0

@Bobo25 nawet nie był blisko dotknięcia piłki

0

@Konradowskyy to jest zupełny przypadek :)

18

Szonikowi udało się wyjechać do Europy, zauważyła że Roque prawdopodobnie oszałamiającej kariery nie zrobi więc musi na inną gałąź przeskoczyć :)

0

@michal26 no nie jest prosta, bo trzebaby wpisać bandere, a ten jest bohaterem narodowym.

4

https://zapodaj.net/plik-kGEnaomfQB
Uśmiechnięta zmiana, ścigają PiS za te same wypaczenia i nepotyzm, widać dokładnie że to wszystko pod publiczkę, aby twardy elektorat, wszechobecny tutaj miedzy innymi myślał że coś robią xd

0

@Bobo25 no dolar w górę, to trzeba z dnia na dzień cenę podnieść. Plus zimowe uśmiechnięte dodatki do benzyny :)

0

@SelloutCrowd pozostało się uśmiechać, ten rząd przez pierwszy rok zaczyna być gorszy od pisiorow xd

0

@urbipl banderowskie pomioty próbują nam dyktować co mamy robić z naszym wojskiem i sprzętem. XD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Absolutnie spalonego nie było

0

Kłapouchy da popis xd

1

@ProMILs ważne, ze jest po właściwej stronie barykady, oj bardzo szybko wyznawcy zostali sprowadzeni do parteru XD

1

@Derean oczywiście że wszedłby

0

@Ptasior bardzo dobrze, niech idzie na dno z tym $ity.

2

@Nightraider dokładnie tak, można mu wyrównać 13 mln brutto, ale w zmiennych.

1

@Marian_Pazdzioch pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to trafienie Yamala jeszcze bardziej magiczne, ze względu na niesamowitą precyzję strzału. Myślałem, że tak wolną lecącą piłkę wyjmie Courtois

0

@esem91 jak nie? Drukował ile się dało

2

Brawo penia, piękna obrona

0

Tylko 8 minut???

5

No oczywiście żółtko dla Araujo z dupy

0

@karci0 jest arabski rysownik, który pokazuje sytuacje z piłki i tam za każdym razem Vini placze xd

1

@Rupert_Haubica chyba cie glowa boli xddd

1

Paskudny człowiek albo małpka z tego belingama

0

@GeneralXavi kurde macie jakąś nagrywke tego?

0

@abram3k bo się polamie dzisiaj

0

Jeszcze tego brakowalo..

0

Wojtek co wyjal

2

Ale ten Balde to jest placek

0

@Faro jak się pojawiła informacja, że najwyższy w CSD jest madridista i przyznali środek zapobiegawczy to pomyślałem, że papcio Perez musiał wesprzeć te lebiegi szwagrów

0

@Ziemny Kounde chyba nawet tańszy był :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?