wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie strzela z taka murarka
1
@Coutinho007 nawet 2:0
0
Co tam sie dzieje
0
Fort to taki Cancelo, z przodu kozak, z tyłu ci3nko
0
Fatty jakie szybkie klepki
0
Coś tam nawet dynamicznie Fatty
0
@sergio5 najpierw to niech wygraja LM
1
Czyli Araujo szykowany pod Real na lewej obronie
2
@Arden Gigachad, bardzo dobry kandydat.
1
Przecież to jest żółtko
1
@FcPortoFan1999 akurat w tym przypadku przydałoby się :)
9
@Eklerek trzeba się uśmiechać
1
@Safrani no między słowami ja czuję, że koleś wyraża swoja opinię, która ma za zadanie zdeprecjonować Stanowskiego i jego działanie. Widać to bardzo wyraźnie. Przeczytaj sobie reakcje jakie wywołuje ten wpis na X. Tam masz odpowiedź. Co ciekawe, patrząc na jego linkedin, zakończył prace w swojej firmie w 2024? Czyżby cieply stołek w państwówce jak użytkownik @SuperPatsonFCB napisal?
0
@Filipem Lewy jak już to na 4 miejscu
1
@Safrani nie wiem, przeczytaj jeszcze raz, pisze tak żeby nie był to zarzut a jednak nim jest.
27
@Safrani uśmiechnięci po wyborach, jak pójdzie nie po ich myśli polecą do UE, żeby uruchomić mechanizm unieważnienia wyborów bo Stanowski wpływał na wyniki jak Tiktok w Rumunii xddd
8
@Rastafarnianin fur Deutchland
2
Kilkuset chłopaków z żylety miażdży ten stadion xd
2
Jakaś bzdura, Lewy i Szczęsny trenowali dzisiaj mimi dnia wolnego
0
@Trojanek23 syndrom sztokholmski oraz nienawiść do tych drugich kreowana przez ulubieńców, mimo że zachowują się tak samo
0
@AlwaysBlaugrana tebas powiedział, że nie można. Nie po to się tyle pocił z rejestracjami, żebyśmy wszystko wygrali.
3
@Ojciec5tkidzieci megalomania pełną gębą, niesamowici są uśmiechnięci XD
1
@Coutinho007 madrycioki jak majorka
0
Z Interem to 50/50, Lewy bedzie coś musial wyczarować jak z kotletiko, no i Inigo z Cubarsim po profesorsku zagrać
1
Jak tam najlepsza kadra na świecie?
0
@Szmulek jakbym Barcelone Xaviego slyszal
0
@Merton oby tak sie stalo
2
@QQL5 stary dubiela prokuratorem, to i wolne somdy działają jak trzeba
0
Komentarz usunięty
2
@KrychaFCB przyszły nowe standardy ze zmianą władzy, nowe i gorsze XD myślałem, że będzie ciężko pisiorów przebić, ale jednak się da.