wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale pajace, hahahaha
0
Penia za krótki na takie interwencje
0
@Kismeth biegałbyś za niego?
0
Komentarz usunięty
0
@Uukasz_93 no jak ma zamykać granice jak zaraz będą tysiące do Polski przerzucać? Mówi prawdę
1
@Roobo kolega już robi agendę tuska, Niemcy odpalają w marcu ośrodki przy granicy i będą przerzucać bydło do nas
0
@KamQiX no jeśli tak będzie to dobrze dla nich, ale wątpię w taki obrót sprawy.
0
@tbas myślisz że Trump na jakieś ustępstwa poszedł? Przecież to nie jest tego typu człowiek.
1
@Kondziubarca a taki był bohater ten komik xd
0
@FcPortoFan1999 no dobrze, ale kogo to obchodzi? Póki co to utrzymujemy dwa państwa praktycznie, a ten urk wychodzi i opowiada, że nikt mu nie pomógł. Stanowiczo powinniśmy go docisnąć do ściany jak chce jakąkolwiek przyszłą pomoc. A wejście do UE to jakieś sci-fi.
0
Wojtek by to obronił z palcem wiadomo gdzie
0
@ObiwanKenobi paranoicy
4
@Los_Dawidos po to żeby prześcieradła się nie zesrały potem na sędziów
4
Alba nawet w lidze farmerów musi wylew zrobić
0
@Sysia11 niby ma problemz kolanem ale spasiony jak knur jest
0
@Marian_Pazdzioch chyba kolego nie skumałeś xd
0
Wpuśćmy tych ludzi, kim są ustali się później!
https://tvn24.pl/swiat/atak-nozownika-we-francji-jedna-osoba-nie-zyje-ranni-policjanci-st8318378
3
@pride1899 tak a najpierw go odpycha rękami xd
0
No i elo, karny będzie
Trafił w tył barku
0
@FCB_dimiC cztery to się robi w 1 połowie
1
Te ogóry to więcej faulują niż graja, takie getafe
3
Ten drewniak to już niech spada na ławkę xd
0
No dobra ten sędzia jednak chujowy xd
1
Ten co gwiżdże faule z dupy xd Barca wygrywa to sędzia się musi uruchomić
0
Mam nadzieję że Tous po tej analizie DNA wykuruje Olmo i chłopak będzie pykał bez poważnych kontuzji
1
Olmo zbawicielu najwiekszy
0
Co oni k.... Grają xd jakaś patologia
0
Pedri dzisiaj jak sękaci reprezentacji Polski
1
Chłop sanki na nodze postawnej robi i kartki nie dostał xd no jaja jakieś
1
Raphinia to dzisiaj gra?