0

Nie strzela z taka murarka

1

@Coutinho007 nawet 2:0

0

Co tam sie dzieje

0

Fort to taki Cancelo, z przodu kozak, z tyłu ci3nko

0

Fatty jakie szybkie klepki

0

Coś tam nawet dynamicznie Fatty

0

@sergio5 najpierw to niech wygraja LM

1

Czyli Araujo szykowany pod Real na lewej obronie

2

@Arden Gigachad, bardzo dobry kandydat.

1

Przecież to jest żółtko

1

@FcPortoFan1999 akurat w tym przypadku przydałoby się :)

9

@Eklerek trzeba się uśmiechać

1

@Safrani no między słowami ja czuję, że koleś wyraża swoja opinię, która ma za zadanie zdeprecjonować Stanowskiego i jego działanie. Widać to bardzo wyraźnie. Przeczytaj sobie reakcje jakie wywołuje ten wpis na X. Tam masz odpowiedź. Co ciekawe, patrząc na jego linkedin, zakończył prace w swojej firmie w 2024? Czyżby cieply stołek w państwówce jak użytkownik @SuperPatsonFCB napisal?

0

@Filipem Lewy jak już to na 4 miejscu

1

@Safrani nie wiem, przeczytaj jeszcze raz, pisze tak żeby nie był to zarzut a jednak nim jest.

27

@Safrani uśmiechnięci po wyborach, jak pójdzie nie po ich myśli polecą do UE, żeby uruchomić mechanizm unieważnienia wyborów bo Stanowski wpływał na wyniki jak Tiktok w Rumunii xddd

8

@Rastafarnianin fur Deutchland

2

Kilkuset chłopaków z żylety miażdży ten stadion xd

2

Jakaś bzdura, Lewy i Szczęsny trenowali dzisiaj mimi dnia wolnego

0

@Trojanek23 syndrom sztokholmski oraz nienawiść do tych drugich kreowana przez ulubieńców, mimo że zachowują się tak samo

0

@AlwaysBlaugrana tebas powiedział, że nie można. Nie po to się tyle pocił z rejestracjami, żebyśmy wszystko wygrali.

3

@Ojciec5tkidzieci megalomania pełną gębą, niesamowici są uśmiechnięci XD

1

@Coutinho007 madrycioki jak majorka

0

Z Interem to 50/50, Lewy bedzie coś musial wyczarować jak z kotletiko, no i Inigo z Cubarsim po profesorsku zagrać

1

Jak tam najlepsza kadra na świecie?

0

@Szmulek jakbym Barcelone Xaviego slyszal

0

@Merton oby tak sie stalo

2

@QQL5 stary dubiela prokuratorem, to i wolne somdy działają jak trzeba

0

Komentarz usunięty

2

@KrychaFCB przyszły nowe standardy ze zmianą władzy, nowe i gorsze XD myślałem, że będzie ciężko pisiorów przebić, ale jednak się da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?