0

@kejdzi ten wynik idealny, ewentualnie wygrana kotletiko

3

Następny mekambe xd srealowa mentalność

3

Ale pies asencio, typowy madryciok

1

Przecież tam karny powinien być, wykonał ruch ręką żeby zablokować piłkę xd mowa o akcji z Llorente

4

Jak te kotletiko strzelilo nam 2 bramki z kontry xd

0

No tak, z nami kotletiko wyjmowalo wszystko, a tu szachy nogami paralityków

2

Odnoszę wrażenie że te kotletico wygląda jak paralitycy pod polem karny srealu

11

Haha realizatorzy jak 500x powtarzają żeby było jasne ze dobra decyzja xdd

10

Judasz belingcham jaki delikatny xd

0

Co on tam ogląda tyle czasu?

8

Oczywisty rzut karny

0

Lągle bez karnego szok xd

0

Kolejne żółtko darowane
Edit. No dobra w końcu

0

Sroto grado już dzielnie sędziuje jak trzeba

0

Chyba nici z kuponu będą xd wygrana kotletico i +8.5 rożnych

1

denerwuje mnie ten madryciok alcaraz

9

@Eklerek było i to nie raz, nie znasz się, a ten incydent nie ma nic wspólnego z napływem imigrantów.

0

@Tasde właśnie jesteś idealnym przykładem tego betonu o którym mówi, znajdujesz jakieś idiotyczne wytłumaczenia, żałosne.

3

Komentarz usunięty

0

@SzczenaWojtula tak, opera mobile

0

@Jakchcesz nie mam nic do pracujących Ukraińców. Na takie kombinatorstwo i okradanie jak w tym filmie pluję z pogardą.

0

Zadowoleni jesteście że płacicie na tych darmozjadów?

https://www.facebook.com/61565368704248/videos/582253784753343/?rdid=MSXuEdbaNK4sgFEy

0

@SzczenaWojtula opera z włączonym blokowaniem rozszerzeniem ublock i adguard

1

Come to Beşiktaş

0

@MysticCat 3,95 na fortunie

63

Niesamowite, że wystarczyło pół roku, aby zmienić mentalność przegrywów i obiboków w robocopy z mentalnością slynnego CR7

1

@Borneo mnie PiS tyle obchodzi, że twierdze ze to takie same niedorajdy jak śmieszna koalicja :)

2

@MOLESTA oczywiście, ze będą puste, tak jak ich postulaty przed wyborami parlamentarnymi. Dodatkowo nagle bonżur także dziwnie się radykalizuje

1

@Xaviball no i co, czekam teraz na fikołki szpagaty wyborców Tuska, czy jednak klasycznie nawet nie podejmą dyskusji?

1

@barcanawieki jak chciał czyścić Polskę Korwin z komuchów w pierwszym sejmie w "wolnej" Polsce to było larum. Skutki tego ponosimy do dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?