wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pluszek są jasne ruchy rządu, że nie dziala w interesie Polski
0
@GeneralXavi ale to koalicja musi burdel prawny sprzątać po pisie to mogom xddd takie tłumaczenia i usprawieliwienia są tutaj sypane
1
@Borneo weź ty sie wyloguj zamiast zalogować przez monit
6
Wiadomo, obietnice to niepodpisany papier, jeśli te sumy rzeczywiście się rozbiegają stanowczo to słabo ze strony Grubego. Znów patrząc z drugiej strony, o jakim straceniu pozycji on mówi? Był przez ostatnie kilka miesięcy kontuzjowany. Nie zdążył się jeszcze dobrze doleczyć. Czy ma tak mały rozumek, czy pismaki klasycznie robią swoje wysrywy?
0
@Comentateiro pieprzenie głupot
0
@Safrani zaskoczony jesteś że obecna ekipa robi to samo co poprzednia? Bo ja wcale
1
@MesQueUnClub_87 nie wiem o jakich chorągiewkach mówisz, za dobre zagrania trzeba chwalić, za złe ganić. Co jest w tym dziwnego ?
3
@MesQueUnClub_87 no dobra, ale chłop grający jako obrońca w Barcelonie w wieku 25 lat popełnia taki kryminał to jest żenada. Potem chodzi obrażony, że ktoś raczył wspomnieć o tym, że przez niego odpadli.
0
@ferdas_rawa ale to Xavi go zajechał xd typ chyba nie ma pojęcia o tym że jest szklanką i musi się dobrze wyleczyć żeby grać. Jaki z niego pożytek jak siedzi w szpitalu polowe sezonu
4
@BORO_12 atak Laporty przez włoskie media? XD
0
@Murazor w odbiorze nie jest lepszy, ma dominację nad napastnikami w tym aspekcie tylko z tego tytułu że jest szybki
1
@Kgorecki2500 teraz ciekawe czy Tusk okaże się antysemitą?
4
a taki był oddany, skaczący przez herb.
1
@Katalonik97 a taki był piękny, skaczący przez herb.
4
@Borneo więcej umarło przez zablokowanie służby zdrowia odgórnie jak przez ten covid
0
@norbi77 byleś obsrany przez to że się łoniakiego napatrzyłeś xd
0
@Kluivert_P digi dong nigdzie się nie rusza i koniec tematu. Nikt mu tyle nie zapłaci teraz
0
Ale Inaki Williams nie byl na spalonym?
0
@kanver_ w ciasnej dupie
3
Digi dong jak zwykle pokazuje dlaczego nie zdobyliśmy więcej pucharów xddd
0
@FCB24 ale dużo biega
1
Kłapouchy in, to się zesramy metr przed kiblem
1
@PatrychoO nie no całe ciało
2
Typ wyprostowaną nogą ładuje korki w piszczel Cubarsiego i faul dla Bilbao. Żenada jakaś
1
Z tym asami na boisku to Bilbao coś wciśnie
2
Chaos w obronie Barcelony, a wszyscy uciekają do przodu żeby nie musieć walczyć o wysokie piłki wracające xdd
9
Szczena bomby w zęby łapie
1
Co za drewno xd
2
@GeraltzKatalonii podanie centrujące to prosto w niego? Przecież penia to by nawet nie próbował go przeciąć. To była bramka z łoniakim między słupkami
3
Gavi znowu łbem xd