wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz jak Trump wygrywa to teraz Barcelona najważniejsza, jakoś wcześniej to nie za bardzo sie wypowiadałeś nt. drużyny, tylko agitacje polityczne uprawiałeś.
2
@Karzel niby kibicuje Barcelonie, ale taki madryciok polityczny
1
@TheNekro94 tak tak, Ruskich masz przy granicy z Królewcem od II wojny światowej oraz przy granicy z Białorusią i co? NIC
2
@HarveySpecter Musk na pewno też podszedł do tego ideologicznie, są wywiady z nim w których mówi, że chce zatrzymać tę kulturę woke bo stracił przez to syna. A właśnie Trump jest gwarantem zatrzymania tego szaleństwa.
3
@Zieliniak niech ucieka z USA xddd
0
@Nazio_87 niech gra w Realu do końca kariery
0
@La Pulgaa komentuje
0
@CLS63AMG na pewno popłynie strumień kasy do jego spółek kosmicznych.
0
@Unique Raczej Hansi podejdzie jak ostatnio do tego tematu, czyli wyjdzie once de gala na 1 połowę, zamknie mecz i rotacje w drugiej.
13
@DLFCB 13,4% społeczeństwa odpowiada za 43,2 % przestępstw :P
0
@AduŚ07 metody demokratów jak w Rasiji xd
0
@Death_voice za to nadrabiają teraz :)
1
@Kozinho. spokojnie, przyjdzie inny odklejony z PO i "warszafka" na niego zagłosuje
1
@bartekvisca przecież trzeba być debilem z pamięcią złotej rybki, żeby wierzyć w obietnice polityków PO/PIS. Mija rok od rozpoczęcia ich rządów, a praktycznie nic nie zrealizowali z tej swojej setki obietnic.
1
@urbipl trzeba się uśmiechać
1
@michal26 całkowicie przypadkiem tam gdzie stan jest kontrolowany przez demokratów :P
1
@Kgorecki2500 Klasa.
0
@Kozinho. Sprawdź płytkę anteny, jest możliwość, że dostała się wilgoć i zaśniedziały elementy.
25
Przynajmniej z głowy ten mecz, i tak trzebaby go rozegrać, a potem terminarze coraz ciaśniejsze
4
Widać poprawę dynamiki u Fatiego
0
Penia znowu swoje xd
0
Balde sobie truchta oczywiście
2
Espanyol póki co tyle samo goli ze spalonych co RM
0
Ależ brama, niech ten chłopak się cieszy zdrowiem
2
Spalony xddd ale grają na centymetry
0
@Roobo jego Yone byl tragiczny xd
1
@PaPo kukle bez mydła rozjechane te T1, dOner useless jak w bronzie
0
@FcPortoFan1999 1.7 mln na twitch.. na yt 0.5 mln
0
@Comfortable_ GIGAtrashBIN xdd
0
@FcPortoFan1999 Jankos zdecydowanie za T1, ale jako pros fajnie analizuje dane zagrania. Mi tam obojetne kto wygra, ważne żeby była top rozgrywka