wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@Commando in Deutchland we trust.
1
@D10SLEO collegium tumanum xd
3
@Criss18Barca powinien ją wywalić z domu za takie coś, a nie sam do hotelu się przeprowadził xD
0
@blakkudium dziękujemy za te wątpliwe usługi i powodzenia
3
@RosjaninBut obrzydliwy twór pod postacią guwna wyborczego. Co śmieszniejsze realizuje agende obecnie rządzących
1
Typowe dla kraju ogarniętego wojną?
https://www.facebook.com/share/r/1DgXV6GoHt/
0
@esem91 wyborcy już nie wiedzą co mają mówić xd tak zostali bez mydła wiadomo co
0
Jakubiak mówi jak jest, my mamy się zarzynać, żeby banderland sprzedawał wszystko co dostają. I państwo w stanie wojny ma mniejszy deficyt niż sąsiad:
https://www.instagram.com/reel/DG6KLmctTzr/?utm_source=ig_web_copy_link
1
@Commando o to to, skasować socjal i przeznaczyć to na zwiększenie zawodowej armii oraz dozbrajanie. To jest 60-80 mld rocznie
0
@Dalhi wybrał język faktów
0
@michal26 właśnie po to jest szkolenie, żeby takie emocjonalne stworzenie jak kobieta zaznajomila się z okropnoscią wojny. Lepiej się rozpłakać w okopie na szkoleniu niż pod ostrzałem
0
@Kgorecki2500 wszystko fajnie, jestem za, ale szkolenia dla wszystkich a nie tylko mężczyzn, w szczególności posłowie i poślice na pierwszy rzut szkolenia.
0
Kolejny co chce wgniatać w ziemię XD
https://www.facebook.com/share/r/1A4PvdDKMR/
2
@misterio krótki film z obrazkami opisujący całą tajemnicę działania gwiazd:
1
@Roobo koledzy oświeceni się boją okropnie jak widać xd przyjemnie się na to patrzy
1
@maroon nie mam właśnie pojęcia xD może niech zrobią rotacyjnego prezydenta
2
Kameleon Trzaskowski i Nawrocki w natarciu XD:
0
@kaamil1910 chyba allison
3
@jacobFCB poprosze relacje z marszu na kolanach xddddd
1
Ten cwiakala madryciok tylko czeka na karnego dla benfici słysząc jego podniecenie
0
Dalej mam mieszane uczucia co do Uszatka
2
Kiedy on w końcu żółtko wyciągnie za te lokcie w głowę?
2
Hansi ufam dla ciebie
2
@jacobFCB ubieraj nakolenniki xd
0
@Kazragore kontuzjowany chyba ramadanem
1
@misterio 12/10
0
Kurwa Wojtek zrób mi dziecko
0
@elitive pieprzą jakieś glupoty
2
@kuz 2/3 zdania w studio mówią o faulu, że niby var nie mógł cofnąć xd