2

@FabianekMrozek odnoszę wrażenie że jak ogłosił odejście z c+ to zrobił się mniej madrycki

0

Można się pokusić o karnego xd

1

Serio ten Kubo chyba przyjął jakiś bonus od Pereza

4

Tak złamać linię spalonego

0

@Szmulek Valverde będzie tam grał xd

0

@July_6_BcN mefedron z Targówka

2

Rozumiem nie zgadzanie się z opcjami politycznymi, ale to już totalne odklejenie XD
https://www.facebook.com/share/v/18jBwW7Ec3/

8

@draxidox czekaj zaraz przyjdą rzecznicy i wytłumaczą xd

2

@draxidox ale przynajmniej dobrze wygląda i mówi po francusku i angielsku xdxdxd

2

@Starrk tej samej klasy co żart Sikorskiego na X-ie

9

@tbas heheh ale śmieszek, chyba z pół roku nad tym żartem myślał XD

0

Brawo Frenkie brawo Lewy!!

1

@Gogonatra Lewego bardziej cisną

0

@trolownik bo Polak rodak

0

Haha zamyka mordy

0

@ProMILs dziwnym trafem kiedy Araujo jest na boisku to wpadaja takie bramki

1

To powinna być bramka..

1

@Xxxbarca4ever chyba rozgrywanie araujo

0

@Veysel masz Megalodona

0

@Toretto mogą zarabiać i 300 k miesięcznie, tylko niech za tym idzie jakość usług, a nie ma wszystko w dupie i swoich pacjentów też

1

@blakkudium a będzie jeszcze rosło!

2

Gavi wkłada głowę do pralki

0

Niech ten pajacyk Garcia zejdzie xd

7

Cieszy to że Lamine próbuje z daleka

0

@RoberDzik tak jest

2

Całe szczęście strumyk płynie z wolna a nie jakieś anal+

3

@Bulbazaur17 zdecydowanie Bojan, miał wszystko

2

Najleoszy drybler Barcy xd Wojtulaa

2

To se pograł Olmo xd jaka to jest szklanka, masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?