wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri dzisiaj jak sękaci reprezentacji Polski
1
Chłop sanki na nodze postawnej robi i kartki nie dostał xd no jaja jakieś
1
Raphinia to dzisiaj gra?
0
@WMIK13 bierz pół xd
0
@Rupert_Haubica chyba za dużo cip ma w głowie xd
1
Dobrze, że mamy Wojtule na bramce, Penia juz by tutaj wygenerowal 0.7 xG
0
Yamal do zmiany
2
I tak byl spalony, sędzina się nie nadaje fizycznie do takiej roli. Źle byla ustawiona
0
Co ten garcia odpieprzyl xd
0
@vangoor nie no woda stoi na boisku
0
Slisko na boisku fest
2
@barcelonaLM ten czy inny prezydent nie ma znaczenia, zawsze byliśmy podnóżkami USA
1
I te dywagacje czy Flick nie chce Peni z powrotem na bramke, bo w treningu dał Wojtuli się wykazać mając naprzeciw lepszych napastników XD
9
@michal26 jedyne co pozostało popisowi to próbować wyciszyć istnienie Sławka
0
@SelloutCrowd wcale kolego, akurat się trafiłeś ze swoim wysrywem xD
3
@SelloutCrowd to dokładnie tyle co platformy obywatelskiej w sejmie XD
0
@SelloutCrowd już ci napisałem, że nie dokonuje takich rzeczy :)
0
@SelloutCrowd nie należę do betonu i nie tłumaczę ze wszystkiego, nawet tego najgorszego polityków. Całkowice w przeciwieństwie do wyznawców koalicji.
4
@ObiwanKenobi każdy kto ma iq powyżej iq małpy to rozumie, oczywiście beton uśmiechniętych nie :)
2
@Commando tak to jest ta XD
13
Hurr durr ksenofobia
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/480525091_1060988372714171_1487528238522548540_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=WtXxExQvykoQ7kNvgH5VegX&_nc_oc=AdgAE4-bT3MjBuc9VYKB0F3iPe71UdR9pQRaCkaaAKJeOpWy5lWWVqSXswaumA3MaLc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_gid=AnjBRrFOpn5b62QUXaLho6y&oh=00_AYAIIRtahadDYxc3Ny7ICONHl5XFSdefjE9xwEmHP9NARQ&oe=67BEC010
1
@maroon oczywiście że nie ma, dzisiaj się obudzileś? XD
0
@OBSERWATOR2021 proste fakty a tak ciężkie do zrozumienia przez uśmiechniętych pieniaczy :)
0
@PatrychoO jeszcze zapłacił niedobremu Muskowi za niebieski znaczek XDXDXDXD
0
@Comentateiro czy ja kiedykolwiek popierałem Trumpa? Po prostu śmiać mi się chciało z waszych pękających dup jak wygrał. Dobrze że Ty popierasz wykolejeńców którzy się bratali za czasów swoich rządów (a teraz się nie przyznają do tego) z tym zbrodniarzem, od dawna było wiadomo jaki to typ ogra.
0
@Comentateiro ahaha bo ty jesteś osoba ktora może decydować co kto ma mówic a kto nie? No tak wyznawca usmiechnietej koalicji to jest wlasnie taki typ osoby :) Biden i Kamala realizowali politykę zgodną z ich wizją i w interesie
USA, nie mnie to oceniać, ocenili to wyborcy, zmieniły się realia i trzeba sie do tego dostosować, bo myślenie życzeniowe w postaci tak trzeba zrobić albo inaczej nic tego nie zmieni, Bantustan jest nic nie znaczącym krajem w tym rejonie, im szybciej to pojmiecie tym lepiej dla was.
0
@arasz1819 śmieszny jesteś, podałem ci przykład jak twój ukochany rząd umacniał putina.
1
Komentarz usunięty
4
@macio_944 ja nie wiem, jesteście zaskoczeni że Trump się układa z Putinem? Ja nie twierdzę że to dobrze z perspektywy Polski, na pewno dobrze dla USA. W każdym razie wcale nie tak dawno, każdy główny gracz w EU byl poukładany z Putinem ( UK, Niemcy, Francja). Wtedy to nie przeszkadzało? To te Państwa w dużej mierze doprowadziły do tego co jest teraz, wspierając Putina na maxa kupując z Rosji wszystko. Niemcy przykładowo uzależnili całkowicie swoją gospodarkę od ruskiego gazu. Lata błędnej polityki robionej przez te państwa skutkują tym co jest teraz. Co gorsze, wrócą do tego samego kiedy pokój będzie podpisany.
EDIT:
Tak Polska też się do tego przyczyniła, co śmieszniejsze, uśmiechnięta władza w koalicji z PSLEM.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/umowa-gazowa-z-rosja-instrukcje-negocjacyjne,128,0,2358912.html
robienie wałów na kontraktach gazowych przez lewe spółki, do tego się nadaje ta władza.
0
@CLS63AMG nie ma to znaczenia, wszystko jest to samo, bierz najtańszy xd nie w marketach bo tam drogo