wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PaPo kukle bez mydła rozjechane te T1, dOner useless jak w bronzie
0
@FcPortoFan1999 1.7 mln na twitch.. na yt 0.5 mln
0
@Comfortable_ GIGAtrashBIN xdd
0
@FcPortoFan1999 Jankos zdecydowanie za T1, ale jako pros fajnie analizuje dane zagrania. Mi tam obojetne kto wygra, ważne żeby była top rozgrywka
0
@Salchent ja tam Jankosa oglądam na twitch
12
@michal26 nic się nie stalo, poza tym znormalizowal stosunki między mocarstwami. Ale śmiesznie wygląda na rambli jak, któryś z koleżków sobie wrzuca temat polityczny pasujący do jego narracji i w krótkim czasie przychodzi zgraja podobnych jemu i liżą sobie nawzajem jajca xdd na tematy piłki nożnej to malo co się wypowiadają
0
@Maker0 idealny środek obrony, w którym jeden z 2 wypada na kilka ms co roku, rzeczywiście
0
@MesQueUnClub96 co ty za głupoty gadasz, łatwiej jest uzyskać 30% z rozszerzenia jakiejkolwiek matury niż 80-90% z podstawy... Poza tym rozszerzenie nie jest na to czy zdasz czy nie, warunkiem podstawowym jest żeby zdać 3 przedmioty. Jak ktoś tego nie potrafi to jest tłukiem i nie powinien tej matury mieć.
1
@Matheu12 przecież jak urki dalej będą na nas najeżdżać to wystarczy pociągi wstrzymać na 2-3 tygodnie. Dalej mamy mocną pozycję tylko rządzący nie kierują się interesem Polski w przeciwieństwie do szkopów.
0
@ferdas_rawa przecież bandera to ma tutaj najmniej do gadania. Ich zdanie nie ma znaczenia w tej kwestii. Coś tutaj się rozmijasz.
1
@maroon skoro nie uwzględnia obecnych realiów, to takie uzyskiwanie zgody bez wpisania tego w traktat nie spowoduje nagle, że takie Niemcy będą miały ochotę nas obronić :) sprowadza się to i tak do tego, że takie działania są wielce nierozważne z punktu widzenia interesu naszego Państwa i obywateli. No ale cóż, niczego innego bym się nie spodziewał po politykach, którzy w przeddzień działań zbrojnych na naszym terenie będą tworzyć rząd na uchodźstwie w jakimś UK albo USA
0
@Safrani wszystko fajnie tylko Europa nie wyśle ani jednego czołgu czy innej maszyny wojennej w razie w, już nawet nie mówię o żołnierzach.
0
@Hosh no tak, bo formalnie Polska nie bierze udziału osobowo w tej wojnie, to jest "sprzedaż" uzbrojenia. Co w tym trudnego do zrozumienia ?
1
@maroon strącenie jej na terenie Polski nie, natomiast na terenie Urków jak najbardziej. Zgodzę się w tym, że w przypadku ataku nie ma co liczyć na pomoc, ale tutaj występuje załatwienie kwestii formalnych, czyli nikt nie może mieć pretensji w przypadku braku reakcji.
0
@maroon traktat NATO jest traktatem obronnym i dany kraj nie może samodzielnie się włączyć do wojny, a takie działania są tak traktowane.
0
Kto tu jest ruskim agentem? Zestrzelenie jakiejkolwiek rakiety ruskich na terenie bliźniaków orków automatycznie wypisuje nas z obrony NATO w przypadku agresji Putina.
2
@Sulimo chyba wojnę domową, to taka sama mentalność jak ruskich, tam nigdy nie będzie dobrze, oni nawet nie mają chęci walczyć z korupcją, bo im to na rekę.
1
@Sulimo jak od początku było mówione że to się tak skończy, to wysmiewano tych ludzi. A fakt jest taki, że tam jest wojna domowa, bo na poziomie mentalnym Ukraińcy a Ruscy niczym się nie różnią
0
@partymaker światowy kamyk23 z USA nie ma o tym pojęcia.
7
jest nowy Ćwiąkała na mikrofonie:
1
@Derean ważne że pax mówi że gówno zagrał
1
@Stary77 Flick jak najbardziej ma DNA Barcelony, tylko Cruyffowskie DNA, futbol totalny.
0
@Fake69 faza przejściowa dla drużyny której 90% składu gra od 3 lat xdd
2
@partymaker znafca futbolu xd
0
@Murazor no tylko w takim przypadku nie xd
46
Pan Robert Lewandowski, obecnie najlepszy napastnik na świecie
6
Odklejony typ po całości, czas na emeryturę
0
@Tomek54321 nie mają odpowiedniego środka pola
0
@Peniu dokładnie tak, wszedł De Jong i uspokoił środek
0
@batoon taki piękny napastnik z Mbappe że ma heatmape w meczu po lewej stronie xdd