wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma karnego, nie po placzu srealu
0
@draxidox klasyczny przykład wypierdka jednowyborowego do zabrania głosów centroprawicy
0
@redman83 zainstaluj sobie operę i jak włączysz rozszerzone blokowanie reklam z ublockiem i adguardem z zaznaczeniem na rejon polski to kasuje te gównoreklame :D
3
Ale jak to, przecież Tusk nigdy nie powiedział, że będzie ich przyjmował? To nie może być prawda!
https://wykop.pl/link/7650763/niemcy-chwala-polakow-przyjmuja-kazdego-wydalonego-z-niemiec-imigranta
0
@urbipl cóż za zaskoczenie, wszyscy się podniecają jaki on jest zajebisty, jak poziomem odstaje od reszty, a prawda jest taka, że jakby został prezydentem realizowałby taką samą agendę jak Bążur.
1
Zwracanie rok temu uwagi na problem wpuszczania gangów razem z Ukraińcami to była rosyjska dezinformacja.
1
Camavinga bardzo podobny faul zrobił dzisiaj i nawet kartki nie dostał xD
0
@Kapitan hawk nie zwracam uwagi na madrycioków XD
25
Z cyklu, uciekinierzy z Choroszczy:
https://zapodaj.net/plik-xIiTIve7Jp
3
A co tu taki humor jakby głupi real madryt się wywalił na parszywy ryj i zaraz kotletico to samo zrobi?
0
@TR3YWAY czyli już skakała po innym wiesz czym xd
0
@Janas11224 ona to raczej z tych co wolą kobitki :D
0
@Foton bo po to zainwestowały kupe kasy, żeby bili się za nich lokalsi xD
1
@michal26 kupujemy od nich towar za dziesiątki miliardów to co mają o nas mówić źle?
0
@Marian_Pazdzioch źrodełko kasy i jego władzy się zaraz skończy to zaczyna się wić jak pędrak spod odkrytego kamienia.
6
@marcin62 haha i to mówi gość, który głosuje na Tuska XD
0
@tbas zarzucasz mi coś czego nie powiedziałem, zagrożenia będziemy mieli z każdej strony. Dopóki u władzy będą ludzie przyjmujący dyrektywy od innych państw, nic się w tym zakresie nie zmieni
0
@tbas bo od 1990 nic z tym nie mogliśmy zrobić XD
1
@TheNekro94 Chiny na równi z USA obecnie, dlatego Trump wykonuje takie ruchy, żeby utrzymać USA na powierzchni.
1
@tbas nie będziemy mieć atomówki z prostego powodu, lennik niemcy na to nie pozwoli :)
0
@Uukasz_93 może ceny spadną
1
@Cochise pełna zgoda. Trump wielki i niedobry, ale on po prostu dba o to żeby USA zostało dalej głównym graczem, a bez pomocy ruskich ciężko mu będzie się postawić Chinom. Mam nadzieję że da to impuls na przywrócenie normalnej polityki w EU.
0
@Destroyer_of_Worlds przecież niemcom czy francji zależy tak samo na zakończeniu tego konfliktu. W końcu będą mogli wrócić do handlu z kacapami, a szczególnie skupowaniem gazu XD
1
@michaelski zalegalizować i kasować hajs na podatkach
0
@kejdzi wziąłeś leki?
1
Lydkarz kontuzja
0
Cipy dziurawe jak polskie dziurawce za granicą xd
3
Meczennik juz sie kladl zanim bramkarz w niego wjechal xd
0
Jakie spusty nad tymi gwiazdami realu xd
0
@ObzyIc kiedyś to było