0

Komentarz usunięty

1

@Commando in Deutchland we trust.

1

@D10SLEO collegium tumanum xd

3

@Criss18Barca powinien ją wywalić z domu za takie coś, a nie sam do hotelu się przeprowadził xD

0

@blakkudium dziękujemy za te wątpliwe usługi i powodzenia

3

@RosjaninBut obrzydliwy twór pod postacią guwna wyborczego. Co śmieszniejsze realizuje agende obecnie rządzących

1

Typowe dla kraju ogarniętego wojną?
https://www.facebook.com/share/r/1DgXV6GoHt/

0

@esem91 wyborcy już nie wiedzą co mają mówić xd tak zostali bez mydła wiadomo co

0

Jakubiak mówi jak jest, my mamy się zarzynać, żeby banderland sprzedawał wszystko co dostają. I państwo w stanie wojny ma mniejszy deficyt niż sąsiad:
https://www.instagram.com/reel/DG6KLmctTzr/?utm_source=ig_web_copy_link

1

@Commando o to to, skasować socjal i przeznaczyć to na zwiększenie zawodowej armii oraz dozbrajanie. To jest 60-80 mld rocznie

0

@Dalhi wybrał język faktów

0

@michal26 właśnie po to jest szkolenie, żeby takie emocjonalne stworzenie jak kobieta zaznajomila się z okropnoscią wojny. Lepiej się rozpłakać w okopie na szkoleniu niż pod ostrzałem

0

@Kgorecki2500 wszystko fajnie, jestem za, ale szkolenia dla wszystkich a nie tylko mężczyzn, w szczególności posłowie i poślice na pierwszy rzut szkolenia.

0

Kolejny co chce wgniatać w ziemię XD
https://www.facebook.com/share/r/1A4PvdDKMR/

2

@misterio krótki film z obrazkami opisujący całą tajemnicę działania gwiazd:


1

@Roobo koledzy oświeceni się boją okropnie jak widać xd przyjemnie się na to patrzy

1

@maroon nie mam właśnie pojęcia xD może niech zrobią rotacyjnego prezydenta

2

Kameleon Trzaskowski i Nawrocki w natarciu XD:


0

@kaamil1910 chyba allison

3

@jacobFCB poprosze relacje z marszu na kolanach xddddd

1

Ten cwiakala madryciok tylko czeka na karnego dla benfici słysząc jego podniecenie

0

Dalej mam mieszane uczucia co do Uszatka

2

Kiedy on w końcu żółtko wyciągnie za te lokcie w głowę?

2

Hansi ufam dla ciebie

2

@jacobFCB ubieraj nakolenniki xd

0

@Kazragore kontuzjowany chyba ramadanem

1

@misterio 12/10

0

Kurwa Wojtek zrób mi dziecko

0

@elitive pieprzą jakieś glupoty

2

@kuz 2/3 zdania w studio mówią o faulu, że niby var nie mógł cofnąć xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?