wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri na ławkę i się skończy kontrola w środku pola
14
Gavi jest piękny
0
Yamal to chyba Ramadanu jeszcze nie skończył, tak cienki strzal xd
1
Ładnie skasował Ardiana
0
Jeszcze Araujo prawie Gaviego skasował xdd
0
@kuz wyssała z niego wszystkie soki
3
Yamal woli grać na Ferrana z dwoma na plecach niż na samego Lewego xd
1
Niesamowite, Araujo z 15 cm wyzszy przegrywa glowke xd
1
@Szmulek Araujo a kto
0
Balde gra jak typowy skrzydłowy, Ferran podwieszony pod Lewym, maszyna gra tak szybko że nie wiedzą co robić w tym Betisie
0
Jak zwykle na Lewym 3, a na Ferranie nikt xd
0
Bardzo dobra decyzja o strzale
0
Coś tam Araujo pokazuje od 1 minuty, może wejdzie na top forme na końcówkę sezonu
0
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/IBeZ9vBb/?isDetailPopup=true#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0
Niesamowite jak to wtopili dzisiaj xd mam nadzieję że Barca będzie skuteczniejsza
0
Remis też może być xd oby strata punktów
3
@Uukasz_93 bateria
1
@MaziFCB zgodzę się, ale przynajmniej Memcen jest wyjątkiem od reguły bo nie pobiera hajsu za posłowanie.
2
@Ryoumen no przecież wiadomo że nie chodzi żeby zwykłemu człowiekowi ulżyć tylko bogaczom xd
0
To są jego argumenty żeby na niego głosować?
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/1742845816615495/
2
Tusk jaki megaloman XD
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/488903020_1621466762087312_8092825798315607969_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=FYqnfXiphAoQ7kNvgGU3xn8&_nc_oc=Admc0kdPqlGa5IotTqeqp5dBt3pbBKAoc4f5lm5xw6ksFdMnjHosqmcOJ3BWXnlt2AQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=T_TEJLSOteQmNGWvkY9rtA&oh=00_AYHmKMNIZXDsweH89NBFYfapp0OGa4PHItBC2SCf984-Eg&oe=67F40F17
0
@borys27 w zasadzie to Sorloth gral na Martineza i tak xd
0
20 mecz Szczeny bez przegranej?
4
Złote pilki w głowie, no masakra
0
@PeterMaro no na Lewym musi siedzieć 2-3 obrońców bo inaczej coś wladuje
4
Te rozegranie Araujo xd
0
Co oni odpieprzaja?
0
Co oni chcą przepchnąć ten mecz na 50% grania?
16
Montero gwiżdże normalnie to znaczy że poszły instrukcje od Pereza że ma być El Classico w finale
0
@don'T.R.I.P.e potencjalną czerwoną, utrzymał żółtą
1
Jestem w szoku że sędzia nie zapomniał żółtych kartek