0

@OnlyBarcelona usuń pamięć podręczną

0

@Commando pewnie w ..... Xd

0

@D10SLEO jak wyszło na jaw to trzeba coś się przypucować, popis w pełnej krasie

3

@Russell wystarczy że ladnie wygląda i mówi po angielsku, już nie ma znaczenia co chłop gadał jak walczyli o stołki xdddd

0

@wudzitsu skasuj pamięć podręczną

0

Nawet Kurtula mówi że jest zaskoczony że im nie wladowali 2 bramki xddd

1

@norbi77 jak są czujki piłki to nie musi oglądać 10x powtórek

0

@Gibbon_FCB ktoś na LR pisał, że jakiś analityk od przepisów w CBS mówił że piłki mają czujki, które sygnalizują dotknięcie

0

No i prześcieradła uwaliły kupon

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kursy na bramkę Realu rosną jak szalone xd

0

2

Mamy scenariusz idealny dla nas w lidze, 120 min zarzynania się przez dwóch madryciokow xd

0

Kocham Viniciusa

0

No i się zaczęło xd

0

Jest Camavinga, zaraz karniaczek

1

@Cyzix w 1 polowie po 60 km

0

Real przebiegł w 1 połowie niecałe 50 km, to jest dramat w porównaniu do wczorajszego meczu Live-PSG

0

@tbas no jak Tusk i Trzaskowski :P

0

@tbas dzięki, zagłosuje na pewno :)

0

Działa wam rambla na operze w zwykłym trybie? Bo mi działa tylko w trybie incognito.

0

Miały być puchary ligi mistrzów, miały być zlote pilki a się zesrali xd gdyby sędzia nie przekręcił psg w 1 meczu to by taka była strzelanina na nich że to szok

0

@Marcys11 to był chyba tylko pretekst żeby odwołać mecz i mieć 6 dni wolnego

2

Yamal o wodzie lepszy niz najedzony

3

Brawo Araujo xdd

0

Jest sygnalizator Araujo xd

1

@Szymemdymek normalna to 20:45

0

Komentarz usunięty

1

@Commando in Deutchland we trust.

1

@D10SLEO collegium tumanum xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?