wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn co wynika z tej wiedzy? Całkowicie nic :)
0
@Aragorn33 spokojnie uśmiechnięty premier Polski sam zgłosi swoich żołnierzy :)
36
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/466919654_1112282870261305_2183471810348884673_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=vywqq1bnjb0Q7kNvgFxWGRj&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_gid=AlBp6oJB1ZA4Useg9NBchej&oh=00_AYDVisHB1EaHRFBcEnNUrPloKKWDMKmESFPn2VkMFOwZNA&oe=673AFF26
Jakie poglądy ma Premier Polski? WSZYSTKIE XD
1
@misterio brawo Laporta
2
@Nightraider no tak, a jakikolwiek dzban powiązany z rządem będzie podpisywał wszystko jak leci. Te dwie partie są siebie warte tak samo, czyli zero.
1
@draxidox dla sytuacji Polski lepiej, żeby prezydent był z innej opcji politycznej niż rząd. Chyba się przekonaliśmy w ostatnim czasie..
1
@jacobFCB Lagavulin, oczywiście na jakiejś promocji, bo normalnie trochę powyżej 200. Caol Ila jeszcze może być w tej półce cenowej.
1
@GuerillaAthletic jakiś link do artykułu?
0
@Aragorn33 taktyczny, dla pamięci
0
@Sysia11 mogą sobie składać, nic to nie da
3
Pedri dzisiaj tragedia
0
@Gibbon_FCB jak on poza kadrą
0
@abram3k już są pierwsze kroki do przegranej
0
Haha ciągnie go za rękę a ten nie ma faulu xdd
0
@budel17 no jak mekambe
0
Oczywiście realizator nie pokazuje półautomatycznego spalonego
2
Drukarnia? Gdzie obraz z półautomatycznego spalonego
0
@jacobFCB piękne
1
@Pnog37 oczywiście że więzadła xd tylko inne
2
@Borneo ty jesteś niepełnosprawny umysłowo? Prawdopodobnie tak, więc współczuję.
3
Ewa Zajączkowska-Hernik celnie o "elicie" politycznej naszego kraju:
https://www.facebook.com/EwaZajaczkowskacom/posts/pfbid0C2mmC4pz9b9unuGZJJiji974kFx7MmxDA7SgnVBkTZSHuRNJXCHxffEhYH5c7evvl
2
@Borneo pieprzenie, to że coś tam usłyszał nie znaczy że ma to powtarzać wkoło. Co do wyroku Trumpa, jakoś amerykanów to nie obchodzi, a Polsce tacy jak ty traktują jak to jest możliwe. Ano tak, zapytaj się Zdanowskiej z Łodzi jak to jest możliwe, że z wyrokiem zostaje prezydentem miasta.
2
@Comentateiro ale pis to nie jest prawica xD
5
@MessiForeverTheBest Pisiory nie są żadną prawicą, od tego trzeba zacząć :)
0
@Peciak banda dyletantów politycznych wynoszona przez podobnych idiotów na tym forum do poziomu bóstwa.
0
@Fake69 jastrząb ma prostą taktykę, dopóki USA nie zacznie ciąć stóp to on też nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@kanver_ no to Gyokeres już nie jest taki gigachad
0
@kondzix2115 jest tu paru asów, którzy myślą że wszystkie rozumy pozjadali. Pouciekali do nor i nie poruszają tematów politycznych po wygranej Trumpa xD
5
@xvcWinterSoldier @kamyk_23 @Comentateiro i nie wiem kto tam jeszcze z mędrców jedynej prawdy politycznej jakiś statement ?