1

Nie ma karnego, nie po placzu srealu

0

@draxidox klasyczny przykład wypierdka jednowyborowego do zabrania głosów centroprawicy

0

@redman83 zainstaluj sobie operę i jak włączysz rozszerzone blokowanie reklam z ublockiem i adguardem z zaznaczeniem na rejon polski to kasuje te gównoreklame :D

3

Ale jak to, przecież Tusk nigdy nie powiedział, że będzie ich przyjmował? To nie może być prawda!
https://wykop.pl/link/7650763/niemcy-chwala-polakow-przyjmuja-kazdego-wydalonego-z-niemiec-imigranta

0

@urbipl cóż za zaskoczenie, wszyscy się podniecają jaki on jest zajebisty, jak poziomem odstaje od reszty, a prawda jest taka, że jakby został prezydentem realizowałby taką samą agendę jak Bążur.

1

Zwracanie rok temu uwagi na problem wpuszczania gangów razem z Ukraińcami to była rosyjska dezinformacja.

1

Camavinga bardzo podobny faul zrobił dzisiaj i nawet kartki nie dostał xD

0

@Kapitan hawk nie zwracam uwagi na madrycioków XD

25

Z cyklu, uciekinierzy z Choroszczy:
https://zapodaj.net/plik-xIiTIve7Jp

3

A co tu taki humor jakby głupi real madryt się wywalił na parszywy ryj i zaraz kotletico to samo zrobi?

0

@TR3YWAY czyli już skakała po innym wiesz czym xd

0

@Janas11224 ona to raczej z tych co wolą kobitki :D

0

@Foton bo po to zainwestowały kupe kasy, żeby bili się za nich lokalsi xD

1

@michal26 kupujemy od nich towar za dziesiątki miliardów to co mają o nas mówić źle?

0

@Marian_Pazdzioch źrodełko kasy i jego władzy się zaraz skończy to zaczyna się wić jak pędrak spod odkrytego kamienia.

6

@marcin62 haha i to mówi gość, który głosuje na Tuska XD

0

@tbas zarzucasz mi coś czego nie powiedziałem, zagrożenia będziemy mieli z każdej strony. Dopóki u władzy będą ludzie przyjmujący dyrektywy od innych państw, nic się w tym zakresie nie zmieni

0

@tbas bo od 1990 nic z tym nie mogliśmy zrobić XD

1

@TheNekro94 Chiny na równi z USA obecnie, dlatego Trump wykonuje takie ruchy, żeby utrzymać USA na powierzchni.

1

@tbas nie będziemy mieć atomówki z prostego powodu, lennik niemcy na to nie pozwoli :)

0

@Uukasz_93 może ceny spadną

1

@Cochise pełna zgoda. Trump wielki i niedobry, ale on po prostu dba o to żeby USA zostało dalej głównym graczem, a bez pomocy ruskich ciężko mu będzie się postawić Chinom. Mam nadzieję że da to impuls na przywrócenie normalnej polityki w EU.

0

@Destroyer_of_Worlds przecież niemcom czy francji zależy tak samo na zakończeniu tego konfliktu. W końcu będą mogli wrócić do handlu z kacapami, a szczególnie skupowaniem gazu XD

1

@michaelski zalegalizować i kasować hajs na podatkach

0

@kejdzi wziąłeś leki?

1

Lydkarz kontuzja

0

Cipy dziurawe jak polskie dziurawce za granicą xd

3

Meczennik juz sie kladl zanim bramkarz w niego wjechal xd

0

Jakie spusty nad tymi gwiazdami realu xd

0

@ObzyIc kiedyś to było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?