2

@Bulbazaur17 fatalny strzal bo brak mocy oraz na wysokości rąk bramkarza, wtedy masz 50% na to że nie trafisz xd

0

Już sędzia drukuje. Liga Negreiry

1

Brawo Olmo xddd

0

Czyżby nasz Frenkie wracał do grania z Ajaxu?

0

@MesQueUnClub96 a to ciekawe skąd wysnuleś te wnioski że będzie gorzej xd pewnie ci się przyśniło po klasówce z wosu

1

@Eskel ah te mityczne nie zgłaszanie na policję xd w tej chwili jest dostępna aborcja po gwałcie więc nie wiem nad czym się tu rozwodzić. Jak dla mnie to mogą się skrobać ile chcą, ale ja do tego złotówki dokładać nie chce

0

@Dzejkob97 ja się na ten temat nie wypowiedziałem o zmuszaniu czy nie, uważam że są ważniejsze problemy

4

@MesQueUnClub96 niesamowite, przypadki które dotykają setne części promila i to jest najważniejsze. Ale nie ma znaczenia to, że okradają nas z pieniędzy na każdym kroku (dotyczy to bezwzględnie każdego) XD niektórzy serio nie powinni głosować.

Naprawdę to jest ostatni temat do rozważania w tej chwili.

6

@Starrk 1.5 roku rządów właściwych i co? Nie tknęli tego tematu nawet xd gdzie aborcja na życzenie?

13

@barteq oczywiście trzeba się zesrać jak to wyborca koalicji ma w zwyczaju xD

0

@FCB_dimiC zaplacileś za to w podatkach xd nie zapominaj o 3 mld na TVP xdd

1

@Mlody96 tylko oficjalna strona nike albo klubowy sklep

1

@partymaker ale się nie dał przedryblować xd

1

@xvcWinterSoldier https://fanboy.pl/
Polecam jeszcze poszukać dane podzespoły na innych portalach, mogą być w lepszych cenach

2

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

27

Złodziejski klub sportowy real madryd

0

@Pingwinek przepisów się naucz xd

5

@Pingwinek no ale tam było zagranie głową prześcieradła najpierw to o jakim spalonym mówimy?

0

Jak rozumiem nie ma var w tej lidze kobiet bo jest to nieopłacalne? Xd

1

@sergio5 wszystko fajnie tylko selekcjoner, a trener to dwa różne zawody xd przypadek Flicka dobitnie to pokazuje

0

@partymaker 25 lat więzienia lub 100 zl grzywny

0

@Kgorecki2500 nacjonalizm lubi ale euro kołchoz też xd

0

@jedrek7000 bo masz 2 wahadlowych to grasz 3 obrońcami xd

0

@esem91 a to w ogóle ten mecz jest transmitowany w 4 k?

0

@Michu94 pięknie, betonowy Carlo dalej u sterów

1

@D10SLEO kto tego przygłupa wybrał do sejmu, to jest dopiero szok xd

2

@Safrani UE i budżet własny? xD tak to skomentuje, wszystko się sprowadza do drukowania pieniędzy i robienia z nich kredytu.

0

@Sulimo za fatiego

2

Ten cały Hujsen ma iść do prześcieradeł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?