0

@Jakchcesz jak Trump wygrywa to teraz Barcelona najważniejsza, jakoś wcześniej to nie za bardzo sie wypowiadałeś nt. drużyny, tylko agitacje polityczne uprawiałeś.

2

@Karzel niby kibicuje Barcelonie, ale taki madryciok polityczny

1

@TheNekro94 tak tak, Ruskich masz przy granicy z Królewcem od II wojny światowej oraz przy granicy z Białorusią i co? NIC

2

@HarveySpecter Musk na pewno też podszedł do tego ideologicznie, są wywiady z nim w których mówi, że chce zatrzymać tę kulturę woke bo stracił przez to syna. A właśnie Trump jest gwarantem zatrzymania tego szaleństwa.

3

@Zieliniak niech ucieka z USA xddd

0

@Nazio_87 niech gra w Realu do końca kariery

0

@La Pulgaa komentuje

0

@CLS63AMG na pewno popłynie strumień kasy do jego spółek kosmicznych.

0

@Unique Raczej Hansi podejdzie jak ostatnio do tego tematu, czyli wyjdzie once de gala na 1 połowę, zamknie mecz i rotacje w drugiej.

13

@DLFCB 13,4% społeczeństwa odpowiada za 43,2 % przestępstw :P

0

@AduŚ07 metody demokratów jak w Rasiji xd

0

@Death_voice za to nadrabiają teraz :)

1

@Kozinho. spokojnie, przyjdzie inny odklejony z PO i "warszafka" na niego zagłosuje

1

@bartekvisca przecież trzeba być debilem z pamięcią złotej rybki, żeby wierzyć w obietnice polityków PO/PIS. Mija rok od rozpoczęcia ich rządów, a praktycznie nic nie zrealizowali z tej swojej setki obietnic.

1

@urbipl trzeba się uśmiechać

1

@michal26 całkowicie przypadkiem tam gdzie stan jest kontrolowany przez demokratów :P

1

@Kgorecki2500 Klasa.

0

@Kozinho. Sprawdź płytkę anteny, jest możliwość, że dostała się wilgoć i zaśniedziały elementy.

25

Przynajmniej z głowy ten mecz, i tak trzebaby go rozegrać, a potem terminarze coraz ciaśniejsze

4

Widać poprawę dynamiki u Fatiego

0

Penia znowu swoje xd

0

Balde sobie truchta oczywiście

2

Espanyol póki co tyle samo goli ze spalonych co RM

0

Ależ brama, niech ten chłopak się cieszy zdrowiem

2

Spalony xddd ale grają na centymetry

0

@Roobo jego Yone byl tragiczny xd

1

@PaPo kukle bez mydła rozjechane te T1, dOner useless jak w bronzie

0

@FcPortoFan1999 1.7 mln na twitch.. na yt 0.5 mln

0

@Comfortable_ GIGAtrashBIN xdd

0

@FcPortoFan1999 Jankos zdecydowanie za T1, ale jako pros fajnie analizuje dane zagrania. Mi tam obojetne kto wygra, ważne żeby była top rozgrywka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?