2

To jest karny xd

2

Co oni grają? Obsrani po pachy

0

Błąd ustawienia od samego początku

0

@Czajka90 i teraz taka wsza będzie siedzieć za nasze. Rozwiązanie jest proste, deportacja i zapewnienie że zasili szeregi frontowe na wschodzie

0

@fejkenq sęka na pewno xd

0

@Roobo z cyklu anulujmy bo przegramy xd

0

@NoziX1 nie można nazwać kawałem zawodnika typa który się łamie co miesiąc na miesiąc xd

0

Jak tam kosmetolodzy i kosmetolożki?
https://zapodaj.net/plik-c8YusXhfZM

0

@Batys a było tak fajnie +10 xdddd to jest patologia jak można przepierdolić tak lige

0

Dobra koniec meczu, bezpieczniki popalone xd

0

Cubarsi jest piękny

1

Ja wiem, że trudna sytuacja, ale kurde bez przesady, 3 setki i ani jednaj bramki

0

@Who_you_mam no i co z tego, jak Ramos chwytał i przewracał to nie bylo karnego

1

@Coutinho007 no już nie jedną taką strzelił, trzeba próbować

0

@Murazor nie masz gwarancji, że łoniaki by uprzedził Mekambe, w końcu to najszybszy pilkarz na świecie...

1

Szczęsny takie piłki łapie w ręce

0

No no Frenkie w końcu ładny powrót, czyżby Flick znalazł dla niego pozycję?

0

@SelloutCrowd coś wsadzi nasz sękaty przyjaciel

1

Ale to są psy, faulują jak w Bklasie, a jak ktoś ledwo dotknie to padają jakby mieli urwane kończyny

1

@mekston była powtórka i podczas centrostrzalu Kounde wystawil noge przed wszystkich

0

@QQL5 nie było spalonego

0

@abram3k nie ma

1

Alenia przesiąknięty do cna tym getfizmem xd

0

@4Fabregas4 przecież pax oceniał to czego się spodziewałeś xd

1

@Ojciec5tkidzieci żałosny jest jako osoba, tak samo jak są żałośni jego wyborcy

0

@urbipl mam nadzieję że ludzie się posłuchają dupiarza i nie pozwolą na to żeby jedna partia miała pełnię władzy :)

7

@urbipl oczywiście że tak, przyjdzie @Borneo i wszystko wytłumaczy, że teraz to 100% polski kapital, a gaz z portu lng w Szczecinie

1

@Danny Gaucho no napisali że duża kasa XD

0

@Roobo zapraszam do dyskusji @arasz1819 @Wasacz_ @kamyk_23

11

@vangoor dutków za malo zarabiajo, to trzeba ceny podwyższyć, potem zaskoczenie, że wyjazd do Zakopanego jest 2 x droższy niż w Alpy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?