wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman jak dostanie kontuzji to nie będzie szkoda xd lepiej rotować zawodnikami w formie, a ktoś musi grać
0
@Szmulek zapomniałeś o Dominguezie
0
Serio Lewy schodzi xdd
0
Co oni robią, to jakiś dramat xd Domingez to jakiś pet
0
Oho coś Yamal kuleje...
1
Na szczęście placek majoral zmarnowal szanse. Posypala się obrona w końcówce
0
Jak sie perez poprzewracal jakby mu noge urwał
1
Lewy by strzelił
1
@Czerwo64 ja mam mecz Barcy
0
Komentarz usunięty
0
Skowronki ćwierkają, że Wojtek Szczęsny chciał tylko do Realu albo Barcy na ławkę. W Realu nie pykło bo Łunin przedłużył kontrakt, a w Barcy Pena. Mam nadzieję, że rozważy propozycję, która zapewnie padnie.
0
@Zieliniak Oby zdrowie dopisało i bez poważnych kontuzji. Ansu też zachwycał.
0
@Faro za to z Getafe wejdzie xd tam gdzie skonczyli mu karierę
0
Przecież to jest czerwo
2
Jednak Villareal został ofiarą swojego morderczego tempa. A FlickWagen jedzie bez zmęczenia jak Passat TDI 2.0 przez 1000 km
0
@karoleq992 przecież jakby odpuścili to zaraz by Villareal bramki ladował
0
@Faro oby się nie porwał...
1
Dobra, łódź podwodna zatopiona
1
Lewy poza tymi bramkami to jest dramat xdd
2
Ten fart to chyba za tę kontuzję Matsa
0
Dramat się dzieje, zaraz będzie kupa w gaciach
0
No i nie potańczył i nie trafił....
0
@czudi17 wolał poczekać na VAR
0
Karny oczywisty
0
Dobra Casado wchodzi to powinien się środek pola uspokoić
0
@Rhaan akurat Eric psuje wszystko
0
@BarcaKings965212 chyba rok
0
To już sobie można pomarzyć o lidze i LM xdd
0
W końcu wyszedł Mats
0
Dobrze że sobie samobója nie wpakował z tej piąstki