1

@Szmulek dużo pokory ma i potrafi z siebie bekę cisnąć xd

8

@SelloutCrowd no 10 lat temu, za Valverde było skutecznie ale słabe widowiska

3

@Michal03 bo jak będzie grał Araujo po 90 min w każdym meczu to zaraz kontuzja na pół roku. Flick wychodzi z założenia że musi go doprowadzić do porządku z mięśniami i poduczyć taktyki

18

No i co jest nie tak z tym Fortem?

0

@Esteban_ no bo Flick ma policzone ile musi grać Kounde, żeby utrzymał wydolność fizyczną z jednoczesnym brakiem przemęczenia

0

No i co znowu za faul taktyczny brak kartki

1

@Kredon dobra, ale Firpo zgasił Mbappe pewnego razu :D

0

Po co ten eric podstawia te nogi jak amator

0

No i co bez żółtka?

1

Szczena wchodzi na swój poziom!

0

Przecież nie ma

0

Przecież to jest żółtko

0

@Ryoumen efekt Flicka

0

@xvcWinterSoldier na początku chyba tylko

0

Rekin już nie rybka

1

@xvcWinterSoldier tvp sport

0

Jak tam planujecie się wybrać do tego ukraińskiego resortu?
https://gororesort.com/en.html

2

@jacobFCB oczywiście bez kartki?

0

sędzia tyle żółtych kartek rozdaje, niemożliwe!

5

@Blue9 bez przesady, jak mogą odpaść to niech odpadają xD

1

@ACMaldini3 dostał któryś

0

@cules100pro no przecież jest meczennik

2

@ranger3120 jak to jakaś nałożnica xd jak masz z 1000 w portfelu za numerek to możesz brać

1

@Jakchcesz zdecydowanym minusem Trumpa jest popieranie zbrodniczego reżimu pejsododatnich, to nie ulega wątpliwości

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kanver_ penia by wykreował im 0.5 xG

0

@Goralkov trochę większe IQ taktyczne po stronie Erica

1

A już myślałem że nie trafił to Lewy xddd

0

Okropnie się to ogląda xd grają jak reprezentacja Polski

1

Żółte kartki są dla zawodników Barcy panie kibic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?