wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OnlyBarcelona usuń pamięć podręczną
0
@Commando pewnie w ..... Xd
0
@D10SLEO jak wyszło na jaw to trzeba coś się przypucować, popis w pełnej krasie
3
@Russell wystarczy że ladnie wygląda i mówi po angielsku, już nie ma znaczenia co chłop gadał jak walczyli o stołki xdddd
0
@wudzitsu skasuj pamięć podręczną
0
Nawet Kurtula mówi że jest zaskoczony że im nie wladowali 2 bramki xddd
1
@norbi77 jak są czujki piłki to nie musi oglądać 10x powtórek
0
@Gibbon_FCB ktoś na LR pisał, że jakiś analityk od przepisów w CBS mówił że piłki mają czujki, które sygnalizują dotknięcie
0
No i prześcieradła uwaliły kupon
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kursy na bramkę Realu rosną jak szalone xd
0
@Criss18Barca tak
2
Mamy scenariusz idealny dla nas w lidze, 120 min zarzynania się przez dwóch madryciokow xd
0
Kocham Viniciusa
0
No i się zaczęło xd
0
Jest Camavinga, zaraz karniaczek
1
@Cyzix w 1 polowie po 60 km
0
Real przebiegł w 1 połowie niecałe 50 km, to jest dramat w porównaniu do wczorajszego meczu Live-PSG
0
@tbas no jak Tusk i Trzaskowski :P
0
@tbas dzięki, zagłosuje na pewno :)
0
Działa wam rambla na operze w zwykłym trybie? Bo mi działa tylko w trybie incognito.
0
Miały być puchary ligi mistrzów, miały być zlote pilki a się zesrali xd gdyby sędzia nie przekręcił psg w 1 meczu to by taka była strzelanina na nich że to szok
0
@Marcys11 to był chyba tylko pretekst żeby odwołać mecz i mieć 6 dni wolnego
2
Yamal o wodzie lepszy niz najedzony
3
Brawo Araujo xdd
0
Jest sygnalizator Araujo xd
1
@Szymemdymek normalna to 20:45
0
Komentarz usunięty
1
@Commando in Deutchland we trust.
1
@D10SLEO collegium tumanum xd