1

Pedri na ławkę i się skończy kontrola w środku pola

14

Gavi jest piękny

0

Yamal to chyba Ramadanu jeszcze nie skończył, tak cienki strzal xd

1

Ładnie skasował Ardiana

0

Jeszcze Araujo prawie Gaviego skasował xdd

0

@kuz wyssała z niego wszystkie soki

3

Yamal woli grać na Ferrana z dwoma na plecach niż na samego Lewego xd

1

Niesamowite, Araujo z 15 cm wyzszy przegrywa glowke xd

1

@Szmulek Araujo a kto

0

Balde gra jak typowy skrzydłowy, Ferran podwieszony pod Lewym, maszyna gra tak szybko że nie wiedzą co robić w tym Betisie

0

Jak zwykle na Lewym 3, a na Ferranie nikt xd

0

Bardzo dobra decyzja o strzale

0

Coś tam Araujo pokazuje od 1 minuty, może wejdzie na top forme na końcówkę sezonu

0

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/IBeZ9vBb/?isDetailPopup=true#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0

Niesamowite jak to wtopili dzisiaj xd mam nadzieję że Barca będzie skuteczniejsza

0

Remis też może być xd oby strata punktów

3

@Uukasz_93 bateria

1

@MaziFCB zgodzę się, ale przynajmniej Memcen jest wyjątkiem od reguły bo nie pobiera hajsu za posłowanie.

2

@Ryoumen no przecież wiadomo że nie chodzi żeby zwykłemu człowiekowi ulżyć tylko bogaczom xd

0

To są jego argumenty żeby na niego głosować?

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/1742845816615495/

0

@borys27 w zasadzie to Sorloth gral na Martineza i tak xd

0

20 mecz Szczeny bez przegranej?

4

Złote pilki w głowie, no masakra

0

@PeterMaro no na Lewym musi siedzieć 2-3 obrońców bo inaczej coś wladuje

4

Te rozegranie Araujo xd

0

Co oni odpieprzaja?

0

Co oni chcą przepchnąć ten mecz na 50% grania?

16

Montero gwiżdże normalnie to znaczy że poszły instrukcje od Pereza że ma być El Classico w finale

0

@don'T.R.I.P.e potencjalną czerwoną, utrzymał żółtą

1

Jestem w szoku że sędzia nie zapomniał żółtych kartek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?