wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest karny xd
2
Co oni grają? Obsrani po pachy
0
Błąd ustawienia od samego początku
0
@Czajka90 i teraz taka wsza będzie siedzieć za nasze. Rozwiązanie jest proste, deportacja i zapewnienie że zasili szeregi frontowe na wschodzie
0
@fejkenq sęka na pewno xd
0
@Roobo z cyklu anulujmy bo przegramy xd
0
@NoziX1 nie można nazwać kawałem zawodnika typa który się łamie co miesiąc na miesiąc xd
0
Jak tam kosmetolodzy i kosmetolożki?
https://zapodaj.net/plik-c8YusXhfZM
0
@Batys a było tak fajnie +10 xdddd to jest patologia jak można przepierdolić tak lige
0
Dobra koniec meczu, bezpieczniki popalone xd
0
Cubarsi jest piękny
1
Ja wiem, że trudna sytuacja, ale kurde bez przesady, 3 setki i ani jednaj bramki
0
@Who_you_mam no i co z tego, jak Ramos chwytał i przewracał to nie bylo karnego
1
@Coutinho007 no już nie jedną taką strzelił, trzeba próbować
0
@Murazor nie masz gwarancji, że łoniaki by uprzedził Mekambe, w końcu to najszybszy pilkarz na świecie...
1
Szczęsny takie piłki łapie w ręce
0
No no Frenkie w końcu ładny powrót, czyżby Flick znalazł dla niego pozycję?
0
@SelloutCrowd coś wsadzi nasz sękaty przyjaciel
1
Ale to są psy, faulują jak w Bklasie, a jak ktoś ledwo dotknie to padają jakby mieli urwane kończyny
1
@mekston była powtórka i podczas centrostrzalu Kounde wystawil noge przed wszystkich
0
@QQL5 nie było spalonego
0
@abram3k nie ma
1
Alenia przesiąknięty do cna tym getfizmem xd
0
@4Fabregas4 przecież pax oceniał to czego się spodziewałeś xd
1
@Ojciec5tkidzieci żałosny jest jako osoba, tak samo jak są żałośni jego wyborcy
0
@urbipl mam nadzieję że ludzie się posłuchają dupiarza i nie pozwolą na to żeby jedna partia miała pełnię władzy :)
7
@urbipl oczywiście że tak, przyjdzie @Borneo i wszystko wytłumaczy, że teraz to 100% polski kapital, a gaz z portu lng w Szczecinie
1
@Danny Gaucho no napisali że duża kasa XD
0
@Roobo zapraszam do dyskusji @arasz1819 @Wasacz_ @kamyk_23
11
@vangoor dutków za malo zarabiajo, to trzeba ceny podwyższyć, potem zaskoczenie, że wyjazd do Zakopanego jest 2 x droższy niż w Alpy xd