wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Seledynowy i tak powinien, bo gwiazdorzy a gra totalne gówno
0
Dobra zaraz dostana kolejne bramki i tyle z grania
1
Yamal wymalował ten łeb na biało i gra totalną kupe, chyba sodoweczka uderzyła już
1
@fejkenq mogło być ale nie jest
0
@kanver_ raczej że podał do Szczęsnego
1
No i co tam, gdzie są ci co mówili że ich zgnieciemy jakieś 4-5:0? Jak na razie to grają słabo
0
@Deathwing112 wazne interwencje od razu po rozpoczęciu 2 polowy
2
@olejtm ważne ze leb na bialo
1
@PatrychoO przecież to strongman, to samo co Pudzian
0
Dobra walić sędziów, trzeba ich zgnieść, bo przy tym wyniku zaraz coś sedzia wyczaruje
1
Ten Martin w ogóle nie kontroluje pozycji do spalpnego
1
Co ten Martin robi, ma kilometr na dobiegnięcie i podaje
1
No juz mógł tu strzelać xdd
1
Wojtek wygrał miejsce na bramce z Pedrim xd ciekawe teodie ma ten nasz Duduś
1
@Arden sodoweczka coś tu uderza
1
@norbi77 Pedri i De Jong wyrabiają najwięcej km. Kluczem jest tutaj utrzymanie piłki
0
@Deathwing112 składy są na głównym
4
@Commando nie rozumiem tutaj wszechobecnej pewności że ich zmiażdżymy. Póki co to gramy średnio.
0
@FCBparasiempre guwniara z paletkom od afery dopingowej równia pochyła
0
@Sulimo Leon jest poziom wyżej od Wlazłego
0
@Arden nie no serio?
2
@marcin62 co fanboje realu się tam uruchomili w komentarzach xd
1
@Destroyer_of_Worlds inna klasa zawodników bez dyskusji
0
@tomek8756 Kurła może być prywatnie tym zmęczony. Oficjalne stanowisko klubu nie oznacza prywatnego stanowiska piłkarzy
1
@Who_you_mam Laporta robi szachy 5D, pokorne ciele 2 matki ssie. To jest rasowy polityk
0
@RobsonPL federacja prawdopodobnie się jednak zesra metr przed kiblem
0
@Vini14 dobra, można to zrobić w całkowicie inny sposób. Podobno klub z klasą zarządzany przez gentlemanów. Niech się zachowują za jakich się uważają
2
"Real Madryt przy braku reakcji Federacji czeka na ruch rządu Hiszpanii lub FIFA. Klub uznaje, że nie może zagrać, gdy przed meczem jeden z sędziów zajął stanowisko przeciwko Realowi Madryt."
Co za odklejka
0
GIGACHAD Tebas w tym momencie
0
@kejdzi pięknie, życzymy odwagi i konsekwencji w postępowaniu RM