wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Co za wiesniaki na trybunach, nic nie widać
0
@tbas właśnie kolejny odbiór Lewego xd
0
Olmo zdjął xdddd
0
Co to za czerwo?
0
Lepiej sobie radzą jak w glosowaniach w Rassiji:
https://zapodaj.net/plik-sAJwnrb3ye
13
@thorin niesamowity jest ten borneo, chyba za te wypisy musi dostawać z 50 gr od tekstu więcej niż normalnie XD
2
@Knysz polecam obejrzeć ten film:
to nie jest tak, że Messi był kryształowy. On, amigosi, Bartomeu, wiele czynników doprowadziło do tego, że w końcu nie było stać Barcelony płacić mu kontraktu 60 mln rocznie.
1
@D10SLEO odklejeni po całości xd a może się styki palą bo kolega dał się złapać i głosował na ten wynalazek polityczny
0
Real dalej tryb eco, strzelili jedną bramkę i cofka bez zaangażowania xd
0
@Korsain nie musisz mieć kreatywnej pomocy by grać na szybkich pigmentododatnich z hektarami pola do biegania
3
Wiadomo było że się zesraja xd
1
Kkasyka gatunku w Bantustanie:
https://zapodaj.net/plik-nGk9i5drav
1
@Safrani w kilku procentach jedynie możemy doświadczyć co przechodzili nasi dziadkowie.
0
@LOPEZ16 chyba nie muszę pisać :) trafna ocena przez naszego komuszego przyjaciela, jeśli jeszcze nie widziałeś:
https://www.facebook.com/reel/646426111119273
0
@LOPEZ16 jak Polska może liczyć na bezpieczeństwo ze strony Niemiec i Francji? Ktoś tu nie uczył się historii w szkole XD
0
@Arcybiskup nie ten co trzeba, żeby prowadzić wojnę
0
@Destroyer_of_Worlds to dobre bajki napisałeś. Zbyt miałkich przywódców mamy w Europie na takie scenariusze. Patrzą tylko na swój interes i nie mogą się doczekać możliwości robienie interesów z ruskimi.
1
@michal26 własnym przemysłem, którego nie ma bo idioci z Europy go zarżnęli. Brawo XD Amatorzy do kwadratu.
1
@Commando nie mam nic przeciwko, żeby chętni tam jechali, naprawdę. Tylko Państwo Polskie musi się od nich odciąć oczywiscie.
1
Premier Miller mówi jak jest:
https://www.facebook.com/reel/646426111119273
1
@ObiwanKenobi bo nie będzie pasować do konwencji xd
3
@macio_944 nikt nie uciekł, moim zdaniem to nie są sprawy rozłączne w żaden sposób. Gdyby nie Polska i Morawiecki to Ukraina po 2 tygodniach by padła. Trzeba pomagać tylko jakim kosztem? Zwłaszcza jak się później słyszy słowa komika: "Nikt nam nie pomógł", albo będziecie mieli zamieszki organizowane przez Ukraińców.
0
@MesQueUnClub_87 no przecież to nie są sprawy rozłączne, oni nie uciekli bo im się tak podobało, tylko z powodu wojny. Dzięki Polsce Ukraina w ogóle przetrwała pierwsze tygodnie
1
@macio_944 a policzyli ile wydaliśmy na sprzęt wojskowy dla nich? Czy już to się nie łapie w konwencje?
0
Komentarz usunięty
1
@maroon mój błąd, jednak Tusk był. Co nie zmienia faktu, że pomijanie państw bezpośrednio graniczącymi z ruskimi jest żenujące.
2
Tyle znaczy Tusk czy tam Morawiecki, czy ktokolwiek inny w Europie:
https://zapodaj.net/plik-FzDapz6bDa
23
@Roobo nagle mędrcy Europy nie wiedzieli co Putin zrobi XD Niemcy i Francja, a także UK układała się z nim jak się dało. Oświeceni nie przyjmują tego do wiadomości, że rządzące lewactwo ukręciło na siebie bata.
9
@Roobo klasycznie w punkt, jedynie co EU może zrobić i zrobiła to powołanie jakiejś rady bezpieczeństwa w parlamencie w Brukseli by swoi mogli się jeszcze bardziej nachapać na posadce.
0
@Encore raczej żółta