wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szmulek dużo pokory ma i potrafi z siebie bekę cisnąć xd
8
@SelloutCrowd no 10 lat temu, za Valverde było skutecznie ale słabe widowiska
3
@Michal03 bo jak będzie grał Araujo po 90 min w każdym meczu to zaraz kontuzja na pół roku. Flick wychodzi z założenia że musi go doprowadzić do porządku z mięśniami i poduczyć taktyki
18
No i co jest nie tak z tym Fortem?
0
@Esteban_ no bo Flick ma policzone ile musi grać Kounde, żeby utrzymał wydolność fizyczną z jednoczesnym brakiem przemęczenia
0
No i co znowu za faul taktyczny brak kartki
1
@Kredon dobra, ale Firpo zgasił Mbappe pewnego razu :D
0
Po co ten eric podstawia te nogi jak amator
0
No i co bez żółtka?
1
Szczena wchodzi na swój poziom!
0
Przecież nie ma
0
Przecież to jest żółtko
0
@Ryoumen efekt Flicka
0
@xvcWinterSoldier na początku chyba tylko
0
Rekin już nie rybka
1
@xvcWinterSoldier tvp sport
0
Jak tam planujecie się wybrać do tego ukraińskiego resortu?
https://gororesort.com/en.html
2
@jacobFCB oczywiście bez kartki?
0
sędzia tyle żółtych kartek rozdaje, niemożliwe!
5
@Blue9 bez przesady, jak mogą odpaść to niech odpadają xD
1
@ACMaldini3 dostał któryś
0
@cules100pro no przecież jest meczennik
2
@ranger3120 jak to jakaś nałożnica xd jak masz z 1000 w portfelu za numerek to możesz brać
1
@Jakchcesz zdecydowanym minusem Trumpa jest popieranie zbrodniczego reżimu pejsododatnich, to nie ulega wątpliwości
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kanver_ penia by wykreował im 0.5 xG
0
@Goralkov trochę większe IQ taktyczne po stronie Erica
1
A już myślałem że nie trafił to Lewy xddd
0
Okropnie się to ogląda xd grają jak reprezentacja Polski
1
Żółte kartki są dla zawodników Barcy panie kibic