wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale interwencja, sztos
0
@regatta52 tak jest
11
On już od 3 lat odzyskuje rytm meczowy xd
1
@Comentateiro Bruksela to jest bardzo niebezpieczne miasto, szczególnie wieczorem i w nocy. Istnieją dzielnice no go zone nawet dla policji, ze względu na umowę gangów i władz
0
@JarekS zgodzę się, ale to też nie jest tak, ze Araujo nie jest szklanką :D czas pokaże, czy jednak to była w 100% wina Xaviego czy genetyki Araujo.
0
@JarekS może być jednym z najlepszych jak nie wypadnie co sezon na pół roku.
0
@MesQueUnClub96 no a ten sojusznik ma w dupie innych bo ma takie prawo. Dobrze napisał
2
@Irmscher10 oczywiście że można nie płacić zusu wielki przedsiębiorco
0
@kamyk_23 ciekawe co na to szanowny obywatel USA?
0
@Who_you_mam taki sam casus masz w Polsce podczas wyborów parlamentarnych xD niby jednak wszyscy wiedzą, że na zmianę wybierają nieudaczników i oszustów, a jednak ciągle to robią :P Tak wygląda demokracja, kto ma lepsze gadane i potrafi w ładne słowa ubrać kłamstwa, ten wygrywa.
2
@Matan_Zajcev aha to dlatego koalicja przegłosowała największy deficyt w historii xd miało być tak dobrze za ich rządów
1
@escarabajo oczywiście
3
@brd42 była jedna powtórka z boku, było dokładnie widać, że ta tuza lewej strony dziubnęła pilke 1 m od Szczęsnego xdd
3
@AlvaroHanso przecież ten dzban Martin zrobił dziure Wojtkowi, wystarczyło przyblokować napastnika a Wojtek miał to w zębach. Uwielbiam takich ekspertów
2
@Kondziubarca Anus Fati do końca kontraktu w Barcy jedynie może się tułać na wypożyczeniach
23
Co za pała z tego Martina xd dziure Wojtkowi zrobił
0
Przynajmniej można w akcji Wojtka zobaczyć
1
@CLS63AMG nie jest to nowina, że musiało się dużo zmienić żeby wszystko pozostało po staremu. Trwa to do dzisiaj
3
@Criss18Barca jaki poziom i oglądalność takie nagrody
0
@marcin62 i to jest prawdziwa dobra zmiana :D
1
@Muszynianka na amazonie często masz promocje, na pewno oryginalne. Komentarze o podróbkach mogą dotyczyć innych sklepów
1
@Kengo zupełny przypadek :)
0
2 minuty za długo gotowane xD
1
@PatrykBarca już są wrzucone. Nie tylko ETS spowodowalo podwyżki prądu, także darmowy transfer energii dla banderlandu właśnie płacimy od lipca. To samo z paliwami. Slawa Banderze
0
@maroon kultywują kulturę gangsterki somsiadów ze wschodu :)
0
@MesQueUnClub96 spokojnie, pakty migracyjne będą nas do talibanu przybliżać. UK jest bardzo blisko
1
@D10SLEO ziobro zaskoczenia, typowy żelazny elektorat partii.
0
@Eklerek gdzie to oglądać?
4
@macio_944 za to Trzaskowski człowiek z wyrazem i charakterem jeżdżący tramwajami pod kampanie i na giełdę Bronisze xdd proszę cie, obaj miernoty do kwadratu
0
@jacobFCB przecież robisz koszty i masz z głowy... a jak kosztów nie masz to możesz iść na ryczałt.