wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle dobrze pałe robi hehe
1
Nie da się wygrać meczu jak masz z 5 sytuacji i nie strzelasz bramki
0
Jak oni mają wygrać????
0
No i ładnie, 500 sytuacji zmarnowanych
1
No i nie ma, negreira
2
@Comentateiro możesz się wypierać :)
1
@Miszak kurde byłbym zapomniał, @Aragorn33 @Comentateiro kółko adorcji Herr Tuska xdddddd
1
Komentarz usunięty
2
@KrychaFCB podwójne standardy jak @Wasacz_ wyznawca tuska i jego kolezkowie xd
3
@ranger3120 zmień przeglądarkę
4
@Hosh popierający Izrael, czy to dobrze? No nie wiem. Koleś przechodzący ze skrajności w skrajność, żaden argument. W każdym razie nie rodowity niemiec tylko imigrant.
0
@KrychaFCB polaki cebulaki też rozjeżdżajo
1
@MNSbEstEver https://amzn.eu/d/5fKaD87
Mam polecam, wyczekałem promki i wziąłem za 700. Można wsadzić blat do 200 cm długości i szerokości 90. Dwa silniki regulacyjne, obciążenie do 120 kg. 4 pamięci wysokości
1
@draxidox już @Wasacz_ powiedział, że nie budują bo wiech tak na xsie napisal xdxdxd
0
ale to są patałachy xDD
0
@Filipem nawet w meczu legend Real dostaje karnego xd
0
@JoeSatriani kolejny as w stylu Alexa xdd
0
@Wasacz_ haha dałeś Wiecha jakby był jakimś autorytetem, który nie manipuluje. Niezły poziom pokazałeś
0
@Jakchcesz przecież tu nie ma znaczenia jakaś tam konfederacja tylko portfel oraz byt każdego z nas
0
@urbipl znawcy ekologii i ocieplenia klimatu niech się wypowiedzą, zapraszam @Comentateiro @Jakchcesz @Wasacz_ @kamyk_23 nie wiem kto tam jeszcze, pozapraszajcie, z chęcią poczytam te wasze wysrywy :)
1
@urbipl a my zapłacimy za prąd 5x drożej oraz zniszczymy własną gospodarkę, ale przynajmniej obniżymy temperaturę atmosfery o 0.0001 stopnia za 100 lat
0
@Bykunn jednym słowem nie ma zbyt dobrych kandydatów w Polsce xd ale tanie chwyty Trzaskowskiego są żałosne
0
Ale młyn, meczycho na top poziomie
1
Oczywiście stempel cebajosa i brak nawet faulu, nie mówiąc o żółtku
0
Nie wierzę, że sędzia wykorzystał VAR przeciwko srealowi
0
@Bykunn a kto tu mówił o memcenie? Temat jest o trzaskowskim
1
Uznaja na pewno
0
@esem91 mało tutaj masz wyborców tego przygłupa i sprzedawczyka? Xd
0
De jonk i co hejterzy
0
@tomek8756 ruska onuca