1

@PaPo kukle bez mydła rozjechane te T1, dOner useless jak w bronzie

0

@FcPortoFan1999 1.7 mln na twitch.. na yt 0.5 mln

0

@Comfortable_ GIGAtrashBIN xdd

0

@FcPortoFan1999 Jankos zdecydowanie za T1, ale jako pros fajnie analizuje dane zagrania. Mi tam obojetne kto wygra, ważne żeby była top rozgrywka

0

@Salchent ja tam Jankosa oglądam na twitch

12

@michal26 nic się nie stalo, poza tym znormalizowal stosunki między mocarstwami. Ale śmiesznie wygląda na rambli jak, któryś z koleżków sobie wrzuca temat polityczny pasujący do jego narracji i w krótkim czasie przychodzi zgraja podobnych jemu i liżą sobie nawzajem jajca xdd na tematy piłki nożnej to malo co się wypowiadają

0

@Maker0 idealny środek obrony, w którym jeden z 2 wypada na kilka ms co roku, rzeczywiście

0

@MesQueUnClub96 co ty za głupoty gadasz, łatwiej jest uzyskać 30% z rozszerzenia jakiejkolwiek matury niż 80-90% z podstawy... Poza tym rozszerzenie nie jest na to czy zdasz czy nie, warunkiem podstawowym jest żeby zdać 3 przedmioty. Jak ktoś tego nie potrafi to jest tłukiem i nie powinien tej matury mieć.

1

@Matheu12 przecież jak urki dalej będą na nas najeżdżać to wystarczy pociągi wstrzymać na 2-3 tygodnie. Dalej mamy mocną pozycję tylko rządzący nie kierują się interesem Polski w przeciwieństwie do szkopów.

0

@ferdas_rawa przecież bandera to ma tutaj najmniej do gadania. Ich zdanie nie ma znaczenia w tej kwestii. Coś tutaj się rozmijasz.

1

@maroon skoro nie uwzględnia obecnych realiów, to takie uzyskiwanie zgody bez wpisania tego w traktat nie spowoduje nagle, że takie Niemcy będą miały ochotę nas obronić :) sprowadza się to i tak do tego, że takie działania są wielce nierozważne z punktu widzenia interesu naszego Państwa i obywateli. No ale cóż, niczego innego bym się nie spodziewał po politykach, którzy w przeddzień działań zbrojnych na naszym terenie będą tworzyć rząd na uchodźstwie w jakimś UK albo USA

0

@Safrani wszystko fajnie tylko Europa nie wyśle ani jednego czołgu czy innej maszyny wojennej w razie w, już nawet nie mówię o żołnierzach.

0

@Hosh no tak, bo formalnie Polska nie bierze udziału osobowo w tej wojnie, to jest "sprzedaż" uzbrojenia. Co w tym trudnego do zrozumienia ?

1

@maroon strącenie jej na terenie Polski nie, natomiast na terenie Urków jak najbardziej. Zgodzę się w tym, że w przypadku ataku nie ma co liczyć na pomoc, ale tutaj występuje załatwienie kwestii formalnych, czyli nikt nie może mieć pretensji w przypadku braku reakcji.

0

@maroon traktat NATO jest traktatem obronnym i dany kraj nie może samodzielnie się włączyć do wojny, a takie działania są tak traktowane.

0


Kto tu jest ruskim agentem? Zestrzelenie jakiejkolwiek rakiety ruskich na terenie bliźniaków orków automatycznie wypisuje nas z obrony NATO w przypadku agresji Putina.

2

@Sulimo chyba wojnę domową, to taka sama mentalność jak ruskich, tam nigdy nie będzie dobrze, oni nawet nie mają chęci walczyć z korupcją, bo im to na rekę.

1

@Sulimo jak od początku było mówione że to się tak skończy, to wysmiewano tych ludzi. A fakt jest taki, że tam jest wojna domowa, bo na poziomie mentalnym Ukraińcy a Ruscy niczym się nie różnią

0

@partymaker światowy kamyk23 z USA nie ma o tym pojęcia.

7

jest nowy Ćwiąkała na mikrofonie:


1

@Derean ważne że pax mówi że gówno zagrał

1

@Stary77 Flick jak najbardziej ma DNA Barcelony, tylko Cruyffowskie DNA, futbol totalny.

0

@Fake69 faza przejściowa dla drużyny której 90% składu gra od 3 lat xdd

2

@partymaker znafca futbolu xd

0

@Murazor no tylko w takim przypadku nie xd

46

Pan Robert Lewandowski, obecnie najlepszy napastnik na świecie

6

Odklejony typ po całości, czas na emeryturę

0

@Tomek54321 nie mają odpowiedniego środka pola

0

@Peniu dokładnie tak, wszedł De Jong i uspokoił środek

0

@batoon taki piękny napastnik z Mbappe że ma heatmape w meczu po lewej stronie xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?