wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GIGACHAD Tebas w tym momencie
0
@kejdzi pięknie, życzymy odwagi i konsekwencji w postępowaniu RM
1
@macio_944 Perezowi chyba doskwiera pesel. Wcale bym się nie zdziwił jak spora część kadry jest zażenowana takim zachowaniem
0
@Vurt i bardzo dobrze
0
https://zapodaj.net/plik-XRW3EqjYEE
Przecież to jakieś metody rodem z PRL
0
@QQL5 90% im przyklaśnie xd brudna liga negreiry xdd
0
@Borry total kekw xdd
0
@tbas powiedział że nie podoba się sędziom sranie im na głowę co mecz. Konsekwencje tych filmów ponoszą nie tylko oni
2
@barcanawieki trzeba trochę podostrzyć xdd
10
Ten cały klub się zachowuje jakby mieli zaraz trafić na oddział zamknięty w Choroszczy
0
Lepiej dla nas na pewno
0
@Derpowsky przecież on nawet nie wie że istnieje jakaś fanstrona srealu z pacjentami z choroszczy u sterów xd
0
https://www.facebook.com/share/r/15mTvJHG7j/
Wierzycie mu? Bo ja tak.
1
@esem91 https://latarnikwyborczy.pl/
Zrób sobie ten
0
@esem91 te wszystkie latarniki są po to żeby ukierunkować na właściwych kandydatów xd
5
https://wiadomoscielektrotechniczne.pl/unijna-dyrektywa-ets2-bedzie-slono-kosztowac-polacy-dotkliwie-odczuja-jej-skutki-polska-nalezy-do-grona-panstw-z-zapotrzebowaniem-na-cieplo-przekraczajacym-srednia-unijna-w-efekcie-polacy-znajda-si/
Zadowoleni, że będziecie płacić 3x więcej za obniżenie temperatury o 0,001 C za 50 lat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś może te Getafe ukąsi
0
@Natenczas trzeba się uśmiechać
2
@barcelonaLM nowa jakość w TVP
6
@Rewolucja123 Przecież Pedri ma najwięcej odbiorów w lidze XD
0
@damianex10 i co z tego, 15 lik mistrzuf
1
@ShawnC lepszy Marco Reus
2
@Derean nasze drewno narodowe by tu dzisiaj 2 brameczki miękko strzeliło
1
@Bulbulator pół skladu to rezerwy
1
@misterio 300 i na taczce
2
Kurde uszaty...
0
Yamal do bazy powinien zjechać
0
Garcia lepiej na prawej obronie jak na srodku albo defensywny xd
0
Dani Olmo to taki lepszy Reus. Niesamowity jest