0

@pluszek są jasne ruchy rządu, że nie dziala w interesie Polski

0

@GeneralXavi ale to koalicja musi burdel prawny sprzątać po pisie to mogom xddd takie tłumaczenia i usprawieliwienia są tutaj sypane

1

@Borneo weź ty sie wyloguj zamiast zalogować przez monit

6

Wiadomo, obietnice to niepodpisany papier, jeśli te sumy rzeczywiście się rozbiegają stanowczo to słabo ze strony Grubego. Znów patrząc z drugiej strony, o jakim straceniu pozycji on mówi? Był przez ostatnie kilka miesięcy kontuzjowany. Nie zdążył się jeszcze dobrze doleczyć. Czy ma tak mały rozumek, czy pismaki klasycznie robią swoje wysrywy?

0

@Comentateiro pieprzenie głupot

0

@Safrani zaskoczony jesteś że obecna ekipa robi to samo co poprzednia? Bo ja wcale

1

@MesQueUnClub_87 nie wiem o jakich chorągiewkach mówisz, za dobre zagrania trzeba chwalić, za złe ganić. Co jest w tym dziwnego ?

3

@MesQueUnClub_87 no dobra, ale chłop grający jako obrońca w Barcelonie w wieku 25 lat popełnia taki kryminał to jest żenada. Potem chodzi obrażony, że ktoś raczył wspomnieć o tym, że przez niego odpadli.

0

@ferdas_rawa ale to Xavi go zajechał xd typ chyba nie ma pojęcia o tym że jest szklanką i musi się dobrze wyleczyć żeby grać. Jaki z niego pożytek jak siedzi w szpitalu polowe sezonu

4

@BORO_12 atak Laporty przez włoskie media? XD

0

@Murazor w odbiorze nie jest lepszy, ma dominację nad napastnikami w tym aspekcie tylko z tego tytułu że jest szybki

1

@Kgorecki2500 teraz ciekawe czy Tusk okaże się antysemitą?

4

a taki był oddany, skaczący przez herb.

1

@Katalonik97 a taki był piękny, skaczący przez herb.

4

@Borneo więcej umarło przez zablokowanie służby zdrowia odgórnie jak przez ten covid

0

@norbi77 byleś obsrany przez to że się łoniakiego napatrzyłeś xd

0

@Kluivert_P digi dong nigdzie się nie rusza i koniec tematu. Nikt mu tyle nie zapłaci teraz

0

Ale Inaki Williams nie byl na spalonym?

0

@kanver_ w ciasnej dupie

3

Digi dong jak zwykle pokazuje dlaczego nie zdobyliśmy więcej pucharów xddd

0

@FCB24 ale dużo biega

1

Kłapouchy in, to się zesramy metr przed kiblem

1

@PatrychoO nie no całe ciało

2

Typ wyprostowaną nogą ładuje korki w piszczel Cubarsiego i faul dla Bilbao. Żenada jakaś

1

Z tym asami na boisku to Bilbao coś wciśnie

2

Chaos w obronie Barcelony, a wszyscy uciekają do przodu żeby nie musieć walczyć o wysokie piłki wracające xdd

9

Szczena bomby w zęby łapie

1

Co za drewno xd

2

@GeraltzKatalonii podanie centrujące to prosto w niego? Przecież penia to by nawet nie próbował go przeciąć. To była bramka z łoniakim między słupkami

3

Gavi znowu łbem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?