wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl nie no ten Woś to jakiś łoś ! Uśmiechnięci tak jak wspomniał autor w artykule, przemilkną temat niewygodny xd
0
@Roobo uśmiechnięci profesjonaliści xd
5
@Bobo25 no tak bo tobie pasuje kolejny dlugopis w postaci bążura xd
0
@parpe jego przecież nie obchodzi jakaś tam ukraina, jego obchodzą interesy USA, a jak widać są one zagrożone przez Chiny, dlatego dogaduje się z putinem, przysługa za przysługę.
11
@Mofisz to ten sam sędzia xd
1
@Safrani to ciekawe że szokiem dla ludzi jest wejście kandydata do drugiej tury, który jako jedyny mówi otwarcie o dobru Polski xd
4
@arasz1819 Tusk i mówienie prawdy? Fakt autentyczny
1
To bardzo ciekawe, że o takich tematach pisze francuska prasa, a w Polsce? Duopol musi być zachowany.
https://www.facebook.com/100044388070966/posts/pfbid02HhszihaZv1iWJsWjFouRY6j1VGXfKxpjbwFLFEbDPdxf5ZKckjZWoVxpq8SjQ6Arl/?app=fbl
6
@jacobFCB śmiech na sali, szokujące bardziej jest to że dalej ma tyle zwolenników xd
0
@barcelonaLM a ilu tutaj jest jego wyborców to ja jestem w szoku jak można się złapać na stary schemat typu: wyskakuje z kapelusza do wyborów parlamentarnych typ z poglądami lewicowo-prawicowymi i ma za zadanie zgarnąć głosy trochę z centrum, trochę z prawicy, troche lewicy xd wszyscy kończą tak samo, zostają wcieleni w platformersow xd
0
O proszę jaki ciekawy materiał sprzed lat. Któż tam się wypowiada? Ano uwielbiany tutaj minister zagraniczny klasa światowa Radoslaw Sikorski :) Jaruś Kaczyński ostrzegał od dawna. Ale polskojęzyczny rząd realizował dyskurs polityki niemieckiej :)
Polecam przesłuchać: https://www.facebook.com/stanowski.krzysztof/videos/1396003408235702/?rdid=8tdUJ4zishzPEDZ8
0
Przydałaby się jakaś dogrywka chociaż żeby wymęczyć prześcieradła
1
@Barwindg jak ivan de la penia
0
Madrycioky w studio anal+ już wieszczą przetrwanie City tylko do wejscia De Bruyne xd
1
@draxidox patrząc na wypowiedzi tego komika to aż ma się ochotę pochwalić zachowania Trumpa, czyli rozliczenie ich za ten sprzęt który dostali, wywalenie tego głąba ze stołka i zaprowadzenie pokoju, niezależnie po jakiej cenie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 tego faszyste chcesz wybierać? Przecież tęczowy Rafał z hybrydą poglądów prawicowo-lewicowych jest idealny.
0
@Mitch_Atleta tam już od dawna siedzą korporacje amerykańskie, holenderskie, izraelskie. Po prostu chce więcej towaru uszczknąć przy okazji kapitulacji xd
0
@D10SLEO i wszystko jasne! Tusk miał rację w 100%, że to agent ruski.
2
@ranger3120 czego tutaj nie tolerujemy ?
0
@michal26 Nie wiem dlaczego kreujecie Sikorskiego na niewiadomo kogo, faktem jest, że on nie ma jakiejkolwiek decyzyjności i tak pozostanie.
5
@maroon komik już się nachapał, pora na kolejnego.
0
@lithotripter oczywiście że na uśmiechniętą koalicję, przecież nie na faszystów z konfy..
3
Impotencja w ataku to wiadomo, ale Rayo zagrało dzisiaj dobry mecz i w europejskich pucharach mogliby powalczyć.
1
Bramkarz dotknal pilki czubkiem buta, nie ma karnego
0
@Bartula dotknal pilki
2
@Pitinho wjebal się w Inigo blokując mu możliwość udziału w akcji, prawidłowy spalony
0
@Sulimo no wg tych samych kryteriów chyba powinien być
4
Haha i co penia niby tak by obronił??
0
@junior1905 za głupotę się płaci
1
Kurde tu juz powinno być 3-0