wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spalony bylby i tak
0
@jeonek w końcu 10 biega w pressingu
0
Złota piłka dla Dzbanbele
6
@BorzyKrzys nowa jakość w TVP XDXD
3
@Pedri16Future kradzież w biały dzień te przejście Kounde do nas.
1
@yoli zrobił jedna akcje bo Rodrygo to nie wyszedl z szatni xd
0
@bartoszek najbardziej upodobali sobie naszą porcelanę Olmo, który bez wątpienia jest ważnym elementem układanki
5
@FCB_dimiC z wzoru hajty
0
@Tigermaus autobusiarze
0
@mordini123 co jak co, ale Kurski ładnie zadbał o sportowe transmisje na TVP
0
@Kuchar Valverde
0
@Destroyer_of_Worlds dadzą mu 2 mecze zawieszenia. Już tam przelewy idą
0
@michal26 czyli te czerwone kartki się przekładają na ligę? Czy jest warunek że musi być min 3-4 mecze zawieszenia
0
@LOPEZ16 dostał w tym sezonie jak zrobił 3 asysty chyba
8
@draxidox całe szczęście że Olmo nie pękł jak porcelana bo bardzo groźnie to wyglądało
0
@nightwishygt spokojnie, wygrilluje godzinny materiał o lidze Negreiry
0
@kuz na flashscore 2 dostali. Rodowity niemiec oraz Łukasz
0
@BorzyKrzys szkoda że tak późno odszedl z tego gównianego Athelticu
0
@GeneralXavi coś mu się przestawilo w głowie, bo nie mial żadnego wylewu
0
@halfnolife iq buta lewego to co się dziwisz?
1
Przynajmniej Kounde nie będzie musial jechać pobiegać do Sitges
0
@Demazo Victor to napastnik przecież
0
@Mankind Szczęsny
8
Z Lewym w składzie już by było oblewane
5
Brazol już kolejna symulka xd
1
@ptrx po tym meczu przecież biale bydło nie będzie
3
Na własne życzenie, dogrywka, i tak całe szczęście że Kurła dostał wylewu jak nigdy i uratował
1
@Eklerek ale i tak w miarę spokojnie
2
Uszaty to juz kuśtyka xd
1
@Jakchcesz jamal gra cale gówno