wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 bez przesady, nie każdego, ale są niektórzy politycy co wychwalają komunizm
1
@Commando jeszcze z USA będą musieli uciekać xdd
0
@kamiVeB źle bo za De Jonga
0
Domingez xdxdddd
0
@Volk Suarez w prime był kotem, ale pod koniec kariery w Barcelonie to z profesjonalnym prowadzeniem to miał mało wspólnego
0
@David_Martin intensywność zespołu nie spadła, przebiegli prawie 60 km w tej połowie. Po prostu trudniej się gra na zespół, który praktycznie się nie odkrywa, grają po 6 w obronie. Dlatego Rapha nie może wychodzić na wolne przestrzenie za obrońców
1
Pedri 6.7 km w tej połowie, ależ on ma formę za Flicka
0
@F3DO Messi lepiej by się ustawial xd
0
Gavi na rozgrzewkę już się szykuje
0
Tapinoooowski gool
0
Odbiło się od sęka..
2
Ten Martin to tylko na dupie jeździ xd
0
Oczywiście Martin złamał linie...
0
To już byłby penalti a favor del Real Madrid
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O nie, gazprom sponsorem Crveny, dramat!!
0
@FabianekMrozek jakoś Amerykanom nie przeszkadza ten "atak", tylko polskie lewactwo ma używanie
9
@Arcybiskup nie no teraz to lewaki jednogłośnie: Klasa polityczna prawdziwego Donalda!!
0
@MessiForeverTheBest weź się tato
3
Podsumowanie budżetu i gospodarki pod rządami KO.
3
@FabianekMrozek zrób to zawczasu, bo szybko zamkną granice niedługo
0
@Safrani wow, odkrycie na miarę Kolumba. Jestem pewny że tu żadnej refleksji nie będzie i się skończy tak jak w poście z x.com.
0
@Pedri16Future ziobro zaskoczenia
6
@Ptasior nie no lepiej pchać kasę i sprzęt w Urków, gdzie połowa tego idzie do kiermany oligarchów.
9
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/465720319_10161422955918880_6892572810897400186_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=bd9a62&_nc_ohc=tyWTf2pjwYgQ7kNvgHlboGi&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=AdDXd84ZkO8pFiVEYis_-Qe&oh=00_AYA6PipmJnykCj-XDMdzpCnKTxA4wfbk5HyB3H0gVc8P-g&oe=6730E45F
tak kończy się wyzywanie wyborców przez tolerancyjnych :)
2
@Bilon87 trzeba zadać sobie pytanie po co w ogóle Putin ma iść po Polskę? W Polsce nic nie ma, w przeciwieństwie do Ukrainy, która ma ogrom złóż naturalnych oraz najbardziej żyzne ziemie na świecie.
1
@ProMILs na pewno nie @kamyk_23
6
@Miszak jak krokodyle XD
8
@barcelonaLM ale co niespotykane? Mnie nie dziwi, że sondażowni używa się do manipulacji głosami i sugerowania wyboru.
0
@Jakchcesz bardzo możliwe :)