wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcaa12 strzelil w niego z warzywa to obronił
0
Ja pierdole dramat
0
Jest Eric, jazda z kurwami
7
Po co te wrzutki, na kogo??
2
Madrycioki przypuściły atak na stronę? Xd
0
Chomiki nie wyrabiają
0
Wychodzi krótka ławka i zbyt duża różnica w poziomie pomiędzy podstawą o rezerwami
0
@Trojanek23 dobra decyzja, wali w nogi i karny
0
@Messi96_96 walił w nogi
0
To będzie karny
1
@GTBTP trafił chyba xdjednak nie, to jest karny
0
I jak tam madryciok dobra decyzja?
1
@menboy będzie naplet
0
@BarcaKings965212 imponująco vs obrońcy 1.93-4 xdd
0
@beter2 oglądasz mecz? Przecież tak grają xd
0
Płotka pozostanie płotką
0
@beter2 a te wrzutki na ferrana co ma 1.7 m w kapeluszu to do kogo?
1
Po co oni te wrzutki robią na ferrana 1.7 m wzrostu??
0
@beter2 klasycznie w dupie
2
Olmo tragedia xd
0
Teraz inter się muruje i walimy lbem przez 70 min
1
Brawo, oni śpią w tym meczu?
4
Brak skoordynowanego pressingu i zrobili akcje w dwójce xd
1
Martin nie może tak łamać linii
0
Wojtula wyczekał pięknie, doda mu to pewności siebie
0
@Technik tu nawet nie chodzi że jest zesrany, po prostu nie ma umiejętności na tym poziomie
4
Ten Martin xdd szkoda mi go
0
Coś chłopakom z interu nie idzie potrajanie Yamala xd
1
Taki plus Erica że robi przewagę w środku pola
0
@PW27 już możesz siadać xd