1

@Seledynowy i tak powinien, bo gwiazdorzy a gra totalne gówno

0

Dobra zaraz dostana kolejne bramki i tyle z grania

1

Yamal wymalował ten łeb na biało i gra totalną kupe, chyba sodoweczka uderzyła już

1

@fejkenq mogło być ale nie jest

0

@kanver_ raczej że podał do Szczęsnego

1

No i co tam, gdzie są ci co mówili że ich zgnieciemy jakieś 4-5:0? Jak na razie to grają słabo

0

@Deathwing112 wazne interwencje od razu po rozpoczęciu 2 polowy

2

@olejtm ważne ze leb na bialo

1

@PatrychoO przecież to strongman, to samo co Pudzian

0

Dobra walić sędziów, trzeba ich zgnieść, bo przy tym wyniku zaraz coś sedzia wyczaruje

1

Ten Martin w ogóle nie kontroluje pozycji do spalpnego

1

Co ten Martin robi, ma kilometr na dobiegnięcie i podaje

1

No juz mógł tu strzelać xdd

1

Wojtek wygrał miejsce na bramce z Pedrim xd ciekawe teodie ma ten nasz Duduś

1

@Arden sodoweczka coś tu uderza

1

@norbi77 Pedri i De Jong wyrabiają najwięcej km. Kluczem jest tutaj utrzymanie piłki

0

@Deathwing112 składy są na głównym

4

@Commando nie rozumiem tutaj wszechobecnej pewności że ich zmiażdżymy. Póki co to gramy średnio.

0

@FCBparasiempre guwniara z paletkom od afery dopingowej równia pochyła

0

@Sulimo Leon jest poziom wyżej od Wlazłego

0

@Arden nie no serio?

2

@marcin62 co fanboje realu się tam uruchomili w komentarzach xd

1

@Destroyer_of_Worlds inna klasa zawodników bez dyskusji

0

@tomek8756 Kurła może być prywatnie tym zmęczony. Oficjalne stanowisko klubu nie oznacza prywatnego stanowiska piłkarzy

1

@Who_you_mam Laporta robi szachy 5D, pokorne ciele 2 matki ssie. To jest rasowy polityk

0

@RobsonPL federacja prawdopodobnie się jednak zesra metr przed kiblem

0

@Vini14 dobra, można to zrobić w całkowicie inny sposób. Podobno klub z klasą zarządzany przez gentlemanów. Niech się zachowują za jakich się uważają

2

"Real Madryt przy braku reakcji Federacji czeka na ruch rządu Hiszpanii lub FIFA. Klub uznaje, że nie może zagrać, gdy przed meczem jeden z sędziów zajął stanowisko przeciwko Realowi Madryt."

Co za odklejka

0

GIGACHAD Tebas w tym momencie

0

@kejdzi pięknie, życzymy odwagi i konsekwencji w postępowaniu RM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?