużo w obronie przy sfg i już by mial brameczke na pewno. Dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten ferran to jest placek totalny

2

Obrzydliwy klub ten Inter, autobus jeszcze lepszy niż kotletiko

0

Ten sędzia to jakiś ułomny jest xd

0

Lewandowski tutaj ładuje brame, ciężko będzie tu coś strzelić z takim gównem w ataku

1

Kłapouchy nawet Inigo przestawia, co za debil

0

@Encore raczej rozjazd Inigo, to nie miało prawa wpaść

0

Zajebiście teraz Inter się będzie murował

0

Jeszcze Inigo rozkrok zrobił jak pani w burdelu

0

Co oni odpieprzaja xd

0

No co anal+ musi dorobić do licencji bo przecież za mało bierze za subskrypcje xd

0

@fotohobby na ostatnie 25 min to wchodzi Gavi z Ferminem i jadą z Interem jak z burą s

0

Zakladanie pułapek offside'owych nie jest specjalnością Arsenalu

1

@Rhaan dlatego obowiązkowo musimy wygrać z prześcieradłami. Wtedy przy wygranej z Valladolid mamy praktycznie mistrza

1

Pedri ładuje okno w takiej sytuacji

0

Przydałaby się taka kontuzja ze 2 ms dzbanbele xd

0

P$G cienkie w obronie, to napawa optymizmem

2

@Crashynski rafinia ostatnio to podobny poziom

0

Spalony bylby i tak

0

@jeonek w końcu 10 biega w pressingu

0

Złota piłka dla Dzbanbele

6

@BorzyKrzys nowa jakość w TVP XDXD

3

@Pedri16Future kradzież w biały dzień te przejście Kounde do nas.

1

@yoli zrobił jedna akcje bo Rodrygo to nie wyszedl z szatni xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?