wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FabianekMrozek odnoszę wrażenie że jak ogłosił odejście z c+ to zrobił się mniej madrycki
0
Można się pokusić o karnego xd
1
Serio ten Kubo chyba przyjął jakiś bonus od Pereza
4
Tak złamać linię spalonego
0
@Szmulek Valverde będzie tam grał xd
0
@July_6_BcN mefedron z Targówka
2
Rozumiem nie zgadzanie się z opcjami politycznymi, ale to już totalne odklejenie XD
https://www.facebook.com/share/v/18jBwW7Ec3/
8
@draxidox czekaj zaraz przyjdą rzecznicy i wytłumaczą xd
2
@draxidox ale przynajmniej dobrze wygląda i mówi po francusku i angielsku xdxdxd
2
@Starrk tej samej klasy co żart Sikorskiego na X-ie
9
@tbas heheh ale śmieszek, chyba z pół roku nad tym żartem myślał XD
0
Brawo Frenkie brawo Lewy!!
1
@Gogonatra Lewego bardziej cisną
0
@trolownik bo Polak rodak
0
Haha zamyka mordy
0
@ProMILs dziwnym trafem kiedy Araujo jest na boisku to wpadaja takie bramki
1
To powinna być bramka..
1
@Xxxbarca4ever chyba rozgrywanie araujo
0
@Veysel masz Megalodona
0
Byliście już na noawej atrakcji ?
https://warszawa.eska.pl/nowa-atrakcja-ursynowa-za-500-tysiecy-zlotych-flowpark-co-to-za-miejsce-28-03-aa-3Zkd-7Rab-SuBV.html?
0
@Toretto mogą zarabiać i 300 k miesięcznie, tylko niech za tym idzie jakość usług, a nie ma wszystko w dupie i swoich pacjentów też
1
@blakkudium a będzie jeszcze rosło!
2
Gavi wkłada głowę do pralki
0
Niech ten pajacyk Garcia zejdzie xd
7
Cieszy to że Lamine próbuje z daleka
0
@RoberDzik tak jest
2
Całe szczęście strumyk płynie z wolna a nie jakieś anal+
3
@Bulbazaur17 zdecydowanie Bojan, miał wszystko
2
Najleoszy drybler Barcy xd Wojtulaa
2
To se pograł Olmo xd jaka to jest szklanka, masakra