0

@Rust_Cohle dobrze pałe robi hehe

1

Nie da się wygrać meczu jak masz z 5 sytuacji i nie strzelasz bramki

0

Jak oni mają wygrać????

0

No i ładnie, 500 sytuacji zmarnowanych

1

No i nie ma, negreira

2

@Comentateiro możesz się wypierać :)

1

@Miszak kurde byłbym zapomniał, @Aragorn33 @Comentateiro kółko adorcji Herr Tuska xdddddd

1

Komentarz usunięty

2

@KrychaFCB podwójne standardy jak @Wasacz_ wyznawca tuska i jego kolezkowie xd

3

@ranger3120 zmień przeglądarkę

4

@Hosh popierający Izrael, czy to dobrze? No nie wiem. Koleś przechodzący ze skrajności w skrajność, żaden argument. W każdym razie nie rodowity niemiec tylko imigrant.

0

@KrychaFCB polaki cebulaki też rozjeżdżajo

1

@MNSbEstEver https://amzn.eu/d/5fKaD87
Mam polecam, wyczekałem promki i wziąłem za 700. Można wsadzić blat do 200 cm długości i szerokości 90. Dwa silniki regulacyjne, obciążenie do 120 kg. 4 pamięci wysokości

1

@draxidox już @Wasacz_ powiedział, że nie budują bo wiech tak na xsie napisal xdxdxd

0

ale to są patałachy xDD

0

@Filipem nawet w meczu legend Real dostaje karnego xd

0

@JoeSatriani kolejny as w stylu Alexa xdd

0

@Wasacz_ haha dałeś Wiecha jakby był jakimś autorytetem, który nie manipuluje. Niezły poziom pokazałeś

0

@Jakchcesz przecież tu nie ma znaczenia jakaś tam konfederacja tylko portfel oraz byt każdego z nas

0

@urbipl znawcy ekologii i ocieplenia klimatu niech się wypowiedzą, zapraszam @Comentateiro @Jakchcesz @Wasacz_ @kamyk_23 nie wiem kto tam jeszcze, pozapraszajcie, z chęcią poczytam te wasze wysrywy :)

1

@urbipl a my zapłacimy za prąd 5x drożej oraz zniszczymy własną gospodarkę, ale przynajmniej obniżymy temperaturę atmosfery o 0.0001 stopnia za 100 lat

0

@Bykunn jednym słowem nie ma zbyt dobrych kandydatów w Polsce xd ale tanie chwyty Trzaskowskiego są żałosne

0

Ale młyn, meczycho na top poziomie

1

Oczywiście stempel cebajosa i brak nawet faulu, nie mówiąc o żółtku

0

Nie wierzę, że sędzia wykorzystał VAR przeciwko srealowi

0

@Bykunn a kto tu mówił o memcenie? Temat jest o trzaskowskim

1

Uznaja na pewno

0

@esem91 mało tutaj masz wyborców tego przygłupa i sprzedawczyka? Xd

0

De jonk i co hejterzy

0

@tomek8756 ruska onuca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?