wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 nawet nie był blisko dotknięcia piłki
0
@Konradowskyy to jest zupełny przypadek :)
18
Szonikowi udało się wyjechać do Europy, zauważyła że Roque prawdopodobnie oszałamiającej kariery nie zrobi więc musi na inną gałąź przeskoczyć :)
0
@michal26 no nie jest prosta, bo trzebaby wpisać bandere, a ten jest bohaterem narodowym.
4
https://zapodaj.net/plik-kGEnaomfQB
Uśmiechnięta zmiana, ścigają PiS za te same wypaczenia i nepotyzm, widać dokładnie że to wszystko pod publiczkę, aby twardy elektorat, wszechobecny tutaj miedzy innymi myślał że coś robią xd
0
@Bobo25 no dolar w górę, to trzeba z dnia na dzień cenę podnieść. Plus zimowe uśmiechnięte dodatki do benzyny :)
0
@SelloutCrowd pozostało się uśmiechać, ten rząd przez pierwszy rok zaczyna być gorszy od pisiorow xd
0
@urbipl banderowskie pomioty próbują nam dyktować co mamy robić z naszym wojskiem i sprzętem. XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Absolutnie spalonego nie było
0
Kłapouchy da popis xd
1
@ProMILs ważne, ze jest po właściwej stronie barykady, oj bardzo szybko wyznawcy zostali sprowadzeni do parteru XD
1
@Derean oczywiście że wszedłby
0
@Ptasior bardzo dobrze, niech idzie na dno z tym $ity.
2
@Nightraider dokładnie tak, można mu wyrównać 13 mln brutto, ale w zmiennych.
1
@Marian_Pazdzioch pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to trafienie Yamala jeszcze bardziej magiczne, ze względu na niesamowitą precyzję strzału. Myślałem, że tak wolną lecącą piłkę wyjmie Courtois
0
@esem91 jak nie? Drukował ile się dało
2
Brawo penia, piękna obrona
0
Tylko 8 minut???
5
No oczywiście żółtko dla Araujo z dupy
0
@karci0 jest arabski rysownik, który pokazuje sytuacje z piłki i tam za każdym razem Vini placze xd
1
@Rupert_Haubica chyba cie glowa boli xddd
1
Paskudny człowiek albo małpka z tego belingama
0
@GeneralXavi kurde macie jakąś nagrywke tego?
0
@abram3k bo się polamie dzisiaj
0
Jeszcze tego brakowalo..
0
Wojtek co wyjal
2
Ale ten Balde to jest placek
0
@Faro jak się pojawiła informacja, że najwyższy w CSD jest madridista i przyznali środek zapobiegawczy to pomyślałem, że papcio Perez musiał wesprzeć te lebiegi szwagrów
0
@Ziemny Kounde chyba nawet tańszy był :D