0

@BillyButcher to niezła odklejka

0

@Starrk bez przesady

0

@clyde widać jaki ma target, osiągnął juz maxa i idzie po nowe

0

@RoberDzik nie kibicuje, jest jak ten slynny kibic z filmow kiedy pod koszulką realu ma Barcelonę

1

Holownia jednak mowi ze marchewka najpierw a pozniej kij xd

3

@fart ale nie ty jesteś targetem tylko pokolenie 60+

4

@Pawlak1992 o to chodzilo, przekaz do podświadomości

1

@Stinger_ na pewno, potężny dunczyk

0

@RoberDzik to chyba nie on

0

@Szmulek platforma to samo

1

Ależ jest i pokazali xd

0

@D10SLEO brakuje tych 15 s xd

2

@barcelonaLM nie no on jest kryształowy,wszystko zrobi, ale musi zostać prezydentem

2

@The Game 10 ciekawe gdzie xd

0

@Stinger_ jak nie będą razem to nie wierzę w miłość

5

Piekny jest Stano xddd

2

@tomek8756 ale to przecież pytanie od widzów xd

3

Nie no memcen wali w beton pisoski

1

Memcen troche wolniej mówi, na pewno na plus dla niego

1

@Antimadridista_WR może zadziała xd

6

Ale Stano gotuje

1

@Kgorecki2500 musiał się rozgrzać

0

@Antimadridista_WR złapał temat to go grzeje

0

@Nazio_87 ja daję 10%

0

@Kgorecki2500 no może lapał myśli xd on tak ma że ucieka wzrokiem jak układa zdania

6

@Kgorecki2500 ale gdzie on czyta? Patrzy się w kamerę

2

@Stinger_ pięknie jedzie

2

@RosjaninBut historia niczego nie nauczyła

1

@ProMILs artykuł na głównej, tam wszystko jest

1

Jeszcze jutro strata pkt prześcieradeł i coraz bliżej mistrzostwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?