wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 ruska onuca
3
@BorzyKrzys przecież tych zjebów finansuje miasto stołeczne WWA, a co za tym idzie kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski.
0
@Roobo przynajmniej nie mają plaskoziemców w swoich szeregach xd nie widzę problemu
2
@ACRAB95 bo nie ma kto grać
5
Niech jeszcze wymienią chip, może poskutkuje
1
Koniec marzeń xd
2
Dlaczego wcześniej nie strzelali z daleka? Flick zabronił??
0
Fort za Kundla, toż to szok
0
@arasz1819 to komikowi z flagą bandery powinni się przyjrzeć.
2
@KrychaFCB a miały być nowe standardy wieszczone przez ananasów popierających partie rządzące xddd
0
@kamyk_23 udostępniasz sok z buraka z jakiejś lewackiej podróbki TT i jeszcze podniecony jesteś. Widzę konkretny poziom
0
@BorzyKrzys kto na tego dzbana będzie głosował, dramat XD
0
Penalti a favor!!
0
@noface chłop w tym wieku zatrzymał sobie karierę, w Barcelonie grałby w 1 skladzie
0
@MesQueUnClub_87
10
Ale by się obejrzało takiego Henriego na skrzydełku.
6
@Cvzx No przecież był poslem z ramienia LPR, w koalicji z PIS
1
@negreanu no przecież zadaniem Hołowni nie jest wygranie z Trzaskowskim, tylko ewentualne zabranie głosów Mentzenowi.
1
Za 5 mln netto można go wziąć xd
0
Kounde babol plus złamanie linii spalonego xd
2
Oho już się zaczęło obsranie, powrót Barcy Xaviego xd
2
Nie wierzę że Soto Grado nie wywalił Martina xd jakiś matrix
10
@pollack przecież Konfederacja otwarcie mówiła, że to jest problem xD każdy normalny mający 20 IQ wie, że to jest problem przy tej klasie polityków w Polsce.
1
@mordini123 bylem widziałem, w lato jeszcze ładniejsze widoki
2
Komentarz usunięty
0
@HypeR jednym słowem menda
0
@Jakchcesz nie wiem nie obchodzi mnie to, masz wyjaśnienie.
0
@Jakchcesz https://www.facebook.com/slawomirmentzen/posts/pfbid02xAZ4ohkpNBCFLDMepPAq5Ehvnqcda23beHpbWeLK4qo48UPnGCm1W7GoHnvHrZzRl
masz tu szerszy komentarz i przeczytaj dokładnie ze zrozumieniem.
5
@misterio ale przecież Elon sam przetestował te Woke na swojej skórze, jest nawet wywiad z nim dlaczego chce z tym gównem walczyć. Polecam obejrzeć.
0
@TheNekro94 pewnie ma zakładkę klawiatury po rosyjsku bo się komunikuje w tym języku?