1

Ale interwencja, sztos

0

@regatta52 tak jest

11

On już od 3 lat odzyskuje rytm meczowy xd

1

@Comentateiro Bruksela to jest bardzo niebezpieczne miasto, szczególnie wieczorem i w nocy. Istnieją dzielnice no go zone nawet dla policji, ze względu na umowę gangów i władz

0

@JarekS zgodzę się, ale to też nie jest tak, ze Araujo nie jest szklanką :D czas pokaże, czy jednak to była w 100% wina Xaviego czy genetyki Araujo.

0

@JarekS może być jednym z najlepszych jak nie wypadnie co sezon na pół roku.

0

@MesQueUnClub96 no a ten sojusznik ma w dupie innych bo ma takie prawo. Dobrze napisał

2

@Irmscher10 oczywiście że można nie płacić zusu wielki przedsiębiorco

0

@kamyk_23 ciekawe co na to szanowny obywatel USA?

0

@Who_you_mam taki sam casus masz w Polsce podczas wyborów parlamentarnych xD niby jednak wszyscy wiedzą, że na zmianę wybierają nieudaczników i oszustów, a jednak ciągle to robią :P Tak wygląda demokracja, kto ma lepsze gadane i potrafi w ładne słowa ubrać kłamstwa, ten wygrywa.

2

@Matan_Zajcev aha to dlatego koalicja przegłosowała największy deficyt w historii xd miało być tak dobrze za ich rządów

1

@escarabajo oczywiście

3

@brd42 była jedna powtórka z boku, było dokładnie widać, że ta tuza lewej strony dziubnęła pilke 1 m od Szczęsnego xdd

3

@AlvaroHanso przecież ten dzban Martin zrobił dziure Wojtkowi, wystarczyło przyblokować napastnika a Wojtek miał to w zębach. Uwielbiam takich ekspertów

2

@Kondziubarca Anus Fati do końca kontraktu w Barcy jedynie może się tułać na wypożyczeniach

23

Co za pała z tego Martina xd dziure Wojtkowi zrobił

0

Przynajmniej można w akcji Wojtka zobaczyć

1

@CLS63AMG nie jest to nowina, że musiało się dużo zmienić żeby wszystko pozostało po staremu. Trwa to do dzisiaj

3

@Criss18Barca jaki poziom i oglądalność takie nagrody

0

@marcin62 i to jest prawdziwa dobra zmiana :D

1

@Muszynianka na amazonie często masz promocje, na pewno oryginalne. Komentarze o podróbkach mogą dotyczyć innych sklepów

1

@Kengo zupełny przypadek :)

0

2 minuty za długo gotowane xD

1

@PatrykBarca już są wrzucone. Nie tylko ETS spowodowalo podwyżki prądu, także darmowy transfer energii dla banderlandu właśnie płacimy od lipca. To samo z paliwami. Slawa Banderze

0

@maroon kultywują kulturę gangsterki somsiadów ze wschodu :)

0

@MesQueUnClub96 spokojnie, pakty migracyjne będą nas do talibanu przybliżać. UK jest bardzo blisko

1

@D10SLEO ziobro zaskoczenia, typowy żelazny elektorat partii.

0

@Eklerek gdzie to oglądać?

4

@macio_944 za to Trzaskowski człowiek z wyrazem i charakterem jeżdżący tramwajami pod kampanie i na giełdę Bronisze xdd proszę cie, obaj miernoty do kwadratu

0

@jacobFCB przecież robisz koszty i masz z głowy... a jak kosztów nie masz to możesz iść na ryczałt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?