0

@Barcaa12 strzelil w niego z warzywa to obronił

0

Ja pierdole dramat

0

Jest Eric, jazda z kurwami

7

Po co te wrzutki, na kogo??

2

Madrycioki przypuściły atak na stronę? Xd

0

Chomiki nie wyrabiają

0

Wychodzi krótka ławka i zbyt duża różnica w poziomie pomiędzy podstawą o rezerwami

0

@Trojanek23 dobra decyzja, wali w nogi i karny

0

@Messi96_96 walił w nogi

0

To będzie karny

1

@GTBTP trafił chyba xdjednak nie, to jest karny

0

I jak tam madryciok dobra decyzja?

1

@menboy będzie naplet

0

@BarcaKings965212 imponująco vs obrońcy 1.93-4 xdd

0

@beter2 oglądasz mecz? Przecież tak grają xd

0

Płotka pozostanie płotką

0

@beter2 a te wrzutki na ferrana co ma 1.7 m w kapeluszu to do kogo?

1

Po co oni te wrzutki robią na ferrana 1.7 m wzrostu??

0

@beter2 klasycznie w dupie

2

Olmo tragedia xd

0

Teraz inter się muruje i walimy lbem przez 70 min

1

Brawo, oni śpią w tym meczu?

4

Brak skoordynowanego pressingu i zrobili akcje w dwójce xd

1

Martin nie może tak łamać linii

0

Wojtula wyczekał pięknie, doda mu to pewności siebie

0

@Technik tu nawet nie chodzi że jest zesrany, po prostu nie ma umiejętności na tym poziomie

4

Ten Martin xdd szkoda mi go

0

Coś chłopakom z interu nie idzie potrajanie Yamala xd

1

Taki plus Erica że robi przewagę w środku pola

0

@PW27 już możesz siadać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?