wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać jaki kurs ten pet Munera ma
0
@Jersi1 chory jesteś xd
1
Teraz Yamal łapami wymachuje xd
0
@dafik85 przywalił z bani drugiemu tak że w kolnierzu zjechał xd
0
Araujo z faulem xd
3
Co za zakręcił Yamal, Neymar w swoim Prime
0
@Filipem Penia na 100% by się odbił czkawką, z Wojtkiem nie wiadomo
0
@GigiAmoroso niektórzy dalej mówią że robot Robercik gorszy xd
1
@Kai0 to z Betisem :D
1
@NeroTFP1 a myślałem, że niektórzy nigdy nie dorastają głosując na popis od 30 lat XD
4
@Bykunn jakimi cenami wywalonymi w kosmos? Właśnie Trump odpala piecyki i będzie kopcić węglem XD nie masz tańszej energii od tego, ewentualnie odpowiednio duża elektrownia atomowa.
0
@tbas no przecież się stawił xd
0
@tbas no a Trump raczej ma w dupie lobbystów ze zbrojeniówki xd
13
@Roobo z tyłu języków wybrał język faktów. Kolejne potwierdzenie, że władza działa tylko na tyle żeby utrzymać poczucie wyborców, że coś robią xd polaryzację społeczeństwa trzeba utrzymywać skoro to jedyne hasło wyborcze
0
No i chłopaki nie musieli pajacować przed :)
0
@NeroTFP1 deportacja natychmiastowa i zakaz wjazdu do kraju.
0
@kondzik47 owszem pokazał podczas dośrodkowań
0
Nie no ten Araujo nie grzeszy ogarnięciem
1
Penia by obronil
0
Haha co za brameczka
0
@Roobo peni to by metr brakowalo do tej pilki xd
0
@Dieselzor e tam murarze, trochę lepsze Getafe
0
@Lewangoooolsky Cubarsi jak Cubarsi ale Martineza to brakuje, mózg drużyny z tyłu
0
Spalony łatwiutko
0
@SinMistico no zobaczyli że to jedyny sposób żeby po nas pojechać to tak robiąxd
0
Czemu Yamal nie próbował dogrywać xd samolubnie
0
Araujo śpiący po tym podpisaniu kontraktu
1
@Mario96w @Mitch_Atleta tak racja
1
@Smixu nie ma, jeśli przegrają, a my wygramy i zachowamy bilans bramkowy to wskakujemy na 1
1
@esem91 oczywiście polskojęzyczne głąby rządzące od lat 90 i ich wyborcy nie są w stanie przeprowadzić takiej prostej analizy wymagającej IQ na poziomie 70 pkt. Z tymi pierwszymi to podejrzewam, że mają taki kurs nałożony przez mocodawców, natomiast w całości sprawdza się to odnośnie wyborców. Tym drugim także wystarczy papka o ekologii i globalnym ociepleniu, nie patrząc na skutki takich zmian dla gospodarki.