7

Co za wiesniaki na trybunach, nic nie widać

0

@tbas właśnie kolejny odbiór Lewego xd

0

Olmo zdjął xdddd

0

Co to za czerwo?

0

Lepiej sobie radzą jak w glosowaniach w Rassiji:
https://zapodaj.net/plik-sAJwnrb3ye

13

@thorin niesamowity jest ten borneo, chyba za te wypisy musi dostawać z 50 gr od tekstu więcej niż normalnie XD

2

@Knysz polecam obejrzeć ten film:


to nie jest tak, że Messi był kryształowy. On, amigosi, Bartomeu, wiele czynników doprowadziło do tego, że w końcu nie było stać Barcelony płacić mu kontraktu 60 mln rocznie.

1

@D10SLEO odklejeni po całości xd a może się styki palą bo kolega dał się złapać i głosował na ten wynalazek polityczny

0

Real dalej tryb eco, strzelili jedną bramkę i cofka bez zaangażowania xd

0

@Korsain nie musisz mieć kreatywnej pomocy by grać na szybkich pigmentododatnich z hektarami pola do biegania

3

Wiadomo było że się zesraja xd

1

Kkasyka gatunku w Bantustanie:

https://zapodaj.net/plik-nGk9i5drav

1

@Safrani w kilku procentach jedynie możemy doświadczyć co przechodzili nasi dziadkowie.

0

@LOPEZ16 chyba nie muszę pisać :) trafna ocena przez naszego komuszego przyjaciela, jeśli jeszcze nie widziałeś:
https://www.facebook.com/reel/646426111119273

0

@LOPEZ16 jak Polska może liczyć na bezpieczeństwo ze strony Niemiec i Francji? Ktoś tu nie uczył się historii w szkole XD

0

@Arcybiskup nie ten co trzeba, żeby prowadzić wojnę

0

@Destroyer_of_Worlds to dobre bajki napisałeś. Zbyt miałkich przywódców mamy w Europie na takie scenariusze. Patrzą tylko na swój interes i nie mogą się doczekać możliwości robienie interesów z ruskimi.

1

@michal26 własnym przemysłem, którego nie ma bo idioci z Europy go zarżnęli. Brawo XD Amatorzy do kwadratu.

1

@Commando nie mam nic przeciwko, żeby chętni tam jechali, naprawdę. Tylko Państwo Polskie musi się od nich odciąć oczywiscie.

1

Premier Miller mówi jak jest:
https://www.facebook.com/reel/646426111119273

1

@ObiwanKenobi bo nie będzie pasować do konwencji xd

3

@macio_944 nikt nie uciekł, moim zdaniem to nie są sprawy rozłączne w żaden sposób. Gdyby nie Polska i Morawiecki to Ukraina po 2 tygodniach by padła. Trzeba pomagać tylko jakim kosztem? Zwłaszcza jak się później słyszy słowa komika: "Nikt nam nie pomógł", albo będziecie mieli zamieszki organizowane przez Ukraińców.

0

@MesQueUnClub_87 no przecież to nie są sprawy rozłączne, oni nie uciekli bo im się tak podobało, tylko z powodu wojny. Dzięki Polsce Ukraina w ogóle przetrwała pierwsze tygodnie

1

@macio_944 a policzyli ile wydaliśmy na sprzęt wojskowy dla nich? Czy już to się nie łapie w konwencje?

0

Komentarz usunięty

1

@maroon mój błąd, jednak Tusk był. Co nie zmienia faktu, że pomijanie państw bezpośrednio graniczącymi z ruskimi jest żenujące.

2

Tyle znaczy Tusk czy tam Morawiecki, czy ktokolwiek inny w Europie:
https://zapodaj.net/plik-FzDapz6bDa

23

@Roobo nagle mędrcy Europy nie wiedzieli co Putin zrobi XD Niemcy i Francja, a także UK układała się z nim jak się dało. Oświeceni nie przyjmują tego do wiadomości, że rządzące lewactwo ukręciło na siebie bata.

9

@Roobo klasycznie w punkt, jedynie co EU może zrobić i zrobiła to powołanie jakiejś rady bezpieczeństwa w parlamencie w Brukseli by swoi mogli się jeszcze bardziej nachapać na posadce.

0

@Encore raczej żółta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?