wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo dobry strzał Raphy, może wraca do formy
1
Jest farcik w końcu
1
Zaraz yamal kontuzja i się skonczyy babci srani3
0
@Pnog37 ta jedziemy na bazar sprzedać kilku
0
@Kubsoleon początkowo myślałem że niefart, ale na powtórkach gdyby jak debil nie podskoczył w momencie strzalu to mógłby się przesunąć i ją złapać
0
Ale to szklanka ten dani xd
0
Jakby byl Lewy to Dani by mial do kogo grac..
0
@olejtm nikt tej szklanki z taką pensją nie kupi
3
Araujo już się posypal xdd
2
Oczywiście bramkarz mecz życia
0
Nie no będą męczarnie, nie zdziwięsię jak będzie strata punktow tutaj
1
@Kamiloza91 może i nie jego wina, ale takie bramki to firmoweczka z nim na bramce xd
2
To są jakieś jaja xd
0
@LeoMessiiBarcaPepa on ma to w dupie przecież xd
0
@NeyJr11 teraz ma porządną konkurencję to może wejdzie na swój wysoki poziom
0
@don'T.R.I.P.e szkoda że wszystkie rozwiazania nadaja się do kosza xd
1
Bardzo ciekawy i edukujący post o tym co się stało w Hiszpanii oraz jakie zagrożenia stanowi nadmiar udziału OZE w produkcji prądu:
https://www.facebook.com/1058892211/posts/10232038404117102/
2
@KrystianR jakdojade
1
@blakkudium dodatkowo, Eric będzie się podłączał pod kontrolę środka pola
0
@DIPENSE stanowczy w swoich decyzjach ale jednak nie bez błędów. Prosty przykład. Strzal Yamala, obrona Sommera, poprzeczka i powinien być rożny
1
@Veysel mam nadzieję że jednak wróci. Jest nieoceniony orzy sfg
0
@mekston yamal ma to do siebie że na ważne mecze zjada wszystkich dookoła, autobusiarze zapinają po 3 do pilnowania a on i tak wbija kapitalne bramki
0
@wawrzyn1 nie widać tego, ale Lewy przy sfg daje ogromne doświadczenie oraz wzrost i czytanie piłek. Brakuje go bardzo
1
@LOPEZ16 w tym meczu można się zgodzić
0
@ProMILs a co wyciągnął inter z xG 0.8? Xd
0
@Lordzi kompletnie zła ocena, Wojtek bardzo dobrze w wysokiej obronie, interpcepcja podań za plecy a bardzo słabo na linii. Jak nie on.
0
@blakkudium syndrom ostatnich kilku lat xd
1
Lewy wróci, to będzie absorbował 2-3 obrońców w obronie Interu, ale to nie szkodzi. Dużo miejsca zostanie dla Rafinii oraz Balde i Yamala. Można psioczyć na Lewego, ale on może coś ugotować z niczego jak z kotletiko. Dodatkowo profesor w obronie przy sfg
2
Kluczowe jest to żeby Balde wrócił na ten rewanż i żebyśmy nie zobaczyli tego placka Martina
2
@Luciano99 elo 520