0

@Litman jak dostanie kontuzji to nie będzie szkoda xd lepiej rotować zawodnikami w formie, a ktoś musi grać

0

@Szmulek zapomniałeś o Dominguezie

0

Serio Lewy schodzi xdd

0

Co oni robią, to jakiś dramat xd Domingez to jakiś pet

0

Oho coś Yamal kuleje...

1

Na szczęście placek majoral zmarnowal szanse. Posypala się obrona w końcówce

0

Jak sie perez poprzewracal jakby mu noge urwał

1

Lewy by strzelił

1

@Czerwo64 ja mam mecz Barcy

0

Komentarz usunięty

0

Skowronki ćwierkają, że Wojtek Szczęsny chciał tylko do Realu albo Barcy na ławkę. W Realu nie pykło bo Łunin przedłużył kontrakt, a w Barcy Pena. Mam nadzieję, że rozważy propozycję, która zapewnie padnie.

0

@Zieliniak Oby zdrowie dopisało i bez poważnych kontuzji. Ansu też zachwycał.

0

@Faro za to z Getafe wejdzie xd tam gdzie skonczyli mu karierę

0

Przecież to jest czerwo

2

Jednak Villareal został ofiarą swojego morderczego tempa. A FlickWagen jedzie bez zmęczenia jak Passat TDI 2.0 przez 1000 km

0

@karoleq992 przecież jakby odpuścili to zaraz by Villareal bramki ladował

0

@Faro oby się nie porwał...

1

Dobra, łódź podwodna zatopiona

1

Lewy poza tymi bramkami to jest dramat xdd

2

Ten fart to chyba za tę kontuzję Matsa

0

Dramat się dzieje, zaraz będzie kupa w gaciach

0

No i nie potańczył i nie trafił....

0

@czudi17 wolał poczekać na VAR

0

Karny oczywisty

0

Dobra Casado wchodzi to powinien się środek pola uspokoić

0

@Rhaan akurat Eric psuje wszystko

0

@BarcaKings965212 chyba rok

0

To już sobie można pomarzyć o lidze i LM xdd

0

W końcu wyszedł Mats

0

Dobrze że sobie samobója nie wpakował z tej piąstki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?