wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ćwiąkała analizuje wybór Szczęsnego na pierwszego GK
5
@fart jak można się przejęzyczyć w tym temacie? Niespełna rozumu jesteś?
0
@Roobo swoi są u władzy to nic im się nie stanie xD
5
@cules100pro pewnie zaczął siać ferment, że został odsunięty od pierwszego składu xD
0
@clyde kilkanaście mln euro rocznie to nie są byle jakie pieniążki :)
11
@WiernyKibic111 bo placek
0
@abram3k mial dwóch bo Kounde nie poszedł za akcją
0
@Nicko chyba jednak Flick zna się na robocie i coś musi być nie tak
2
Karny jak byk xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Typ sie o własne nogi wywraca a ten dzban gwiżdże xd
1
Digi dooooooong
0
Co tym razem soto grado odwali?
0
@Roobo no ale przecież niemcy nie rozpamiętują i na pewno nie ponoszą winy xd
0
Cała prawda po meczu z Benficą
https://www.facebook.com/reel/585930280872895
2
@Gaucho świetnie czyli 15 mln?
2
@jacobFCB chyba jakiś sfrustrowany aktywista to pisał, wystarczy poczytać komentarze
12
@sergio5 jaka oglądalność takie przychody :)
3
Szkoda, że oba katarskie kluby nie mogą przegrać xd
1
@Xwowrak to są większe środki niż przeznaczone na badania nad reaktorami termojądrowymi xd
0
Czemu oni standardowo chcą wejść z piłką do bramki, zamiast przy tym deszczu spróbować załadować bombe z daleka
0
A czy przy tej drugiej bramce nie było takiego samego spalonego jak teraz?
0
To już koniec, Benfica zamienia się w Getafe i walenie głową w mur, przy czym jeszcze dostana z kontry
0
@BorzyKrzys robił firmoweczki także, ale to co dzisiaj odjebał to myślałem że się skończy kontuzją
4
@Bunk420 nie zmiania to faktu że Penia puszcza szmaty, a Wojtek sabotuje jakby blika od Pereza dostał xd
1
Aa myślałem że na rozruszanie wejdzie Olmo, ale sobie przypomnialem że chłop polamany znowuxd
0
@regatta52 za krótkie nogi ma Gavi
0
@BezglutenowyPedri ale nie bo raz zdobył zlotego buta za czasów Messiego i Ronaldo xd
3
Robią stemple i brak kartki, co to za sędziowanie xd stoi 5 m od akcji i karnego nie widzi
0
Robercig przynajmniej wykonuje to co do niego należy