wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox piękne
2
@pride1899 no dobra, ale przecież nikt go nie zmusi do tego żeby odszedł :D
1
@Cule1234 ależ to by była historia jakby Herr Flick odgruzował tylu pilkarzy :D
1
Laporta zagra w szachy 5D i założy obrożę Tebasowi, żeby był na każde zawołanie :)
22
Życzymy spadku :)
1
@barcanawieki jak nie kupią kogoś poważnego do pomocy to mogą mieć
46
@FCB24 to fake konto
10
https://zapodaj.net/plik-9Pi62jAM52
A tu jeszcze kolejne marzenia, trochę spóźnione xd
0
@Vurt jeszcze koszulkę muszę z nim zakupić :D
41
https://zapodaj.net/plik-Z1RYGmYOOL
Marzenie spełnione po 12 latach :D
1
@esem91 25 lipca 2009, 16:30, a konto było jeszcze wcześniej
0
@Pedri16Future jest tak samo odklejony
0
No i sam Rice mówi, że zdecydował się na taki strzał przy 1 bramce bo zobaczyl ustawienie muru i bramkarza :D
8
Real 101 km w meczu, Arsenal 113. Ogromna przepaść, Real jak za schyłkowej Barcelony Messiego xd
4
@brd42 co do muru to też odnoszę wrażenie z powtórek że można bylo lepiej ustawić, nie zmienia to faktu że był to kapitalny strzal. Natomiast druga bramka to perfekcja w wykonaniu Rice, nie do wyjęcia, Pena dostał piłkę, który przeciętny bramkarz łapie w zęby
4
@trolownik bo mieli Kroosa, który kapitalnie rozrzucał piłki
1
@Encore a Liverpool i Roma to co było xd
0
@Nightraider chyba nie xd
0
@karci0 jeszcze drugi mecz
0
Ale Kurtuła się pomylil przy ustawieniu muru, zostawił miejsce idealnie na wkretke
1
Declan Ryż fantastycznie
2
Polecam audiodeskrypcje na c+, nie da się słuchać el jarka i gały
0
@Zibek nie wiem nie oglądam tego paździerza, jak nie ma formy to po co gra
1
Bukayo Sraka miał tak kręcić, póki co to wkręca ale sam siebie
2
@Roobo lobby deweloperskie ma wtyki w każdym rządzie. Nigdy im źle nie będzie
1
@Criss18Barca pewnie nic nie wiedział, a doping był mu podawany nieświadomie w zanieczyszczonych suplementach xd
1
@michal26 no i dlatego kryzys światowy i ewentualnie konflikt globalny to jedyny sposób na utrzymanie gospodarki USA w prymie
3
@Eklerek a o 23 niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził xd
4
@lithotripter Bartomeu ma spółkę budowniczą i kręcił jakieś biznesy w Chinach, stąd ten transfer
10
@Zoker co ty gadasz, Trzaskowski przynajmniej dobrze wygląda i dobrze mówi po angielsku