1

@Eto'o9 R10 bez przesady, nie każdego, ale są niektórzy politycy co wychwalają komunizm

1

@Commando jeszcze z USA będą musieli uciekać xdd

0

@kamiVeB źle bo za De Jonga

0

Domingez xdxdddd

0

@Volk Suarez w prime był kotem, ale pod koniec kariery w Barcelonie to z profesjonalnym prowadzeniem to miał mało wspólnego

0

@David_Martin intensywność zespołu nie spadła, przebiegli prawie 60 km w tej połowie. Po prostu trudniej się gra na zespół, który praktycznie się nie odkrywa, grają po 6 w obronie. Dlatego Rapha nie może wychodzić na wolne przestrzenie za obrońców

1

Pedri 6.7 km w tej połowie, ależ on ma formę za Flicka

0

@F3DO Messi lepiej by się ustawial xd

0

Gavi na rozgrzewkę już się szykuje

0

Tapinoooowski gool

0

Odbiło się od sęka..

2

Ten Martin to tylko na dupie jeździ xd

0

Oczywiście Martin złamał linie...

0

To już byłby penalti a favor del Real Madrid

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O nie, gazprom sponsorem Crveny, dramat!!

0

@FabianekMrozek jakoś Amerykanom nie przeszkadza ten "atak", tylko polskie lewactwo ma używanie

9

@Arcybiskup nie no teraz to lewaki jednogłośnie: Klasa polityczna prawdziwego Donalda!!

0

@MessiForeverTheBest weź się tato

3


Podsumowanie budżetu i gospodarki pod rządami KO.

3

@FabianekMrozek zrób to zawczasu, bo szybko zamkną granice niedługo

0

@Safrani wow, odkrycie na miarę Kolumba. Jestem pewny że tu żadnej refleksji nie będzie i się skończy tak jak w poście z x.com.

0

@Pedri16Future ziobro zaskoczenia

6

@Ptasior nie no lepiej pchać kasę i sprzęt w Urków, gdzie połowa tego idzie do kiermany oligarchów.

2

@Bilon87 trzeba zadać sobie pytanie po co w ogóle Putin ma iść po Polskę? W Polsce nic nie ma, w przeciwieństwie do Ukrainy, która ma ogrom złóż naturalnych oraz najbardziej żyzne ziemie na świecie.

1

@ProMILs na pewno nie @kamyk_23

6

@Miszak jak krokodyle XD

8

@barcelonaLM ale co niespotykane? Mnie nie dziwi, że sondażowni używa się do manipulacji głosami i sugerowania wyboru.

0

@Jakchcesz bardzo możliwe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?