1

Bardzo dobry strzał Raphy, może wraca do formy

1

Jest farcik w końcu

1

Zaraz yamal kontuzja i się skonczyy babci srani3

0

@Pnog37 ta jedziemy na bazar sprzedać kilku

0

@Kubsoleon początkowo myślałem że niefart, ale na powtórkach gdyby jak debil nie podskoczył w momencie strzalu to mógłby się przesunąć i ją złapać

0

Ale to szklanka ten dani xd

0

Jakby byl Lewy to Dani by mial do kogo grac..

0

@olejtm nikt tej szklanki z taką pensją nie kupi

3

Araujo już się posypal xdd

2

Oczywiście bramkarz mecz życia

0

Nie no będą męczarnie, nie zdziwięsię jak będzie strata punktow tutaj

1

@Kamiloza91 może i nie jego wina, ale takie bramki to firmoweczka z nim na bramce xd

2

To są jakieś jaja xd

0

@LeoMessiiBarcaPepa on ma to w dupie przecież xd

0

@NeyJr11 teraz ma porządną konkurencję to może wejdzie na swój wysoki poziom

0

@don'T.R.I.P.e szkoda że wszystkie rozwiazania nadaja się do kosza xd

1

Bardzo ciekawy i edukujący post o tym co się stało w Hiszpanii oraz jakie zagrożenia stanowi nadmiar udziału OZE w produkcji prądu:

https://www.facebook.com/1058892211/posts/10232038404117102/

2

@KrystianR jakdojade

1

@blakkudium dodatkowo, Eric będzie się podłączał pod kontrolę środka pola

0

@DIPENSE stanowczy w swoich decyzjach ale jednak nie bez błędów. Prosty przykład. Strzal Yamala, obrona Sommera, poprzeczka i powinien być rożny

1

@Veysel mam nadzieję że jednak wróci. Jest nieoceniony orzy sfg

0

@mekston yamal ma to do siebie że na ważne mecze zjada wszystkich dookoła, autobusiarze zapinają po 3 do pilnowania a on i tak wbija kapitalne bramki

0

@wawrzyn1 nie widać tego, ale Lewy przy sfg daje ogromne doświadczenie oraz wzrost i czytanie piłek. Brakuje go bardzo

1

@LOPEZ16 w tym meczu można się zgodzić

0

@ProMILs a co wyciągnął inter z xG 0.8? Xd

0

@Lordzi kompletnie zła ocena, Wojtek bardzo dobrze w wysokiej obronie, interpcepcja podań za plecy a bardzo słabo na linii. Jak nie on.

0

@blakkudium syndrom ostatnich kilku lat xd

1

Lewy wróci, to będzie absorbował 2-3 obrońców w obronie Interu, ale to nie szkodzi. Dużo miejsca zostanie dla Rafinii oraz Balde i Yamala. Można psioczyć na Lewego, ale on może coś ugotować z niczego jak z kotletiko. Dodatkowo profesor w obronie przy sfg

2

Kluczowe jest to żeby Balde wrócił na ten rewanż i żebyśmy nie zobaczyli tego placka Martina

2

@Luciano99 elo 520

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?