wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kasy zajechany? Typ odpoczywał tyle po reprze, potem też oszczędzany, a został w Brazylii
0
Rafinia placek jak za ksawiego
0
@Stagiryta wystarczylo na Kłapouchego
0
Dobra może coś z tego będzie xd musi inter zapiąć z 5 do obrony Yamala
0
Frajerskie bramki, w ataku indolencja, złote pilki się marzyły. Brazol klasycznie jak to brazol sie zesrał metr przed kiblem
0
To jest efekt braku Lewandowskiego, daje dużo w obronie przy sfg i już by mial brameczke na pewno. Dramat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten ferran to jest placek totalny
2
Obrzydliwy klub ten Inter, autobus jeszcze lepszy niż kotletiko
0
Ten sędzia to jakiś ułomny jest xd
0
Lewandowski tutaj ładuje brame, ciężko będzie tu coś strzelić z takim gównem w ataku
1
Kłapouchy nawet Inigo przestawia, co za debil
0
@Encore raczej rozjazd Inigo, to nie miało prawa wpaść
0
Zajebiście teraz Inter się będzie murował
0
Jeszcze Inigo rozkrok zrobił jak pani w burdelu
0
Co oni odpieprzaja xd
0
No co anal+ musi dorobić do licencji bo przecież za mało bierze za subskrypcje xd
0
@fotohobby na ostatnie 25 min to wchodzi Gavi z Ferminem i jadą z Interem jak z burą s
0
Zakladanie pułapek offside'owych nie jest specjalnością Arsenalu
1
@Rhaan dlatego obowiązkowo musimy wygrać z prześcieradłami. Wtedy przy wygranej z Valladolid mamy praktycznie mistrza
1
Pedri ładuje okno w takiej sytuacji
0
Przydałaby się taka kontuzja ze 2 ms dzbanbele xd
0
P$G cienkie w obronie, to napawa optymizmem
2
@Crashynski rafinia ostatnio to podobny poziom
0
Spalony bylby i tak
0
@jeonek w końcu 10 biega w pressingu
0
Złota piłka dla Dzbanbele
6
@BorzyKrzys nowa jakość w TVP XDXD
3
@Pedri16Future kradzież w biały dzień te przejście Kounde do nas.
1
@yoli zrobił jedna akcje bo Rodrygo to nie wyszedl z szatni xd