0

GIGACHAD Tebas w tym momencie

0

@kejdzi pięknie, życzymy odwagi i konsekwencji w postępowaniu RM

1

@macio_944 Perezowi chyba doskwiera pesel. Wcale bym się nie zdziwił jak spora część kadry jest zażenowana takim zachowaniem

0

@Vurt i bardzo dobrze

0

https://zapodaj.net/plik-XRW3EqjYEE
Przecież to jakieś metody rodem z PRL

0

@QQL5 90% im przyklaśnie xd brudna liga negreiry xdd

0

@Borry total kekw xdd

0

@tbas powiedział że nie podoba się sędziom sranie im na głowę co mecz. Konsekwencje tych filmów ponoszą nie tylko oni

2

@barcanawieki trzeba trochę podostrzyć xdd

10

Ten cały klub się zachowuje jakby mieli zaraz trafić na oddział zamknięty w Choroszczy

0

Lepiej dla nas na pewno

0

@Derpowsky przecież on nawet nie wie że istnieje jakaś fanstrona srealu z pacjentami z choroszczy u sterów xd

0

1

0

@esem91 te wszystkie latarniki są po to żeby ukierunkować na właściwych kandydatów xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś może te Getafe ukąsi

0

@Natenczas trzeba się uśmiechać

2

@barcelonaLM nowa jakość w TVP

6

@Rewolucja123 Przecież Pedri ma najwięcej odbiorów w lidze XD

0

@damianex10 i co z tego, 15 lik mistrzuf

1

@ShawnC lepszy Marco Reus

2

@Derean nasze drewno narodowe by tu dzisiaj 2 brameczki miękko strzeliło

1

@Bulbulator pół skladu to rezerwy

1

@misterio 300 i na taczce

2

Kurde uszaty...

0

Yamal do bazy powinien zjechać

0

Garcia lepiej na prawej obronie jak na srodku albo defensywny xd

0

Dani Olmo to taki lepszy Reus. Niesamowity jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?